Cubikon solo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 4/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj. Měl bych dotaz. Z jakým vybavením bych mohl dát cubikona solo když budu střílet max X2+SAB. Díky
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud nemáš kamikadze v PETce,tak to asi nedáš.Samozřejmě záleží,kolik střílíš na laser x2.To je dost podstatné.Za druhé,záleží na tipu lodi,Aegis je záruka úspěchu.
     
  3. to jo. Ale ja se jako ptam co bych měl mít v konfiguracích abych ho dal =) Díky
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Je podstatné kolik střílíš x2. Osobně doporučuji vložit dost elitních gerátorů štítů a vyndat pár pohonů. Jinak obraná formace letounů by byla také fajn. Pokud máš Aegis, tak Diamant by k němu byl na Cubu ideal.
     
  5. Takže jestli to chapu dobře. AEGIS+DIAMANT, a štity v lodi a v polovině v letounech ? A v každé konfe tak?
     
  6. SorathTomy

    SorathTomy User

    Pokud chceš sám sestřelit cubicona , tak nejlepší vude aby jsi měl Aegis + diamant a kamikadzi ... Dál bych to viděl pokud nejsi elitní tak si udělej obě pomalé konfy , páč pohony na sestřelení cubikona nepotřebuješ tak si hod do lodi co nejvíce štítů a laserů
    a samosřejmě také k x2 a sab seprom :)
     
  7. Hector

    Hector User

    Pokud chceš dát cuba sám i bez kamiky, pouze x2 Aegis a diamant tak. 8000-10000 x1. Štít 300K.
    P.S. Cub jde sejmout x1.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*PitrasCz*- - cubu neni tazke dat.Ak si das diamant + lod aegis,tak sa to da lahko aj s dmg 10k.Ja som daval aj bez kamikadze,len musis zo zaciatku sabovat,aby si si drzal stit hlavne a potom uz len dmg s tou x2.Pokial si das dve pomale konfi so stitmi v lodi a lasermi v stihackach,tak by si nemal mat problem.

    Este nejake otazky?
     
  9. jestli můžu taky poradit, tak bych si na tvém místě dal jednu konfi do lodě štíty, do letounů lasery a do druhé konfi štíty do lodě i do letounů, střílej na té konfi kde máš míň štítů a větší dmg, jak ti dojde štít a nemáš ochlazenou obnovu štítů u aegise přepni na štítovou konfi a počkej než se schopnost ochladí, jak se ochladí hoď konfi s větším dmg a dobij štíty a tak pořád dokola, já takhle zvládnu cuba bez kamikaze, jen sab + x1 s dmg 6k na x1. ze začátku se srdcem a až ho vysabuju tak přehodím na diamant
     
    Naposledy upraveno: 4/1/14
  10. Dynamic

    Dynamic User

    Mohu jít takto na cuba ? -> Aegis,diamant,x2,sab(seprom samozřejmě),3 kamka a když dojdou štíty na 1 konfe prepnout na 2 kde sou v letounech.
    A jak sem četl mám si celou dobu nechat diamant nebo si to přehazovat na srdce ? Díky :).
     
  11. Kenny

    Kenny User

    Nech si diamant, srdce ti bude k ničemu, když už budeš požkozený...
     
  12. Dynamic

    Dynamic User

    Ok
     
  13. Kenny, ale pokud si ze začátku nechá srdce a cubi mu zničí štít+ půl HP a přehodí na diamant, bude mít full HP+ nějakých třeba 3000 štít/sekunda. Takže je to vlastně jedno ne? Na aegis mám 390tis. HP bez boosteru se srdcem a když mi ubereš na 227 tis. (max u dia) tak vlastně budeš full..
    A kdyby měl cooldown booster 50%, tak by je dával s x1.
     
  14. Kenny

    Kenny User

    to ano, ale on říkal jestli by ho měl prohazovat na srdce.
     
  15. Dynamic

    Dynamic User

    Já říkal jestli je dobrý mít celou dobu dia nebo srdce a on řekl že diamant je lepší .. taky si to myslim protože když budu mít srdce a pak dám dia tak se mi hp sníží tak vidíte :)
     
  16. Kenny

    Kenny User

    To ano, asi 5 sekund se ti vyplatí srdce, ale hned potom diamant...
     
  17. Dynamic, ano dia je vážně lepší, ale když si dáš srdce a cubi ti rozbije štít a pak pár sekund počkáš až tě načne do půlky a pak přehodíš na dia. A žádné HP se ti procentuelně nesníží, tzn. budeš mít stále 100% HP, ale v číslech je to méně, to ano.
     
  18. Kenny

    Kenny User

    Záleží také na hustotě štítů... já mám 450k štítů, a aby mě někdo sundal, musí mě ubrat pres milion...
     
  19. Nemusí :D pokud má motýla tak to propálí
     
  20. Kenny

    Kenny User

    Ano, na milovaného motýlka jsem to zapomněl, to by mě stačila sotva půlka štítů :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.