DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. No jestli to bude něco jako Tunnel of terror, tak to bude paráda, na mapě nikdo, všichni v bráně
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Z toho, co jsem četl na jiných forech to fakt vypadá, že by to měla být GG. Takže už záleží jen jaká cena a co bude za odměny. Snad oto nějak vyváží, aby to nebylo zadarmo jak třeba hádeska, ale musel si člověk přicvakat, jako třeba v Kappě. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. výtažek z tureckého fora , unofficial...



    Saturn SpearheadSaturn CitadelSaturn Aegis
    [​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Saturn SpearheadSaturn CitadelSaturn Aegis

    Vypadá to že by měly padat jako montážní plánky z GG kronos s 25% šancí , lodě budou mít nějaké bonusy , pokud jsem pochopil tak v případě Aegis a Citadel +2sloty pro lasery , potom pro všechny lodě upravené schopnosti
     
  4. No nové a vylepšené lodě, proč ne? Vypadají tak jedovatě;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Saturn aegis se 2ma lasery navíc. Plus "Saturn" znamenal 20% HP navíc. :D Co mi to jenom připomíná? :)
    Aby z toho nebyl prakticky Hammer, kterej by poslali úplně do kopru. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. svi1

    svi1 User

    Takže záměr odložit akce a novinky v následujících měsících (oznámeno 3.4.2017) neměl dlouhého trvání :)
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak jediná novinka byla zatím Sparťan, jinak nic. :)
    Takovéhle uniky obrázků jsou většinou půl roku dopředu, někdy i více. Návrhy běžně dostupné na Discordu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Také bych zatím nepodléhal panice. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tie lode budu skor podvrh, ked si všimnete aj tie obrazky schopnosti tak tam su len zmenene farby....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je fakt, že zlaté jsou i čísla slotů. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. svi1

    svi1 User

    A kolik bylo akcí? :)
    Panice nepodléhám, jen se krčím v koutě, koušu si nehty a oči mám podlité krví :) :)
     
    Warden tohle ocenil(a).
  12. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    @svi1 k tomuto sa na Discorde vyjadrovali, vraj tým že ide len o opakovanie starých akcií s drobnými inováciami, na nich pracuje len doslova pár ľudí, zatiaľ čo väčsina tímu sa stále venuje tomu, čo bolo plánované v oznámení. ;)

    PS: Na 14.6. je naplánovaný ďalší Twitch stream.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    svi1: Nová akce nebyla ani jedna. O tom, že budou starší akce tu bylo napsáno už dost. ;)
    A Sparťany měli připravené už také předtím.
     
    -baghira2-, svi1 a Warden tohle ocenili.
  14. svi1

    svi1 User

    Badmaniak oni ale v oznámení nepsali "nové akce", ale "připravované akce". Já nikde nepsal o "nových" akcích ;) A podle mého mínění, ač se samozřejmě často pletu, je každá spuštěná akce předtím připravována ...
    Inu, vím co tím myslíš a jsem přesvědčen, že chápeš, co tím míním já :D
     
    justcheckit tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    No vím co myslíš, akorát já vycházel i z toho, co psali na unofficial a Discordu, kde se přímo vyjadřovali ke starým akcím s novými odměnami, namísto zavádění nových věcí (které jsem pak z našeho oznámení pochopil jako ty "připravované") :)
    Ale fakt je ten, že ty akce co jsou, jsou prakticky jen zkopírované. Včetně starých nefunkčních/nelogických částí jako jsou stará data, staré achievy, staré mise, stará pravidla. Jediné co dávají nové jsou odměny a to je práce na pár hodin pro jednoho člověka. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Ahojte, máme tu nové designy na Venom a Solace, ktoré by mali byť dostupné v obsidiánskych boxoch.

    Poison Solace
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Borealis Solace
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Argon Solace
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Poison Venom
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Borealis Venom
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Argon Venom
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/6/17
  17. Máte už někdo zjištěné info o akci, která začíná 20.6? (Vortex of Terror). Prý to bude podobné jako tunnel of terror s boxy, kde budou šutry na nové lf4.
     
  18. Chuck

    Chuck Guest

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] čoskoro pribudne aj tu na fóre oficiálne oznámenie ku tejto akcii, bude to dosť podobné ako Tunnel of terror. :)
     
  19. Dobrá, počkám si :-D
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže to fakt bude jak Tunell? Achjo. :(
    Já čekal bránu za uri.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).