DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    MuadDib85[CZ]: Ano, bonus na DMG a HP se sice načítá postupně po 1% za každý letoun, ale když jsi full Spartan, získáš další dodatečný bonus a to 10% štítu a 5% HP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ou ou, jak mi to dlouho trvalo? Něco nového nebude?
    [​IMG]
     
  3. Selendix

    Selendix User

    ZOHAN to jsi měl pěkné zásoby :)

    Nové teď nebude nic :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Ty jsi ale chlubílek. ;) No musím ale uznat, že šikovný. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - urcite pridu aj dalsie nove veci, len treba pockat. Predpokladam, ze napriklad tie nove LF4 este nemas vsetky. Tam je stale co robit na dennych a tyzdnovych ulohach kvoli surkam na ne ;) Aj ked su aj ine moznosti ako tie suroviny ziskat, no stale je to dlha cesta :)
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  6. No jo no, kdo umí, ten umí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. MuadDib85[CZ] a kolik vás bylo v bráně když řikáš, že se dá udělat s full lf3 hmm?

    no super takže elitní hráči co mě už tak křupou mě budou křupat ještě víc :/ ..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/5/17
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je to jen o tom, vědět jak ta npc fungují. :) Pak to není o nic těžší než alfa, těch npc to vyhodí mnohem méně než v alfě kris. Nebo max nastejno a je vás na to víc.
    Co se týče velkého NPC, tak ten hází rány, ano, ale jen v malém okruhu, ze kterého jde vyjet.
    Nejhorší není ta brána, ale domluva, aby každý věděl co dělat a nekřupl. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Blíži sa nová akcia - Boj o vplyv

    Obrázky ktoré by mali byť v pozadí behom tejto akcie:

    [​IMG]


    Na pláne je aj nový kalendár z ktorého si budeme môcť vyzdvihovať denné darčeky, princíp ako vo Vianočnom kalendári v zime.

    Slnečný kalendár
    Aké prekvapenia sú ukryté v slnečnom kalendári? Prihlasuj sa denne, otváraj okienka a zisti čo za cenu si získal. Ak vymeškáš deň, premeškáš príslušnú cenu.

    Obsahom kalendáru by mal byť indoktrínový olej, surovina tetrathrin a nová Hyperplasmoid LF4. V kóde je označený ako bonusCalendarMay2017, čo by mohlo znamenať že príde ešte v máji.

    Niektoré názvy a popisy vychádzajú z prekladu, takže sa nemusia zhodovať so skutočnými po zavedení do hry.

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Si dělají už legraci ne? To zas navalí novou LF4 jen za lognutí i těm největším plebům?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - ide o to motivovat hracov, aby sa prihlasovali na ucet kazdy den. Vsak nedavno boli aj s branou karantena rozne ulohy a tam sa tiez dali ziskat nove LF4, aj ked to bolo za ulohy. Kto sa hre venuje, prihlasuje sa kazdy den, tak moze byt za to aj velkoryso odmeneny.

    Ked hraci nic nedostanu, tak je zle, ze BP nic nedava a ked da nejaku lukrativnu vec len za prihlasenie, tak je zle, ze nieco da. Kazdemu sa nezavdacia zrejme :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Badmaniak snáď Ti to až tak veľmi nevadí.

    1x Hyperplasmoid rozhodne nie je až také veľké terno.
    Pre FE a UFE hráča nie je až taký veľký problém sundať niekoho, kto má len 1 hyperplasmoid. Alebo snáď áno?
    Ak sa v tom mýlim, tak ma Prosím Ťa oprav.
    Osobne si myslím, že 1x Hyperplasmoid menej zdatnému hráčovi až tak veľmi nepomôže.
    Veď damage je už teraz poriadne vysoko nastavené. Pre skúseného elitného hráča, ktorý
    už je full úplne vo všetkom; by to snáď už nemal byť až taký problém. ;)

    A prečo som to, práve sem napísal? Práve preto, že Boj o vplyv; už veľmi dávno nebol.
    Osobne sa na neho veľmi teším. Konečne niečo padne užitočné aj pre normálnych,
    menej zdatných, alebo stredne dobrým hráčom.

    Čo je to za nerovný boj, kde silný just puká toho slabšieho len preto, že na to má?
    Aspoň na spodných mapách, by za to mal byť postih vo forme straty na cti. Hneď by to bolo o niečo férovejšie.
    Mám rád súperov, ktorý mi rovnako dokážu ublížiť ako ja im. Je to strašná nuda, pukať niekoho slabšieho od seba. To ma nebaví.

    Boj o vplyv alebo Dominancia sú jedné z mála akcií, ktoré ma dokážu úplne celého nabudiť k radosti zo života. :cool:
    A práve takéto akcie tu chýbali, ktoré vrátia darku šťavu a bývalú slávu, akú mal kedysi.
    Už chýba len akcia: Útok zabijáckych P.E.T. ku spokojnosti elitných nadšencov.

    Osobne som vďačný aj za málo. Ako sa vraví: "Keď neprší, tak aspoň kvapká!" ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/17
  13. Je pravda, že výroba nových lf-4 je pro většinu hráčů, kteří nemají 50 zkušenostních bodů nereálná,logdisky potřebují na ně. Takže super motivace, a jak napsal -baghira2- pár jich nikomu moc nepomůže. Ale jak řekl Punisher - není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Ale ti zabijáčtí P.E.T. by mohly být:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jde mi o to, že takhle má za rok pleb stejně těch laserů jako hráč, co na ně sbírá přes úlohy. I kdyby měl to samé normálně.
    Nevím, jak by jste se tvářili na to před pěti lety, když by každý měsíc mohl hráč zadarmo získat LF4, zatímco jiní na to hráli měsíc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak - no já si musel všechny lf-4 získat přes brány, na Herculy jsem musel udělat 40 kapp. Všechno se zjednodušuje, mladí už nemají tu trpělivost, chtějí mít všechno a hned. Staré časy se nevrátí a nám nezbývá nic jiného, než se tomu přizpůsobit. Taky skřípu zuby, když to vidím!:D
     
  16. Warden

    Warden User

    MuadDib85[CZ], Badmaniak: Bohužel konkurence her je veliká a i DO se musí přizpůsobit požadavkům nových hráčů a nic s tím nenaděláme.

    MuadDib85[CZ]: To, že ti stačilo jen 40 kapp ti závidím. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden - v bývalém klanu jsem byl pecháček, ostatní do 30-ti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tak ohledně hyperplasmoidu : na jednu stranu má pravdu Badmaniak , na druhou stranu mají pravdu ostatní - sice poslední dobou moc nehraju , ale kdybych hrál každý den a dělal na ty nové lasery úkoly, taky by mi to vadilo , ALE... Když už Bigpoint chce aby se hráči o něco snažili , nemá to dát do login bonusu , ale alespoň do úloh! Takovým způsobem už to je opravdu zadarmo a i když ti co si dělají úkoly a musí se o něco snažit sice také dostanou o jeden laser navíc ale přeci jen... za pouhý login pro ostatní hráče , to je výsměch pro elitu. Proto , by bylo lepší dát LF4 hyperplasmoid do úkolu , kvůli kterému budou musel lidi na mapy a ne se jen přihlásit a zase odhlásit - já myslel že BP chce lidi vtáhnout do hry , ne jim dát něco zadarmo a nechat je zas odhlásit.... tohle je malinko nevychytaný , nemyslíte?
     
    Badmaniak tohle ocenil(a).
  19. Bp předpokládá, že když noví hráči budou mít elitní vybavení hned, budou hrát a lítat. Nevím, my se museli snažit, plnit úkoly, brány, ale pokud dostanu všechno hned, jestli mě to bude bavit dál. Uvidíme, jak to dopadne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Dobře, ale hodně lidí taky se hrou skončilo. Takže, pokud se mají servery udržet, potřebuješ platící nováčky, jinak prostě jednoho dne servery vypnou, když nebudou vydělávat.