DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Spíš zjišťují, jestli by o to byl zájem, aby ho vůbec spustili.
    Představa serveru na kterém by nešli pustit boti je lákavá.
     
  2. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    PB něco spustí a nikdo nic o tom neví :rolleyes:
    Jsou nějaké konkrétní informace k tomu Novému globálnímu serveru ?
    -baghira2- to jsi na tom novém serveru zakládal nový účet ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Protože to nepoužívám, myslím že v klientovi to nejde pustit, ty programy. Nebo se mýlím? Pokud by se na nový server dalo přihlásit jen klientem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, Jsi docela naivní.
     
    -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenil(a).
  6. Svým způsobem je mi to jedno, nedal jsem do toho víc, než jsem si užil. Takže podle tebe se dají programy použít i v klientu? Potom je to problém.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    *RimmerH* účet se ještě na novém pve serveru nedá založit.
    Zbývající čas: 2 dni a 3 hodiny. Až pak se ukáže, jestli půjde zaregistrovat.

    Zatím je to, pouze před-registrace. Všechno co vím, je z fóra anglánů:
    https://board-en.darkorbit.com/threads/unofficial-darkorbit-revealed.43381/page-35#post-960698
    https://board-en.darkorbit.com/threads/unofficial-darkorbit-revealed.43381/page-36#post-961011
    https://board-en.darkorbit.com/threads/unofficial-darkorbit-revealed.43381/page-36#post-961137

    Víc toho k tomu, bohužel nemám.
    Zůstává nám jenom čekat, kdy moderátori k tomu dodají, víc oficiálních informaci.

    EDIT:
    V ofíku je jenom to, co Punisher uvedl: Predbežná registrácia na nový server PvE
    Zatím to je vše, co k tomu a zde na fóru, máme. Nemůžu k tomu dokládat, to co nevím.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/20
  8. dolejda

    dolejda User

    Doufam, že si většina uvědomuje, jaká to je blbost platit 1 250 Kč za Aegu s lf3 a pár urka či jiné bombové nabídky. Je to PvE server, takže o ničem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    a to jsi sebral kde ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. dolejda

    dolejda User

    Baghira sem dával odkaz na anglické fórum, kde je soupis balíčků pro nový server -> hlavní důvod spuštění serveru samozřejmě vydělat na hlupácích, aby si ti čínští majitelé mohli koupit o barák navíc :D

    odkaz: UNOFFICIAL: DarkOrbit Revealed| Page 36 | DarkOrbit
     
    -baghira2- a *RimmerH* tohle ocenili.
  11. Nový server pve by mohl být o psychologii. Pro hráče, kteří mají cíle, jak něčeho dosáhnout naprosto neodolatelné. A bez šikanování boterů. I kdyby tam byli, nebudou znepříjemňovat hru ostatním. Takže by bylo jedno, za jak dlouho bys byl full, bylo by to na tvém rozhodnutí a penězích.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Niektori hraci napriklad dychtia po vysokych hodnostiach a tie su na niekolko rokov rozbehnutych serveroch velmi tazko ziskatelne. Na tomto novom serveri sa pojde od nuly, takze maju urcite vacsie sance. Ak niekto bude pisat, ze kto dnes hra na hodnosti, tak by ste sa velmi divili, ze kolko hracov je ochotnych si kupovat 50% boostre a robia hadesky, atd... aby tu hodnost mali ;)
     
  13. Gurmán

    Gurmán User

    Punisher: ale ono by se dalo hrát na hodnosti i na normálních serverech, jenže to nejde. Ale ne proto, že ty servery dlouho běží, ale proto, že poctivý hráč u toho nebude sedět 16 a více hodin denně... Vyškrtej ze žebříčku botery, cheatery a bug abusery, nechej tam poctivé lodě a pak by ses teprve divil, kolik lidí by si třeba koupilo ty boostery 50%. ;) Myslím si, že je zde velký zástup hráčů jako já - klidně by to koupili, ale za současné situace to nemá cenu...

    Botky jedou i na klientovi, nemusíte se bát, že by ten nový server něco změnil.

    A neodpustím si ještě jeden dotaz. Na co chcete být full? Na co potřebujete být full? Abyste s full výbavou farmili NPC? Nebo aby vás nikdo nerušil při hraní a až budete full, půjdete si zalovit? Ale tam zase budou jenom full lodě, takže opět se bude plakat, že to je nefér, protože někdo si vybotuje dably, emp, rsb a podobně a to vy nemáte. :confused:

    Celý přístup BP stojí za starou bačkoru. Místo oprav a snahy napravit, co za ty roky podělali, zkouší spustit nový server, aby to mohli podělat i tam. Díky, nechci. I když.. omylem jsem se "předregistroval", když jsem kliknul na nějaký odkaz doufaje, že se dozvím více informací. Nedozvěděl jsem se nic, ale hned jsem byl "předregistrován"...
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gurmán - lenze na rozbehnutych serveroch maju hraci nahrateho uz toho vela, zatial co na novom servery bude danu hodnost jednoduchsie ziskat. Full budu chciet byt hraci napriklad na to, aby lahsie sundavali NPC robili akcie ako eternal brana, atd...Mozno casom implementuje BP cosi nove a atraktivne pre PVE hracov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Gurmán

    Gurmán User

    Punisher - Tak proč to ti hráči neudělají na klasickém serveru? Proč v době, kdy hra nefunguje (o tom se snad nemusíme bavit, je to ostuda) a kdy končí flash, tak proč zrovna teď spouští nový server? Asi toho mají málo na starosti a klient frčí bez chybičky :) :) :)

    Opravdu si tady někdo myslí, že bude zábavné začít od začátku? Přijde rychle vystřízlivění až budou muset mapu přelétávat minutu a devolaria střílet "půl hodiny" :)

    Drtivá většina lidí zase zapne botky, jako tomu je na normálních serverech a ten cirkus bude pokračovat - botky budou napřed, budou mít lepší výbavu, více ranků a normální poctiví hráči opět ostrouhají. Možná to bude trvat pár týdnů, měsíců, ale výsledek bude úplně stejný.

    Místo primárního problému - odstranit nepoctivé ze hry, zajistit funkční a férovou hru, se to pokusí nahradit novým serverem. Celkově nemám nic proti PVE módu, dalo se to bez problémů implementovat i do současných serverů, kdyby někdo chtěl...
     
    -baghira2- a storm128 tohle ocenili.
  16. Klient nikde takže at si souzdruzi z NDR stčí nějaký PVE server někde.
    Děs, pohřeb v přímém přenosu.
    Jde někam s novinkami.
    Modi nestranní, fakt super stav.
    Punisher mi vysvětli proč nemáte info. Jako spojení s centrálou na nule. Zájem o hru nula. Pak se tu ptám, a dotaz nedostanu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. a) Třeba to tam pustit nepůjde.
    b) Botky budou napřed, a co mi udělají?
    c) Jak jsem řekl, tak tu budou hráči za 3 měsíce full, a já za 3 tři roky, jak přesně mi to ublíží?
    P.S. Mě vše funguje jak má. A to se mi podařilo zchodit boot W10 instalací Lubuntu 18.10, dnes zas běžím, jak o život :D
    Mimochodem, key kod W10H je už od 3.9 dolarů, cca 108.12 korun :D
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► bod 3) jestli to tak bude. Tak to bude jen o tom, koupit licenci. Zapnout autíčko, jít do práce. Příjit, zahrát 10 min a skvelě autíkčovat dál. Tohle je hra ??
    Tak to může být DARKOrBIT AUTÍČKO. Obchod: licence :confused::confused::confused::mad::mad::mad:
    Tak ješte, že ty časy 2010 pamatuji :confused::confused::confused:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).