DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. rada1967

  rada1967 User

 2. nezda se mi to ale forum je nejak mrtveo_O
   
 3. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  Nic nového se NEOBJEVILO a pěkně dlouho:D:D:D
   
 4. xmens

  xmens User


  Desing tyranos je na cyborqa normalny - nedáva žiadne bonusy -je len vyzuálny - tak isto ako na hamercrawl -je len vyzuál ...
  tak ako na goliatha ci spectrum - je to len odrb na hračov aby si ho zabostarali :) Tak ako všetko - od balíkov začiatočníka až po bostre na vzostup :)
   
 5. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ale zas ma to vyhodu, lebo kde nic nie je, ani smrt nebere sa vravi :D

  *Firefox1* - u Nemcov sa uz objavilo, ze nas od zajtra caka Halloweensky event, takze sa mame na co tesit :)

  [​IMG]
   
 6. xmens

  xmens User

  Lambá sa maju načo tesit - normálny hráč si na mape nepípne pokial nie je v spriatelenom klane "mrtvych duší-24/7" - ake ironické a pritom ake pravdivé v čase dušičiek tejto akcie - je to vlastne "oslava autobotov " :) ...

  Tu zdochol pes - nikto nič - ale pre prehlad si stačí pozriet plán akcii za minulý rok v akom čase ich dávaju a máš prehlad na celý rok čo sa "kde objavilo" :DDDD
   
 7. xmens, když to udělá radost i třeba jen 100 hráčům ze serveru, proč ne? Podle těch čísel, co sleduji se brzo zas všichni u kompu sejdeme s hubou v respirátoru, nějak to roste... no, já nejsem ani matematik ani epidemiolog a je po volbách v ČR, takže zas něco bude :D. Dám kurs 1: 25, kdo jde do toho?
  Co se kde nového objevilo? Dálnice D1 z Prahy do Brna je opravená na jedničku. Blbý je, když chceš zařadit dvojku...
   
  Naposledy upraveno: 13/10/21
 8. -baghira2-

  -baghira2- User

  xmens no mě to radost dělá. Na Halloweensku akci sem čekal, jak je rok dlouhý.

  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► U nás v SR se slibuje dálnice z Bratislavy do Košíc.
  A výsledek? Postavená jenom do půlky. A slibuje se každý rok, že se postaví..

  To mi připomnělo že sliby jsou chyby. A že je lepší nic neslibovat.
   
 9. jsem zvedav kdy nam tu zavedou eco dan ze palime moc eletriky ;):)
   
 10. ZOHAN

  ZOHAN User

  Málem jsem si toho nevšiml:)

  Na našem instagramovém profilu jsme dosáhli 10 000 sledujících a to je velký milník, který je třeba oslavit. Vytvořili jsme bonusový kód pro všechny naše hráče.
  Velmi si vážíme každého sledujícího na našich herních kanálech, sociálních sítí a médií.

  Vaše BP


  Název kodu je: 10k

  Obsahem je: 10 000 UCB-100, 50x extra energie a10 klíčů.
  Kod je platný do 06/11 2021

  Váš team CZ/SK
   
  jox28 a JESSICA170811 tohle ocenili.
 11. rada1967

  rada1967 User

  No super tak to se sledujete navzájem:)
   
 12. xmens

  xmens User

  Preklad zmazany - Uz je to v ofiku
  Ps.:
  Nikde sa nepíše aké moduly do pôvodných starých lodí sa daju použit v týchto nových : citadela elite? veteráan? citadel? goliat enforced? goliat veterán at.d... Pravdepodobne do nich nebudu pasovat ziadne zo sučasných modulov - ale budu potrebne nové ...
  Plus podla zobrazenia z montáže sa vztahuje zlava na uridium v montaži - teda v prípade zlavy 30% nestojí výroba 1mil.ale 700k urka...

  Preklad - zadarmo-za tie BANany co mi stale davate :) ... lol
   
  Naposledy upraveno: 11/11/21
 13. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  xmens - ako som uz pisal, preklad bude, ale najprv sa musia porobit upravy spojene s pridanim novej suroviny, kedze sa museli pozmenit niektore FAQ a doplnit o tuto surovinu.
   
 14. xmens

  xmens User

  tak to vymaž - ked uz ste to pridali do ofic.témy...
   
 15. Gluksik

  Gluksik User

  Bigpoint se rozhodl nám udělat radost a obohatil hru ! NOVÝMI DESINGY ! a novými klíči.

  [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]

  Bude klasická možnoust koupit nové klíče v obchodě za standardní ceny jako třeba u apokaliptických klíčů či u obsidianových mikročipů.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Z čeho bude možné získat nové desingy ještě nevím ale nejspíš to bude právě z těchto beden.
   
 16. EDIT: NERUČÍM ZA 100% INFO. SPOILER ALERT !!!!!

  Jo bude mini event, který se bude týkat příchodu Nového roku v Číně :) Nejspíš to bude mít spojení i s nadcházející olympiádou.

  Desingy Prosperous(nevím jestli to je přesný překlad)

  Čínský nový rok kalendář
  Přihlaste se každý den až do 5. února a získejte speciální odměny kalendáře čínského nového roku, jako je prosperující fragment, extra energie a akcelerátor indoktríny.
  [​IMG]


  K tomu přibydou nové mise a úspěchy ?!
  Dnes pokračujeme ve staré tradici. Legenda praví, že v tomto ročním období je vesmír nežádoucím způsobem ozdoben ohnivým tvorem, který přináší zkázu, kamkoli přijde. Tehdy se piloti střídali v práci přes noc, aby hlídali stvoření. Proleťte se oblohou a ukažte kolemjdoucím, že si to stále pamatujeme. Vyjměte pár těch otravných devolárií, když už jste u toho. V poslední době jsou stále častější a my na ně nedáme dopustit, aby překážely v úsudku.

  Throw Wrench | task
  Devolariums don't seem to give up; They bought a spare. Let's bring the fight to them. Consider this a tribute to our ancestors' annual battles with ancient creatures thousands of years ago!

  standing | task
  Now we can properly begin the tribute ceremony. At that time, loyalty was held in the highest esteem. Despite this, pilots from all corners of the galaxy realized that they had to put their differences aside to avoid disaster. Once a year they would fight side by side for the human race. Let us honor their unity through adversity by doing the same.

  Light Up the Sky | task
  Even the wildest creatures have weaknesses. It was believed that the creature was afraid of fire and loud noises, and this knowledge was fully used by pilots. As a final mark of honor, shoot fireworks into the sky, hoping the creature will never return.

  Spring Cleaning | task
  Our ancestors often brought other races to fight the days before the advent of the creatures close to send an alert. As another honour, we've decided to reward the pilots who helped clear the Alpha, Beta, and Gamma gates. You will be generously rewarded if you decide to take on the quest.

  Out with Ex | task
  We're getting strange signals from the Delta and Hades gates. All pilots are requested to go to these places and clear them. Nothing else can stand in the way of our actions. For the human race to continue to thrive, we must continue the tradition.


  Brilliant Champion |
  Proměňte 200 hráčů na Prosperous Citadel Plus, Prosperous Solace nebo Prosperous Hammerclaw pomocí Achievement 1 WIZ-X raket.

  Fortune Master |
  Proměňte 500 hráčů na Prosperous Citadel Plus, Prosperous Solace nebo Prosperous Hammerclaw pomocí raket Achievement 2 WIZ-X.

  Prosperující císař | Úspěch 3
  Proměňte 1000 hráčů na Prosperous Citadel Plus, Prosperous Solace nebo Prosperous Hammerclaw pomocí raket WIZ-X.


  Nejspíš další event který bude navazovat. ,,Věčný svazek,,

  Kupte si bojový průkaz a získejte další odměny dokončením misí! Nenechte si ujít upgradované nestabilní moduly řady XV02 a nový design lodi Amor Goliath Plus a design lodi Psyche Goliath Plus!

  Dokončete úkoly, získejte klíče Battle Pass a vyměňte je za odměny dle vlastního výběru, včetně vylepšených nestabilních modulů řady XV02 a nového designu lodi Amor Goliath Plus a designu lodi Psyche Goliath Plus!

  Amor Goliath Plus |
  [​IMG]
  hypnotizujte oblohu s designem lodi Amor Goliath Plus Ship Design! Tato loď získává 10% nárůst štítu a 5% nárůst bodů zdraví, když je použita ve spojení s jakýmkoliv designem Psyche Ship Design.

  Psyche Goliath Plus |
  [​IMG]
  Zaujměte galaxie pomocí designu lodi Psyche Goliath Plus! Tato loď získává o 10 % vyšší poškození, když je použita ve spojení s jakýmkoliv designem lodi Amor.

  ŘADA XV02 | Nová řada Módulos Undecided
  Immortal Unity

  DMG-XV02 | modulo nestabilní
  [​IMG]
  Nestabilní modul řady XV02, který poskytuje alespoň 5% nárůst modifikátorů souvisejících s POŠKOZENÍm na určitých lodích, což pravděpodobněji ovlivní lodě Solaris, Berserker, Goliath Plus a Liberator Plus.

  HP-XV02 | Modulo
  [​IMG]
  je nestabilní modul řady XV02, který pravděpodobněji ovlivní nestabilní lodě Solaris, Berserker, Goliath Plus a Liberator Plus, přičemž na určitých lodích poskytuje minimálně 5% nárůst modifikátorů souvisejících s HP.

  SHD-XV02 | Modulo
  [​IMG]
  je nestabilní modul řady XV02, který pravděpodobněji ovlivní nestabilní lodě Solaris, Berserker, Goliath Plus a Liberator Plus, což některým lodím poskytne minimálně 5% nárůst modifikátorů souvisejících se štítem.

  SPC-XV02 | modulo nestabilní
  [​IMG]
  Nestabilní modul řady XVO2, který pravděpodobněji ovlivní lodě Solaris, Berserker, Goliath Plus a Liberator Plus, přičemž určitým lodím poskytne alespoň 5% zvýšení laserového spojení, raketového spojení, úniku, rychlosti nebo průniku štítem.

  Směna za klíče Battle passu
  Immortal Unity


  • Design Amor Goliath Plus
  • Design Psyche Goliath Plus
  • Nestabilní modul DMG-XV02
  • Nestabilní modul HP-XV02
  • Nestabilní modul SHD-XV02
  • Nestabilní modul SPC-XV02

  NOVÉ RECEPTY | Montážní systém

  • Designový projekt Amor Goliath Plus
  • Designový projekt Psyche Goliath Plus
  • Projekt nestabilního modulu DMG-XV01
  • Projekt nestabilního modulu HP-XV01
  • Projekt Petardo FWX-S
  • Projekt Petardo FWX-M
  • Projekt Petardo FWX-L

  A můžeme očekávat i Plutus event koncem měsíce :)

  EDIT: Bude úprava
  Všechny NPC z GGEternal, včetně Uberprotegit's a Protegit's, se nyní počítají do misí bez konkrétní mapy.
  Začali dávat Cubikons, protegity a Uberprotegity Scrapium místo Bifenonů, místo toho = Cubikons (3 scrap v Ubermordonu), protegity (45 % štěstí = 1 scrap, v Ubersaimonech) a Uberprotegits (3 až 4 scrap, v Ubersaimonech).
   
  Naposledy upraveno: 17/1/22
 17. TI.TA.N

  TI.TA.N User

  admini pokial vedia , odpovedia,mne pomahaju,pokial ma nezablokuju,to castejsie:)
   
 18. |KORMIČKA| zní to zajímavě, no necháme se překvapit, zda to bude pravda:cool:
   
 19. EDIT: NERUČÍM ZA 100% INFO. SPOILER ALERT !!!!!

  ETERNAL BLACK LIGHT
  (Immortal Troop-Věčný svazek)

  Eternal Black Light Hodnost 1 Únor 2022

  Černé světlo nadále přetrvává. V případě potřeby použijte vše, co máte (včetně nových modulů a technologií). Dokážete vstát v řadě a stát se věčným rytířem mimozemšťanů Černého světla?

  Nový název:
  • Eternal Knight

  [​IMG]
  Eternal Black Light Rank 2 Únor 2022
  Efekt černého světla je stále přítomen. V případě potřeby použijte vše, co máte k dispozici (včetně nových modulů a technologií). Dokážete se prosadit v žebříčku a stát se věčným esem ničícím mimozemšťany z černého světla?

  Nový název:
  • Eternal Ace

  [​IMG]
  SPOILER !!!!


  SOLACE PLUS
  [​IMG]

  Užijte si slávu Solace Plus! Díky pokročilé schopnosti Nano Cluster Repair Plus snadno naplní svůj titul jako zářící maják naděje v galaxii.
  Nano Cluster Repair Plus
  Tato schopnost obnoví 50 % vašeho HP a 25 % HP členů vaší skupiny.

  SOLARIS PLUS
  [​IMG]
  Destruktivní Solaris byl vyvinut! Zapalte řvoucí plamen a potrestejte své nepřátele pomocí nové a vylepšené schopnosti Incinerate Plus.
  Spalování Plus
  Nepřetržitě spalujte nepřátele v kruhovém okruhu kolem vás po dobu %DURATION% sekund.

  PS: Neví se kolik budou mít laserových slotů a generátorů. ,,Předpokládá se,, že by to mělo být jako u Goliath plus.
   
 20. NERUČÍM ZA 100% INFO. Spoiler

  Již brzy...

  [​IMG]
  -nová surovina ,,polychromium,,
  -nové nestabilní moduly XA01


  Brzy bude spuštěn Test server

  ==Astrální vzestup==
  Zatím se o tom nic neví. Zdá se však, že některé popisy položek ukazují na nějakou bránu nebo novou mapu podobnou 5-4, která je přístupná pouze z CPU.

  [Zdroj] Astralit - Tento zářivý zdroj je původem z prostorových trhlin v astrálním vzestupu. Používá se k výrobě Astral Loot Keys

  [CPU] Astrální CPU – Astrální CPU vám dává přístup k prostorovým trhlinám v Astral Ascension.


  Takže bylo v podstatě „potvrzeno“, že tento „Astrální vzestup“ bude Bránou. A jak se dalo očekávat, je to tradiční rogue-lite brána, která s sebou přináší některé nové mechaniky.

  - Budete si (pravděpodobně) moci vybrat jednu z několika startovacích lodí. Pravděpodobně s vlastním vybavením, které je oddělené od vašeho vybavení.
  -K této mapě se dostanete z mapy X-1, a bude vyžadovat Astral CPU, které se bude vyrábět z Polychromium. Neznámý zdroj.
  -Pro tyto brány budou nějaké nové mise. Nemohu říct, jestli to budou mise akce nebo trvalý úkol. Není tedy jisté, zda tyto brány budou na trvalo nebo dočasné.
  -Jednotlivé „brány“, do kterých lze vstoupit z , mají svá jména, jako je „Prásk zbraní“, „Prásk generátoru“, „Prásk munice“, které slouží k vylepšení lodi zvolené od začátku. Tedy tradiční systém upgradu Rogue-lite.

  Ve výsledku se jedná o bránu, kde každý začíná se stejným vybavením, takže ze stávajícího vybavení není žádný užitek.

  PS: překlad nepřesný, takže to berte s rezervou. Hned jak bude další info nebo lepší doplním. :)

  EDIT: Obrázek byl přidán včera na oficiálních stránkách DarkOrbitu (Facebook,Instagram)
  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 8/6/22