DarkOrbit cez čo nehrať

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem kentik007, 30/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kentik007

    kentik007 User

    So 100% istotou môžem povedať, že použitie akéhokoľvek programu na hranie hry, okrem herného klienta poskytovaného spoločnosťou Bigpoint, pravdepodobne poruší zmluvné podmienky spoločnosti Bigpoint.

    Dovoľte mi zopakovať, že ak používate čokoľvek iné ako herného klienta poskytovaného Bigpointom, porušujete zmluvné podmienky Bigpoint! (Táto správa sa nachádza v Nemeckom fore.)

    Akékoľvek porušenie zmluvných podmienok sa berie na rovnakú váhu nie? V takom prípade existuje aj diskriminácia. Koľko hráčov po úplnom prečistení DarkOrbitu od hráčov porušujúcich zmluvné podmienky tu ostane? (Keď začne konečne platiť na každého rovnaký meter) Bodaj!

    Edit: V takom prípade zabanovaný ktorý nepoužívali *** dostali ban za toto nakoľko im bolo podané nepravdivé info.

    1. 10 Nároky z chýb 10.2 Používateľ spoločnosť Bigpoint písomne upozorní na všetky zistené závady ihnedˇ po ich objavení. Na zabezpečenie dôkazov sa používateľovi odporúča zaslať všetky reklamácie v písomnej forme (faxom, listom alebo kontaktným formulárom podpory) spoločnosti Bigpoint
    2. To je povinné tak šup šup!
    3. Aj informácia že neexistuje nejaká nad podpora je nepravdivá.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    kentik007,Tato hra už má herního klienta? Kde se to jako stahuje?

    P.S. A kdyby maxthon porušoval pravidla, tak by o tom admin nepsal třeba tady : #462
     
    Naposledy upraveno: 30/5/23
    *brutus* tohle ocenil(a).
  3. kentik007

    kentik007 User

    ZOHAN A jejda prepojenie sa zdá že ti nefunguje prvá vec. A tá druhá je že som si prečítal zmluvné podmienky od A po Z a zajtra budem pokračovať nech to mám v hlave úplne poskladané.

    Istota je guľomet no lepšie je mať stíhačku :D


    Edit: A čo je podľa teba toto (Presne ten vlak sa aj banoval v tú dobu skontroloval som si to) :



    To je 100% ?


    V jednej trošku inej hre robím presne to čo tento pán na tom videu. (Investigator)
    (Hrám no zároveň mám právo zaznamenať hráča a zaslať ho na iné miesta.)
    Tam na to majú systém stačilo že som dobre poznal programy 3. strán a mal som 100% mušku v oku a tak mi to dalo tú hodnosť a teraz keď ma niekto štve dám odoslať a o pár dní mi príde ešte aj gratulácia. :) Je to iná hra sú tam normálne zbrane. Taký Aim hack alebo wall hack ci rtg tam robí troška inú paseku :) niečo ako keď si tu niekto dá všetko naraz a ešte pridá vlak plus si nabuguje seprom.
    Už aj tu som videl machra čo si to dával cca 2 000 speed... Bolo to dosť dávno.


    Kto vie Ruštinu tak ako ja si aspoň prečíta chat a skúsi sa vniesť do takej situácie :D (Na 25y vedieť Ruštinu noo :D)
     
    Naposledy upraveno: 31/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.