Cubikon graveyard

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SauronL, 30/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SauronL

    SauronL User

    No nedávno jsem narazil na takové zvláštní téma , týká se mapy Cubikon graveyard nebo také ??? mapy:p

    Pokusil jsem se o tom něco dozvědět a dozvěděl jsem se, že se lze zde dostat červí dírou na mapě 4-5 nebo také Jump CPU na x-1 mapu:)

    Na téhle mapě jsou prý Uber Protegity které mají schopnost zpomalit jako saboteury v pirátských mapách. Prý také zde můžu najít boxíky v nich každé z nich je 1000 bílé munice neboli x4:D
    Jsou zde také cubikony

    No nemohl jsem najít diskuzi nebo nějaké téma na tuhle mapu.:rolleyes:

    Zajímalo by mě jaká je třeba pro mě šance dostat se zde JUMP CPU do x-1. Je to vůbec možné? No samozřejmě vyhlídka s boxy- 1000 bílé mě láká , ale kdybych jej sebral tak mi to nic nepřičte , jelikož mám munici jako každý v miliónech :D

    Díky za odpověd :D

    Sauron :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Myslím že sa ti nič nepričíta a počítam že by si ho ani nestihol zobrať a bol by si na základni. :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. SauronL

    SauronL User

    Záleží na tom jestli by tady fungovala neviditelnost :D , no a myslím že než by mě to zničilo tak bych přece jen stihl použít EMP a zneviditelnit se dřív než mě zabijí :p

    kamarád co se tam náhodou čipem na x-1 říkal, že dostal menší lág a už se opravoval na 3-1 :D
     
  4. Korben

    Korben User

    Prečítaj si Mapa ??? , žiadne maskovanie ti tam nepomôže.
     
    SauronL tohle ocenil(a).
  5. SauronL

    SauronL User

    takže by zde nefungoval ani ultimate cloak - schopnost od spearheadky?
     
  6. Korben

    Korben User

    Nie , nefungoval.
     
  7. na one mape jsem kdy si davno byl,dostat se tam je o velke nahode,jedine co me zachranilo byl pet,nez jsem rupnul stacil sebrat 1 box,ja jen za letu prepinal konfi a macnul emp a ish a bumm. Spis pocitej ,ze te to tam hodi kdyz to budes nejmene cekat a budes rad aby te to nehodilo rovnou do prostred ale nekam na kraj.
     
  8. SauronL

    SauronL User

  9. Korben

    Korben User

    SauronL A čo sa tam máme ako že dočítať ?
     
  10. SauronL

    SauronL User

    já myslel že to dokážeš přečíst :p :D


    je to o té mapě a taky tam je zajímavý screen , asi nejlepší který jsem viděl :D
     
  11. Korben

    Korben User

    Tak o tej mape sa dočítaš aj tu , ak by si klikol na odkaz v mojom príspevku #4. ;)

    Okrem znakového písma , dokážem prečítať všetko. :p;)
     
  12. SauronL

    SauronL User

    Citacia zmazana
    Jo to jsem taky četl :D, a v tom anglickém mě nejvíce zaujal ten screen , jinak máš pravdu že je to celkem stejné, jenom je to napsáno rozlišnými jazyky :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/14
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. SauronL

    SauronL User

    Myslím , že to je celkem jedno jak kdo přispívá , přečíst se to dá a myslím že i hlupák to pochopí :D + kdybys ještě něco potřeboval tak jsem tohle četl vícekrát než jednou :p

    Mimochodem k tématu - asi je to vše co jsem chtěl vědět , díky :)
     
  15. Korben

    Korben User

    SauronL Nieje to jedno ako prispievaš na fórum, na to si daj pozor. nemusí sa ti to vyplatiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SauronL - od niekoho,co si to precital viac krat by som cakal,ze tie pravidla fora ovlada :rolleyes:.Ako uzivatel fora musis dodrziavat stanovene pravidla ako aj ostatni,len tak pre nic za nic ich nenapisali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.