DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rada1967

rada1967 User

2. nezda se mi to ale forum je nejak mrtveo_O

3. *Firefox1*

*Firefox1* User

Nic nového se NEOBJEVILO a pěkně dlouho:D:D:D

4. xmens

xmens User

Desing tyranos je na cyborqa normalny - nedáva žiadne bonusy -je len vyzuálny - tak isto ako na hamercrawl -je len vyzuál ...
    tak ako na goliatha ci spectrum - je to len odrb na hračov aby si ho zabostarali :) Tak ako všetko - od balíkov začiatočníka až po bostre na vzostup :)

5. Punisher

Punisher User

Ale zas ma to vyhodu, lebo kde nic nie je, ani smrt nebere sa vravi :D

*Firefox1* - u Nemcov sa uz objavilo, ze nas od zajtra caka Halloweensky event, takze sa mame na co tesit :)

6. xmens

xmens User

Lambá sa maju načo tesit - normálny hráč si na mape nepípne pokial nie je v spriatelenom klane "mrtvych duší-24/7" - ake ironické a pritom ake pravdivé v čase dušičiek tejto akcie - je to vlastne "oslava autobotov " :) ...

Tu zdochol pes - nikto nič - ale pre prehlad si stačí pozriet plán akcii za minulý rok v akom čase ich dávaju a máš prehlad na celý rok čo sa "kde objavilo" :DDDD

7. xmens, když to udělá radost i třeba jen 100 hráčům ze serveru, proč ne? Podle těch čísel, co sleduji se brzo zas všichni u kompu sejdeme s hubou v respirátoru, nějak to roste... no, já nejsem ani matematik ani epidemiolog a je po volbách v ČR, takže zas něco bude :D. Dám kurs 1: 25, kdo jde do toho?
    Co se kde nového objevilo? Dálnice D1 z Prahy do Brna je opravená na jedničku. Blbý je, když chceš zařadit dvojku...

Naposledy upraveno: 13/10/21
  8. -baghira2-

-baghira2- User

xmens no mě to radost dělá. Na Halloweensku akci sem čekal, jak je rok dlouhý.

ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► U nás v SR se slibuje dálnice z Bratislavy do Košíc.
    A výsledek? Postavená jenom do půlky. A slibuje se každý rok, že se postaví..

To mi připomnělo že sliby jsou chyby. A že je lepší nic neslibovat.

9. jsem zvedav kdy nam tu zavedou eco dan ze palime moc eletriky ;):)

Sdílet tuto stránku