DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Mluví se tu o úpravě vlastností lodí a formací viz příspěvek #411
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - preto je dobre castejsie citat forum, aby bol clovek v diani a vzdy vcas informovany ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. MINNORIT

    MINNORIT User

    Tak hadam najprv sa spravi TEST na to, až potom to zmenia!:D ale vyzera to zaujimavo bude trocha zmena, som zvedavy kedy to dostanu od BP naši admini a daju to ako oficialne info :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

  5. Warden

    Warden User

    Zdá se mi, že v rámci příspěvku uvedeného Boratem je vyvážení o něco lepší než v původním příspěvku.
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  6. No, jeste vice prodlouzily cooldowny u skill designu. U Cyborga taky mazec.
    • Duration of Singularity reduced from 30 seconds to 27 seconds.
    • Cooldown of Singularity increased from 175 seconds to 900 seconds.
    Solace:
    • Nano Cluster cooldown increase from 90 seconds to 840 seconds.
    • Nano Cluster self heal reduced from +50% to +45%.
    • Nano Cluster group heal reduced from +25% to +15%.
    Bylo to divne, ze u solace bylo jen snizeni %hp a zadna zmena u cooldownu. Bude nekdo na skill designch litat? :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Oni chcú aby tie skill lode boli využívané len keď ich treba a nie v každom boji. V podstate mi to príde, že to vratia tak ako bolo a ešte ako bonus znížia efekty.
     
    ZOHAN a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1 - vsak dakedy bola schopnost pouzitelna raz za 2 hodiny. Praveze teraz to je prehnane, ze kazdu chvilku len schopnost a vela cyborgov len daju singu a utekaju prec. Napriklad sa mi paci, ze takej formacii ako Kupola zvysili atraktivitu, lebo ja som ju kupil len preto, aby som ju mal (do zbierky), ale nevyuzil som ju nikdy a teraz aj uvazujem celkom.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  9. Ja nerikam, ze je to spatne, urcite to zmenu chce, ale ted to bylo dost dlouho tak jak to je a hraci si na to zvykli. Do brany si beru solace, ma vetsi dmg jak aegis a oprava je dostupna kazdou minutku a pul, no proste parada. Stity stejne moc neresis kdyz mas motyla, a tam kde kamikujes si vezmes kruh. Kdyz delas napr. 10 bran za den, tak ti to velmi pomohlo, no ted asi zase presedlam na aegis, kdyz budu v nedeli tocit brany.

    U cyborga to samozrejme chtelo take. Ted, co je akce na piraty, tak jich je na 5-2 az az a lode tam blikaji se singularitou kazdou chvili. Na druhou stranu si myslim, ze takovych 10 minut cooldownu by naprosto stacilo.

    Formace potesily asi nejvice, jak pises kupole vypada velice atraktivne a bude ji muset poridit do budoucna vetsina hracu. Rad litam na srdci a to dostalo buff, takze jsem nadmiru spokojen s formacema. Uz jsem psal, ze i tech 120% u kruhu mi prislo proste moc.
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Y*o*D*i*A*k nové lodě ne, jen úprava schopností, viz #411
    Imperátor[CZ1] to je jen návrh, nic není ofiko, tak možná trochu předčasná radost
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Pokuď si pamatuji dobře, tak cooldown skill byl kdysi 1h. :D :D tak tu nebrečte :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Vim ze to neni stoprocentni, ale urcite se to bude pohybovat nekde okolo tech hodnot. No Punisher psal ze dokonce 2 hodiny, ja to nevim, protoze v ty dobe jsem zadnej skill design nemel. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Čo zas vymýšlajú za sprostosti ? Majú opraviť hangár a už prestať pridávať tie skiny z CS:GO. Ale nie.... Radšej sa budú zaoberať úplne inými vecami a dokaziť hru ešte viac.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. formace kupole :D tohle mě dostalo :D
    A large amount of changes have been made as this formation was rarely used in any areas of the game.
    formace změněna kvůli tomu že nebyla atraktivní a málo se využívá :D

    Ještě jedno mě zajímá : Hvězda , tam píšou o bonusu 10% k uhýbání? to znamená , že nepřítel bude mít o 10% menší šanci že vás trefí?
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2- odpovíš mi prosím na mou otázku zde ve vláknu Tobě položenou ?
    str.19 a [​IMG]#380
    Jaké lodě máš konkrétně na mysli a kdy budou v montáži?
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    M2 hodně potěšil ten cyborg, teď už to neni tak OP, i když je staále dá se řít nejlepší. Hammer se mu ale stále nevyrovná, dokud nebude mít základní rychlost 300. Furt je pomalejší než většina lodí. :(

    A ještě ocenuju, že změnili Tatarku a vrátí se tedy do hry pusatka a sperheda. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    No v dokumentu na něž odkazoval Borat je uvedeno:

    HAMMERCLAW
    • Generator slots increased from 14 to 15.
    • Speed increased from 290 to 300.
    • Passive bonus changed from +20% HP to +10% HP.
    • Shield recharge duration increased from 4 seconds to 5 seconds.
    • Healing beam duration increased from 6 seconds to 7 seconds.
    Tedy o zvýšení rychlosti je uvažováno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Aha, já četl starší verzi, kde bylo jen o těch generátorech. No tak to je každopádně super. :) Škoda, že než to změní, tu loď bude mít spousta lidí. V květnu, kdy by docela dominovala na mapách jako jedna z mála nebo jediná, tak se s tim lovit moc nedalo. Pomalejší jak Citadel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Každopádně je to jen nástřel, který projde třífázovým testováním a ty hodnoty se můžou hodně změnit. Určitě počkám, až to bude napevno v obchodě, než budu něco kupovat. I když, :D, kruh jsem kupoval pro 120% a oni to změní. Holt vysypu prasátko na kupoli. I ten tartarus z bedny už mi nedělá takovou radost jako dřív :(.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).