Chyby CZ1 - udrzba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 6/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. No ja byl vcera velmi prekvapen. Jak jsem jiz psal vecer jsem na chvili nalogoval, byl jsem na SB a tam bylo asi 5-10 lodi. To uz se mi zdalo nejake divne. Pak jsem zkousel nacist system zprav a furt mi to vyhazovalo error, hangar pomalej, tak me to bylo divny. Kouknu na forum, nikdo nic nehlasi, tak uz jsem si myslel, ze mam problem ja. Ja to nahlasil ve 21:30, do ty doby nikdo, takze celkem zajimave. Mozna proto, ze nebylo ani moc jednoduchy se dostat z hl. stranky na forum, Obcas vas to proste odhlasilo a vyskocil ten obrazek, jako kdyz je udrzba.

    Kazdopadne, ted jsem na mape. Zkousel jsem jit do hangaru - Vyskytla se neznama chyba. Chat - funguje. Hangar podruhe - nacital cca minutku. No tak nevim. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Warden

    Warden User

    Též mohu potvrdit funkčnost hlavní stránky. Již hodinu se pohybuji v jednotlivých sekcích a vše funguje bez problémů. Co se týká hangáru, ten se načítá dlouho, ale načte se. Tedy žádná změna oproti minulosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Udrzba uz prebehla, cize nie je dalej uz co riesit. Hangar uz slape celkom v pohode.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.