cyborg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄•●│ŦĦΣ•WΛMP¥ЯΣ│●•►, 5/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chci se zeptet zda jsou nějaké nové moduly pro cyborg tedy pokud existujou? kdyz ne tak pro neexistujou ?skoro vsechny lode maji ...dekuji za odpoved
     
  2. Gurmán

    Gurmán User

    Moduly na cyborg nejsou - pokud vím.

    Můj osobní názor je ten, že moduly mají sloužit k tomu, aby bylo možné hrát na více taktik a celkově mají "vyrovnat mezery" mezi loděmi. Cyborg byl moc silný, takže ostatním lodím dali moduly, aby pouze všichni nelítali na cyborgoj.

    Je to chytrý koncept, můžou takhle ovlivňovat "metu" skrze každou akci, když někde přidají dobré moduly. Cyborgů byla plná mapa dlouho, tak teď vídáme solace, pomalu se tlačí nahoru staré bastiony a enforcery... uvidíme co dál :)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/20
  3. Přesně tak...byli to nejvíc potkávané lodě a fight s nimi byl většinou předem prohraný pokud si nebyl výbavou na stejné úrovni. Dnes je zase přeSolaceováno, dále můžeme často vídat lodě jako Sentinel, V-Lighting, Cyborg (stále dost užíván), možná pak Dimik a Spektrum, na starých hlavně Leonov, Enforcer, Bastion, Veteran, vlastně vše na co je modul, krom Mimesisů, Tatarek a Distru-něčeho...
     
  4. Spectrum

    Spectrum User

    suhlasím.. a ked sa to tak vezme cyborg je aj v denšnej mete dokonca bez modulov dost konkurencie schopna lod, takže v tej dobe ked tie lode nemali žiadne bonusy to bolo uplne nehratelne na ničom inom.. čisto monotonna hra

    V dnešnej dobe dávat module na stare dizajny je super, mohli by ich dokonca spravit lahko lepšie ako ostatné kedže nemaju žiadny skill.

    Mimesis je podla mna dost podcenovaná lod, síce stratila "nesmrtelnost" ale už teraz sa dá získat 92 % vyhýbanie.. a ma fajne moduly jak na DMG na hráčov tak na NPC , keby jej daju ešte další špecialny modul na vyhýbanie + 5 % tak ja mam jasno. Tartarus ma tiež super moduly a na moje prekvapenie ta lod bola hodne dobra aj po nerve speedu a aj pred dobou modulov.. Mala rýchlost, HP aj DMG 600 max rýchlost, HP v tej dobe jak golik/cyborg a 14 slotov na laser, čudujem sa že ju v tedy tak málo bolo vidno. tie nove lode abolustne neviem a moc ani neriešim.. pridu mi nezaujímavé aj ked maju nové schopnosti
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    No to je pravda, Cyborg je až príveľmi OP.

    Je síce fajn, že sa pridali moduly vengeance, goliathom, citadelkám, aegiskám, pre hammerclaw, pre leonov a podobne.
    Ale existujú aj lode, ktoré upgradovacie moduly na hp, štít a damage ešte neobdržali. Spearhead, Spearhead Veteran a
    Spearhead Elite. Snáď by to spolu s tým, bolo komplet. A za predpokladu, že sa v skorej dobe aj toho, čoskoro dočkáme.

    P. S.: Prečo som sa o tom, do tejto témy, takto a tu rozpísal? Pretože spearhedky sa v poslednej dobe stali zriedkavosťou.
    Čo sa týka rozmanitosti a širokej palety, všetkých druhov lodí v hre. Ako to kedysi sľubovali. Dúfajme, že sa to raz naplní.
     
    Naposledy upraveno: 6/5/20
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    A na Venoma se taky vykašlali? A důvod mě není zcela znám. bohužel:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. Earthquake

    Earthquake User

    Viete mi o tom viac napisat, ze o ake moduly sa jedna? Hrajem na Spectrume, ale mam aj Venom, Enforcer apod.
     
  8. Clypsso

    Clypsso User

  9. Earthquake

    Earthquake User

    dik

    e: A ta cena je v kreditoch ci v uridiu? Lebo sa mi nechce verit, ze modul bude stat 150 000 kreditov :D
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ale nie všetké sú tam zapísané: napríklad Galaktický svár − Časté dotazy 5/2020; post: #5
    DMG-GP01 +10% PvP poškodenie G-Champion, Goliath, Goliath-X, Bastion, Enforcer, Saturn
    HP-D01 +20% HP Disruptor

    Earthquake v poslednej dobe, čo event, to nové upgradovacie moduly.
    Najlepšie je sledovať FAQ vydaný moderátormi k eventu a prehľadať to.
     
    Farhat-princ-poušte a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Earthquake

    Earthquake User

    Takze pre spectrum nebude nic? Takze tie moduly sa daju ziskat len z urcitej udalosti.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Earthquake

    Earthquake User

    Mam otazku, tieto mineraly a magicke kamene, aka je najlepsia cesta ich ziskat?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Earthquake

    Earthquake User

    Kythalon apod. Ako ziskam napriklad osmium?
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Earthquake

    Earthquake User

    Dakujem. Velmi ste mi pomohli. Prajem pekny vecer.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Earthquake - zamalicko. Pokial nieco nebudes vediet najst a nie je k tomu vytvorena ani diskusia, mozes si vytvorit vlastnu temu a polozit tam svoju otazku.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.