Chyby Cyborg inferno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VERkami74, 6/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VERkami74

    VERkami74 User

    Dobrý den dostal jsem z červené bedny cyborg inferno ale nenaběhl my v hangáru a nebo nevím kde ho mam hledat? Prosím o nápravu poslal bych screen obrazovky mam ho akorát nevím jak ho vložit. Dekuji. ID 39637514 Děkuji.
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. VERkami74

    VERkami74 User

    aha piše se cyborg a jak jsem hledal nasel jsem červeného cyborga zkusím se podívat na peta dík teda děkuji.
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -zafir-

    -zafir- User

    Dobry vecer o 19 :26 som bol vo vecnej brane a z nicoho nic sa mi znova zacala nacitavat mapa
    a kym ma nacitavalo tak som bol puknuty impulsmi , nemal som vypadok netu urcite a potom som uz nemohol ist viac do brany , moje id:16920526, hram na cz3, dakujem
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    VERkami74 - pohladaj ho medzi PET designami tam bude urcite.

    -zafir- - s tym ti na fore nepomozeme. Problemy s uctom musis riesit na podpore hry, ale zial kedze sa nejedna o klasicku branu, tak ti nebudu moct vratit zivot.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.