Darček k Dominácii

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Anti«-»NORMAL«RTFM», 1/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcel by som sa opýtať či je normálne,že ma hneď cez to prihlásilo do hry alebo nešlo o nejaký podvodný mail. Ak mi je známe tak BP rozdáva Kódy a nie hneď odklik do hry.
     
  2. Korben

    Korben User

    Áno je to normálne , BP ťa môže linkom prepojiť priamo do hry.
     
  3. Len som sa opýtal pretože kamarát klikol na to a za 5 min ho 3x z hry odhlásilo a dostal žiadosť o zmenu mailu. Mal som trochu strach z toho. Ďakujem z odpoveď.
     
  4. Korben

    Korben User

    Anti«-»NORMAL«RTFM» To sa môže stať len vtedy ak kamarát , ten email niekomu poslal alebo inak porušil bezpečnostné pravidlá. Ja som ho použil a strach nemám.
     
  5. Respawned

    Respawned User

    Ahoj, po kliknutí na ten link mi ukáže chybu č. 714 a že sa mám normálne prihlásiť do hry ale žiadny bonus som nedostal. Neviete čo s tým môže byť?
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Zkuz otevrit email pomoci linku co je na hore napsano,pokud se dobre nezobrazuje email.
     
    Respawned tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

  8. Respawned

    Respawned User

    ja viem ale hneď ako som to zmazal už pán Belgam stihol odpovedať. To je ale rýchlosť ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.