Podpora Cyborg hitpoints?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .-****LOL****-., 10/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
?

Kolik má Cyborg základních životů?

  1. 365 000

    85.7%
  2. 265 000

    14.3%
  3. 385 000 nebo jiné

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    hledal jsem informace o Cyborgu a našel jsem vše, co jsem potřeboval, ale u informace o počtu životů se zdroje lišili. Někde je napsáno, že má 365 000 HP, ale u jiných zdrojů je napsáno, že byl nerfnutý na 265 000 HP. Co z toho je pravda? Nevlastním Cyborga a přemýšlím, jestli se mi vůbec vyplatí a toto je zásadní informace. Díky novému DMG-NPC01 ztrácí Cyborg v PvE jakýkoli smysl.

    S pozdravem
    NadějeUmíráPoslední!
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Po pridani Prometeovych laserov sa hraci stazovali, ze boli ako jednohubky, preto BP navysilo lodiam HP o 100 000. Lenze nebolo iste, ci to bude stacit a preto sme hned nemeli cisla vo FAQ. Samozrejme postupne pomenime pri lodiach tieto hodnoty na aktualne, kedze sa to nebude asi tak skoro menit, pretoze nas BP neinformovalo o tom, ze tych 100 000 je konecna uprava.
     
  4. To jsem udělal, ale po zkušenostech s častými chybami v číslech či procentech ve hře (například u upgradovacích modulů lodí), jsem si nebyl stoprocentně jistý, jestli se tomu dá věřit.
    ----------
    Děkuji za odpovědi, otázka zodpovězena.

    LOCK!

    S pozdravem
    NadějeUmíráPoslední!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/20
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .-****LOL****-. - pokial si na nieco zabudol, pouzivaj funkciu Upravit, kedze multipostami sa zahlcuje zbytocne tema.

    Na ziadost autora uzatvaram, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.