Cubikon - EXP letounů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 7/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    chtěl bych se zeptat, jak se rozdělují body z Cubikona do bodů letounů.

    -alagesias
     
  2. Aaadio

    Aaadio User

    myslíš jako kolik bodů dostaneš za sestřelení?
     
  3. Alagesias

    Alagesias User

    No, jo, ale třeba i když někomu pomáhám.
     
  4. body dostanes jen kdyz je tvuj tj. sviti ti cervene, po sestrelu je tvuj cargo box. Kdyz kuba neni tvuj body nedostanes. Kolik bodu uz presne nevim
     
  5. Alagesias

    Alagesias User

    Ok, ještě, jestli k tomu můžu dodat dotaz: I když do toho Cubikona začnu střílet první, tak nejdřív svítí červeně, a pak začne problikávat mezi šedou a červenou, přičemž občas cargo box je muj a někdy ne, tak nevim, jak je to vymyšlený ?
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    To je chyba ve hře. Bohužel občas někdo začne střílet první a když se přidá někdo jinej, tak se přepíše na něj, je to už nějakou dobu. Už tu na to bylo vlákno a někdo říkal že se to děje hlavně když někdo střílí s petem.
     
  7. Alagesias

    Alagesias User

    Aha :/ Tak díky.
     
  8. _WatterR_

    _WatterR_ User

    chtěl bych se zeotat k tématu když střílim na cubikona a dříce na něj střílel někdo jiný a nejsme ve skupině kolik dostanu bodů a ještě něco když střílim na boss devo pořád a někdo slabší na něj pizdějivzačal střílet tak se mi objevilo šedé kolečko a ne červené může mi ho někdo vzít?
     
  9. »vojta«

    »vojta« User

    koukni o pár postů výš, najdeš tam odpovědi na svoje otázky, tolik postů tu zas není, abys nemohl nejdřív přečíst předchozí diskuzi, než se zeptáš
     
  10. _WatterR_

    _WatterR_ User

    tak dík:D
     
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Vše je řešeno podle toho,jaký máš level a kolik si mu ubral života a štítu.Nejvíce dostane hráč s nejvyšším levlem.
     
  12. Sid

    Sid Guest

    Pokud jsi chtěl vědět kolik bodů ti přibude za sestřel cubikona do letounů, jako je zpracováno v této tabulce z FAQ - Vše o letounech
    [​IMG]

    Pak tě musím zklamat, tento údaj nemáme k dispozici. Zkus to otestovat a dej nám vědět.
     
  13. Alagesias

    Alagesias User

    Testoval jsem to, a zatim mi vyšlo 34 bodů, když jsem to zkoušel později, byl v tom trochu rozdíl, nepamatuju si přesně.
     
  14. Sid

    Sid Guest

    Alagesias tebou zde uvedené informace jsou ale naprosto k ničemu. Všiml jsi si, že co se bodů do letounů týká záleží i na lodi v které sedíš při sestřelu NPC?

    Ono zrovna u toho cubikona bude i problém zjistit, zda jsi sestřelil jen kubikona a nebo se ti k tomu přičetly body i za protegita, případně za více protegitů.
     
  15. Alagesias

    Alagesias User

    Vim, že záleží na lodi, mam Goliath, stejně jste psali, že údaje k tomu nemáte, takže je to asi jedno.
     
  16. Zeus

    Zeus Guest

    Má autor ještě nějaké otázky?
     
  17. Alagesias

    Alagesias User

    Ne, pokud nemáte víc info je to vše, díky všem za jejich přispěvky :)
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.