DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. lorduriel

    lorduriel User

    co sem ja suma sumarum strizlive pocital pocek I-oilu ktery bych mohl ziskat včetne klanove odmeny a jednotlivce dopocital jsem se cca 100 ks oleje :D a to jest 1/4 lode ??? kde je ten zbytek toho oleje? :D
    zapomel jsem na neco?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. jaritko

    jaritko User

    Zabudol si na individuálnu odmenu. Podľa umiestnenia 10-250 oleja.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No vida olej už je v prodeji :) to se to tu bude Cyborgama jen hemžit ...
    • 15.000 jednotek uridia + 3x indoktrinační olej.
    • 30.000 jednotek uridia + 10x indoktrinační olej.
    • 75.000 jednotek uridia + 30x indoktrinační olej.
    • 150.000 jednotek uridia + 70x indoktrinační olej.
    • 330.000 jednotek uridia + 145x indoktrinační olej.
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] ať žijou platiči :)
     
    Naposledy upraveno: 8/9/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    BP vie ako z ludi tahat peniaze.Aby raz tato hra nedopadla tak,ze na zlucenom servery bude lietat 50 hracov co vrazili do hry kopec penazi a nikto viac.Nejde donekonecna dohanat hranim hracov ktori si v podstate vsetko kupia.BP si ce nedal priamo do obchodu nove lode tak ako slubil,ale za peniaze lm hodne ulahcil pristup k novym lodiam. No co uz. Uvidime cim nas prekvapia nabuduce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jestli tam někdo pošle 300€, tak si myslím, že tu lod si zaslouží :-D
     
    kure008 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Namiesto toho aby dali šancu zarobiť si ten olej aj pre jednotlivcov hrou, tak ho dali do obchodu....to je total P2W, ale total, moja odpoveď...prídem pozrieť čo sa zmenilo na jar....a teraz hurá do tanku...čaute
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    Rasputinn13: Pokud jsi dobře četl toto téma, tak by jsi měl vědět, že se chystá akce, kde i jednotlivci si na "pár" kapek oleje přijdou. V kombinaci s kalendářem a s tím, že se příležítostně připojíš k nějaké partě co dělá karantény (na četu občas někdo shání liidi), máš velikou šanci se dostat k nové lodi jinak než nákupem uridia. V tanku se ti to ale fakt nepodaří. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Nehovorili niekedy na streame že chcú hru spraviť menej P2W? Už to asi nieje pravda. A to som si myslel že už je to fajn, že pridali do hry veci ktoré nejdú len tak kúpiť, tadáá a už sa kúpiť dajú. Je pekné že bude akcia kde sa bude dať olej "zadarmo" ale tu ide o princíp. Niektoré veci by mali zostať naozaj nekúpiteľné za peniaze, no dnešným dňom sa počet týchto vecí scvrkol len na dizajny stíhačiek, suroviny do montáže (ktoré podľa mňa aj tak čoskoro pridajú do platobnej sekcie) a LF-4.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ΞΙÐΛМΙ$® - aj suroviny bolo mozne jedneho casu kupit :D Vies ono je to tak, su hraci, co su radi, ked nieco mozu ziskat len hranim a potom su tu ti, co maju peniaze a tlacia na BP, aby im ponuklo tieto veci s moznostou zakupenia. A kazda spolocnost chce aj uspokojit hracov, ale aj vytvorit zisk a preto si myslim, ze dali moznost ziskat olej zakupenim uridia, tym sice nahnevali tu dalsiu skupinu hracov, ktori robia brany, aby ziskali olej, no uspokojili tych, co si vsetko pohodlne kupia. Zial neda sa vyhoviet vsetkym, to treba brat do uvahy. ;)
     
  10. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Grafické zmeny v hangári

    V súčasnosti sa testuje aktualizácia hangáru, ktorej výsledkom by malo byť jeho celkové zrýchlenie. S týmito zmenami súvisia aj malé grafické zmeny v položkách hry.

    Porovnanie staré / nové:

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Ďalšie ukážky nových obrázkov položiek munície, surovín a podobne:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Malé grafické zmeny sa dotknú aj aukcií:

    [​IMG]

     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Enriqe-XXX - takze vlastne odstrania popis z obrazku hm. Tie obrazky ´´lebiek´´ sa mi celkom aj pacia, ale hlavne, nech ide rychlejsie hangar este keby aj GG slo rychlejsie ;)
     
    -baghira2222-, -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    No, tak to bude dělat problém i mě, a to vím podle obrázku pojmenovat spoustu věcí. Ale co nováčci?

    No, nechci bejt sprostej, ale ten čas co ušetří zrychlením hangáru, tak teď stráví hráči v obchodě, než podle obrázků a rozkliknutí každé položky najdou, co hledají. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. josef402

    josef402 User

    jo nepodstatnou věc delaji místo důležitých věci ve hre
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    No jstli to pomůže plynulosti, pak to chápu. Ale udělat obrázek s textem neni takovej problém a velikost a načítání stejné. Kdoví, třeba je to jen ilustrativní. Teda doufám. :D
    Ale pokud spraví hangár, bude to bomba, konečně si budu moct naplnit svejch pět lodí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Bade, k cemu potrebujes v hangaru text? Nepoznas lf4 od lf3? nebo elitni stit od kreditovyho? Nebo snad prendavas munici z hangaru do lode? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    No vzhledem k tomu, že se to liší jen barvou a popiskem, tak to celkem vadí. :) A jestli odmažou i ceny, no tak to nepoznám ani podle toho.
    Taky jsem psal, že spíš to zmate začátečníky. Řekneš mu "kup spektrální trojku" a on tam bude klikat a hledat v textu popisky? Nebo ty snad víš, jakou to má barvu? Já teda ne. :D

    A navíc, ty obrázky jsou docela změněný. Takže abychom se v tom nakonec vyznali sami. Nevim ani co je červenej šutr. A ty lebky jsou miny? A Paladium místo kristalu vypadá jak střepina? Logdisky vypadaj úplně jinak (pokud to jsou logdisky), ta žlutá bedna nevim co je a boostery bez zkratky těžko poznám. A barvy si fakt pamatuju jen u některých. :)

    Hele ne že by to byl závažnej problém, já se zorientuju, ale rozhodně smazat zkratky z náhledu neni krokem "DOPŘEDU". :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Jasne u zacatecniku to je jina vec, ale tys psal, ze s tim budes mit problemy.
    Me spis zarazi k cemu potrebujes popisky treba u sutru? Copak s nima neco delas v hangaru? Cervenej sutr je prometium, co by to bylo :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    A jo vlastně, prometium. :) No to je šutr co ani neřešim, tak jsem uplně zapomněl barvu. :D A jsme u toho.
    Navíc šutry neměly popisek nikdy. Ale třeba ten logdisk vypadá uplně jinak.

    A neřekl jsem, že se v tom nevyznám, jen že to bude dělat problém i mě, což myslím každému. :) Zkratky jsem znal nazpamť, hodně mi pomáhaly že aspoň trochu připomínaj anglické názvy věcí, atd.
    No rozhodně to není ulehčení a designu to nevadilo nikdy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Nové neoficiálne správy...
    Nová načítavacia stránka a kalendár

    Čaká nás zmena načítavacej stránky pri prihlasovaní sa do klienta, toto by mal byť jej nový vzhľad:

    [​IMG]
    Na túto načítavaciu stránku bude implementovaný nový kalendár, ktorý bude obsahovať tieto prvky:

    [​IMG]

    [​IMG]
    Zatiaľ neviem či tento kalendár bude súčasťou už ďalšieho mesiaca alebo sa objaví až neskôr.

    zdroj​
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  20. Enriqe-XXX, tenhle nový vzhled je mi ale hrozně povědomý z jiné hry, dokonce snad od BP, takže vítejte doma, spojíme servery a hry :(.
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.