CPU auto-boost laser

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pekelnik1, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Koupil jsem tento boost a vložil do lodě. Předpokládám, že je třeba jej aktivovat
    v herním okně. Tam ho ale nevidím . Všechny ostatní doplňky jsem v herním okně našel,ale tenhle ne. Je to jediný boost doplněk, takže se s ničím netluče. Co dělám špatně ?
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    CPU výzkumu
    Vybavuje laser a rakety zdrojem, který je momentálně používán v laboratoři.

    to znamená že vybavuje laser a rakety zdrojem, který jsi do nich vložil

    př. instaluju cpu auto boostu, dám si do laserů 1 seprom a dokud mám seprom v laserech, tak mi cpu bude automaticky dávat seprom do laserů
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Aby ti fungovalo, musíš povolit aktivaci v nastavení (Set / Gameplay)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Sid

    Sid Guest

    Autorovi doporučuji zkontrolovat nastavení v hře a poté přečíst Zušlechťování

    Prvním vložením suroviny do laserů se aktivuje toto CPU a poté lasery, případně i rakety automaticky vybavuje tímto zdrojem. Samozřejmě za předpokladu, že je tato činnost v nastavení povolena.

    Nastavení (SET)

    Aby toto vše hladce fungovalo, musíš si zajistit dostatečný přísun potřebných surovin do lodi.
    Buď pravidelným zušlechťováním surovin, které budeš získávat buď sběrem kamenů a nebo sběrem cargo boxů po NPC nebo pravidelným posíláním surovin ze skylabu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/14
  6. pekelnik1

    pekelnik1 User

    Už vše funguje. Díky moc za informace. To že je třeba CPU aktivovat jsem tušil.Jen jsem nemohl zaboha najít kde a místo kde se aktivuje je jedno ze tří kde jsem to nehledal. Teprve do hry pronikám a tato hra nepatří mezi nejlehčí .
     
  7. George103Caos

    To,že ti chvíli nikdo neodpoví,neznamená,že tu budeš křičet (psaní velkým písmem)...

    Záleží na tom,za jak těžký prohřešek bys ban na fórum měl - myslím,že ve výjimečných případech bys mohl dostat i ban na účet (případně IP ban - na všechny účty všech her od BP)...

    Edit: Nechápu,co tvůj problém dělá v tomto vláknu,kde se řeší něco úplně jiného :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
  8. Sid

    Sid Guest

    Považuji problém autora za vyřešen.

    LOCK
     
  9. Side,ty klíče jsou fakt na věšáku v předsíni ;)
     
  10. Sid

    Sid Guest

    Nejsou, třikrát jsem se koukal, ale našel jsem je v lednici vedle uzenýho.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.