Čudne konfi hráčov moja slabá

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gulot, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gulot

    Gulot User

    Zdravím vždy keď idem loviť firmu tak stretnem podobných ako ja začnem utočiť x3 + seprom 20,000 davam a on tiež dava toľko ale on má toľko štítu že ja mu dám 10-15 striel tak to mu minie len zo štitu ale mna už zabie keď mám 240,000 štítu týmto chcem sa opytať ako mam nastaviť si správne a dobre konfi

    EDIT // Vybava 31 LF3 15 SG3.. 15 pohonov elitnych 8 iris 8 bodov vyskumu kreditné formacie LVL 16
    Konfi// 1. Full Pohony v lodi 15 LF3 v lodi 15 SG3.. v irisach 1 LF3 v stihačkach
    2. Full Pohony v lodi 15 LF3 v lodi 16 LF3 v stihačkach
     
    Naposledy upraveno: 20/7/14
  2. nejdriv bys mel napsat jakou mas vybavu a lod. Jinak s x3 na aegisce se da dat okolo 45k a pokud narazis na nekoho takoveho a dava jen 20k ta zbytek ma stity a proto ho nesundas.
     
  3. okrem toho formacia je dost dolezita
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gulot - ako vies,ze su to podobni hraci ako ty?Ich vybavu predsa nepoznas,tak ako vies,ze su podobni?S takym dmgom ani neodporucam lovit,pretoze sam sa stanes koristou,jedine na dolnych mapach stretnem podobnych hracov,co ide do mna takymto dmgom,ale to je otazka par sekund kym je dole. Zalezi dost aj od toho,ci ma hrac napriklad double boostre,to je potom o niecom inom,taktiez,ci ma upgrades,PP,formacia,LF4...
    K tvojim konfam:
    1. klasika - zdrhacia konfi
    2. niekto si dava aj tazku konfi,ale zas pri love treba rychlost,takze obetuje stity a ide na rychlost a dmg,ale vtedy musi mat hrac insta stit,emp a mask,inak sa stane skor koristou nez lovcom.
    Na zaver ti odporucim,ze si ziskaj hlavne bielu muni,pripadne aj RSB,inak si moc nezalovis,maximalne na novacikoch.A taktiez booster na dmg,pripadne aj double booster na dmg k lovu.O tom,ze vybava je dolezita ako LF4,formacia,PP ci upgrades ani nehovoriac,ale dajme tomu,ze aj bez toho sa da lovit,ale slabych hracov a vacsinou v skupine,kedze staci jeden silnejsi a da ta dole do 5 sekund mozno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Gulot

    Gulot User

    Ja viem že nemám loviť len sa pýtal viem že som slabý
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gulot - tak preco sa teda pytas na to,ked sam pises,ze si slaby,potom sa niet comu cudovat,ze ta hrac da v pohode dole,ked na jednej konfi nemas stity a dmg mas proste maly na lovenie.Predpokladam,ze insta stit a EMP nepouzivas pri love.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.