Cubikon 1-6

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem S.Φ.R.Д.Ŧ.ђ-NiKmoN-$, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Chtěl jsem se zeptat jak je možné že jsem nedostal odměnu z "Cubikona".
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak na toto ti nikto neodpovie. Možno nastala chyba.
     
  3. No to nevadí, ale chtěl jsme se zeptat ještě na jednu věc. Když dělám "Cubykony" z kolegou a má level 21 hodnost: Plukovník zač. a já level 22 a také hodnost plukovník zač. tak stejně dostává více..Čím to je, myslel jsem si že záleží na levelu..
     
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Myslím, že v tomto prípade to záleží od toho, kto začal do kocky strieľať ako prvý.
     
  5. Korben

    Korben User

  6. Zafod

    Zafod User

    Odměna za cuba se rozděluje dle způsobených škod. Jen jsem nikdy nezkoušel, jak je to ve skupině, dle mého bude rozdělení ve skupině nadřazené (tudíž podle lvl). Ten kdo na něj začal střílet první, ho má pouze připsaného do výpočtu hodnosti, pokud ho tedy udrží.
     
  7. motyliLET

    motyliLET User

    u npc v skupine rozhoduje rank alebo cest nie lvl o vyske odmeny alebo sa mylim zafode? pretoze odmena nikdy nie je rovnaka ani u hracov s rovnakym lvl
     
  8. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    To nemusí byť chyba, pozri si lodní denník, možno ti to pripočítalo ak si pukol z petom aj z iných NPC :)
     
  9. Zafod

    Zafod User

    motyliLET u normál npc, se ve skupině dělí dle lvl i odměna (pokud máte se stejným lvl jinou odměnu, překontrolujte BZ - ale to by muselo dojít k nějaké změně). U cubikona a uber npc si nejsem jist co je nadřazené :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Vyriešil autor svoj problém?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa uz dlhsiu dobu neozval,takze uzatvaram temu.Navyse obcas sa moze stat,ze hrac neobdrzi odmenu z cubikona,ale je to jeden z ojedinelych pripadov.

    uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.