DarkOrbit a Macbook

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Saruwkaz, 22/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Zdarec,

    zaznamenal jsem, že tu jsou hráči DOčka, kteří hrají na Macovi. Chci se zeptat, zda-li mi nějaký ochotný applista v naší úžasné a dechberoucí, přátelské komunitě může poradit.

    Pokud se nebavíme o internetu, postačí výkonově i základní Macbook Air? Nebo je lepší hrát na silnějším stroji? Nerad bych po týdnu zjistil, že i přes výkonný internet jsem si měl připlatit 10-15 tisíc. Jedná se mi o to, abych hru mohl rozjet na maximální grafiku. Díky.
     
  2. Mám Macbook Air, když kliknu na Stáhnout, tak se mi nestáhne nic aktuálně.
    Proto se chci zeptat co dál bude se hrou na macbook ?

    Macbook Air stačí jinak je v poho na hru, spíš mě zajímá, když nejde klient stáhnout, tak si koupíš jako Air.
    Oka ale pak, kdy končí FLASH, tak hra končí na AIR???

    Doporučuji AIR taky v tom, že hraješ fér. Protože tam ty svinstva, auta fungují jen na Windows.

    Děkuji.
     
  3. Ono to není dáno počítačem,ale aktuálním administratorskym prohlížečem,cpu a mhz neuváděj.Nový beta klient je pouhej amatérský prohlížeč,který funguje na bázi tvého aktuálního administratorského prohlížeče.Tak když budeš mít chrume tak ti 3D nepůjde,když si zadáš administrátorsky edge,půjde ti 3D jak v prohližeči tak i v klientovy a safari jsem ještě nezkoušel,ani už nic kvůli DO testovat nehodlám :):D
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Saruwkaz ?
    Možná jste si již všimli, že obě hry, DarkOrbit i Seafight, začaly nabízet možnost stažení herního klienta. Tento klientský program bude přechodným řešením, které umožní hraní her v mezidobí mezi ukončením podpory softwaru Flash Player a zprovozněním verze Unity ve stabilním stavu.
    Mějte prosím na paměti, že pracujeme na migraci hry na novou technologii, ne na vývoji zbrusu nové hry. Díky tomu zůstanou herní prvky i grafické zpracování v nezměněné podobě a celou hru bude nadále možná hrát v prohlížeči. V nejlepším případě si po dokončení migrace ani nevšimnete, že se ve hře cokoliv změnilo.

    Tolik výcuc z of. oznámení.


    Takže výhled BP má, ale kdy to bude a jak to bude či nebude fungovat ti zde zcela evidentně nikdo neodpoví.
    Spíše zvaž, proč si kupuješ zrovna Macbook a co na něm budeš dělat, ale počítej s tím, že do budoucnosti ti zrovna do na něm nemusí fungovat?
     
  5. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Shock, děkuji za odpověď. To mne zajímalo.

    Zohan, mne nezajímá tvůj moderátorský výpis pravidel. Za 1. jsem se na to neptal. Za 2. Nepochybuji o tom, že DOčko či jiné hry budou hratelné i nadále na dalších OS.
    Mne čistě zajímá rovnice grafické nastavení hry naplno + internetové připojení po kabelu + MacBook xy(model) = zdali budu moci hrát na vysokých FPS bez lagování. Pakliže kolega výše hraje na MacBooku air, bavíme se o základní verzi, pak mi to stačí. MacBooků je spousta za různé cenové relace. Proto to řeším.
     
  6. Saruwkaz mám ten základní model Air a fakt v pohodě. Je to vlastně jediná hra, kterou hraji na něm.
    Běží to v pohodě, navíc jak říkám si fér hráč. Protože tam ti funguje jen hra.
    Proto jiný mají Windows, kde jsou ty svinsta viz. dnešní mapy atd...
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Saruwkaz, ty si teď koupíš něco co nemá windows a skončí podpora FP a bude klient, který ti na mac air nepůjde stáhnout, tak mi napiš chytráku, co potom budeš dělat? koupíš si PC nebo nový notebook....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Stejně o žádné rady nestojíš, ale asi bych raději toho půl roku počkal a až pak řešil nákup nového PC.;)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Všechno OT smazané, tu se řeší otázka autora tématu, ne osobní spory.

    •ŞĦΘCK▪ na herním fóru sice můžeš svobodně vyjadřovat svoje názory, ale hranice jsou pořád pravidly jasně dané. Nepodložené obviňování spoluhráčů zde není tolerováno. Pokud máš nějaké důkazy podvádění na herní mapě, směřuj je na podporu hry, kde rozhodnou zda hráč pravidla porušil či ne. Další řešení, ať ve hře nebo fóru, už není tvojí povinností.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.