Dá sa podat stažnost na moderátora?

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem 555stein555, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den
    Za posledné obdobie som sa stretol s istým nesprávnym zachádzaním moderátora na chate,rád by som nanho podal stažnost a však neviem kde a ako,je tu niekto kto s tým má skúsenost a vedel by mi prípadne poradit? Na podpore hry ma odporučili na fórum.
    Na fóre u nás to je na dlhé lakte,kedže sú tu tak traja a všetci sa poznajú:) Premýšlal som nad discordom alebo zahraničným fórom,ked tak nejaké rady? Dakujem.
     
  2. *brutus*

    *brutus* User

    nesprávné zachazení?Já osobně nemám problém s jediným modem a jestli se chováš dle pravidel chatu ani ty by jsi neměl mít problém
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein555 - podnety na postup clena timu sa vzdy posielali na podporu hry. Samozrejme tam riesis ten dany podnet a chces, aby bol prevereny postup.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. @*brutus* nemyslím si že som porušil pravidlá chatu alebo priamo VOP,bol mi už druhý krát udelený ban za to že sa viedla diskusia v chate na tému toho že aktualne moderátori nijak neprispievaju do chatu,ked niekto ziada o radu,su pasívny a iba banuju. Viedla sa tam dlhšia konverzacia tymto smerom,kde sme ako hrači nechapali prečo sa moderatori zastavaju *** userov. Na čo som napísal že začínam mat pocit že naši módi to majú nonstop zapnute a iba nás banuju. Dostal som druhý ban za osočovanie. Nepríde mi to fér,vždy v minulosti sme normalne komunikovali v chate či už ako hrači alebo moderatori. Za posledné dva roky je tomu skutočne inak. Banuju poctivych hráčov a chránia botky,kto vie prečo:rolleyes:

    @Punisher Dakujem za odpoved,tym padom to je neriešitelne a budem sa musiet zmierit s tym že ta hra a ludia v nej už nie su ako kedysi :) pekný velkonočný pondelok!
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein555 - tak ono je rozdiel ak sa stazujes na ban a ten riesis na podpore ako ked napises vyslovene staznost na moderatora a jeho postup na podporu. Kazdopadne akakolvek staznost na clena timu sa riesila vzdy na podpore hry.

    Zodpovedane, LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.