DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

ZOHAN User

Já objevil pouze jeden jediný upgrade modul na hecate, tak nevím, kde jsi objevil cca.2-3?

2. Ted jsem koukal a je k pouziti jenom jeden, mas pravdu.

Jsem to popletl, protoze nekde na foru jsem videl i modul na stit pro hecate, ale ten jeste neni ve hre. Tak sorry za dezinformaci :)

3. Clypsso

Clypsso User

The Hitac have returned, and in greater numbers! Fret not, simply engage an opponent of your ship's calibre in a raging battle of wits and strength and drive the Hitac out of human space!

<item name="bn_battlePass-hitac_content"><![CDATA[Get additional rewards from completing objectives! Don't miss out on bonus ammunition, upgrade materials and the new DMG-A01 Ship module!]]></item>

Jazz up your ship with kaleidoscopic ship designs from the Obsidian box! We've added a new Ocean Hecate Ship Design

4. leosacek

leosacek User

Cooooooo vidím dobře? Hecate design? Snad to zas nebude za real nebo nějak nedosažitelný, třeba za top 1 .. :D

5. Clypsso

Clypsso User

Sdílet tuto stránku