Dal by som cubikona?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠°, 11/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám Aegis, 15 BO2 na každú konfiguráciu, 31 lf3 na každú konfi., kamikaze lvl3, seprom, x2-x3, sab, diamantová formácia, 8 iris, profil pilota -> energia štítu, hustota štítu.

    Dal by som ho SÁM?
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Ano,s tímto ho sám dáš,dej se do toho,ale chce to ještě grif,je třeba na to přijít,já ho dám s přehledem i golíkem laser 2x.
    Doporučiji nejdříve použít SAB munici a potom laser 2x nebo 3x,než se naučíš
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠° - s aegiskou by si nemal mat s tou vybavou ziadne problemy dat cubu.Osoobne som tiez tocil cuby,ked este neboli aegisky,ani LF4 a slo to v pohodicke so sabkou a X2,samozrejme elitnu vybavu a seprom som mal taktiez.No radil by som ti skor formaciu netopier,pripadne bariernu,lebo ti zvysuje dmg a taktiez BS za NPC.Diamant sa skor oplati,ked si nastitovany(500k) a pokial mas stit nejak 200-300k tak to by som si dal spominane formacie skor,ale ak ich nemas tak diamant si daj teda.No musis to hlavne skusat a zistit ako na to,vybavu mas na to;)

    Este nejake otazky k teme?
     
  4. K téme to nie je, ale aby som zbytočne nevytváral novú tému tak sa dačo aj iného sýtam: Keď použijem multiplikátor v GG tak mi musí už padnúť časť z brány, ktorú nemám, že? Samozrejme, hovorím o tých 13% a nie, že použijem multiplikátor a keď mi má padnúť časť brány, môže to byť aj taká akú mám a dostal by som daľší multiplikátor...

    Ak tomu nerozumiete skúsim to ešte zjednodušiť: Ak použijem multiplikátor, tak na tých 13% mám šancu získať VŽDY LEN nejakú časť brány, ktorú ešte nemám, že?
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Pôvodná otázka zodpovedaná takže uzamykám.

    (nech nie som zlý odpoviem aj k tým GG, áno tak nejak to funguje :) )

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.