DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    No i kdyby to změnili jinak, snaží se o to nejdůležitější. Aby ve hře byly všechny lodě. Tak jak to bylo teď to bylo neudržitelný. Tartarus vytlačil sperhedy, vegy pusaty. Cyborg vytlačil surgeona a všechny ostatní lodě a Hammer vlastně nepoužitelnej.
    A nevim o nikom kdo by používal kupoli, takže tam je to taky super. aspoň budou souboje živější a OP formace jako motýl a kruh se snaží měnit také.
     
  2. Selendix

    Selendix User

    formace Motýl dostává pěkně za uši už podruhé.
    Uvidíme, jak bude vypadat offiko, ale nějak se domnívám, že už se to moc nezmění.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak když se podíváme na souboje, jsou používány jen tři formace. Tak je jasný, že je utnou, aby se používaly i jiné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Nové neoficiálne správy...
    Nové dizajny pre loď Sentinel

    [​IMG]

    zdroj - Discord​
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    No ano, pravdepodobne chystaju dalsie nove dizajny.

    Uprimne sa mi to prestava pacit, zase sa vraciame k vizualnym hlupostiam ktore su nanic a to dolezite sa neriesi....
     
  6. Warden

    Warden User

    |Oromë|: Ono asi přidat design je jen nahrát textury do databáze. Funkčnost hry to neovlivní a nic to nepokazí. Jediné v čem vnímám problém je skutečnost, že se zvyšuje objem dat, které je potřeba dostat na počítáč ze serveru. To ale časem vyřeší klient (alespoň doufám, že ho zrealizují). Jejich cílem je asi dát každému možnost individuálního vzhled dle momentální nálady. ;)

    P.S: Možná nemají momentálně pro grafika jinou práci, tak ho musí zaměstnat. :D
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Přesně tak. já například designy na lodě sbírám. :) Škoda ale, že zrovna na ty, co používám je jich tak málo. Na Aegisku roky nic nebylo a stejně tak není teď nic kromě lavy na Cyborga a Hammer, zatímco Mimesis jich má už asi pět. :)

    Ale ten první je docela mazec, ten ještě neznám. Teda pokud to není trochu tmavší LAVA.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - ten sa mi tiez moc paci (skoda, ze nepouzivam sentinel). Aspon na obrazku vyzera super. Spektrum ma tiez lavu, ale nic moc akoze :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Je taková slavná hláška ze série básníků (Jak básníci přichází o iluze ap.) (tohle se píše zeleně tohle modře tohle červeně...)
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Joo, klasika z básníků. :D

    "Dej blbci funkci a vymyslí design" :D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Se vymýšlí samé designy, ale že by vymysleli nějaký super design na diminishera to né, u něj bude jen ten fialovej hnus co je 10x větší jak ten základní. Třeba legend diminisher by vypadal super. :)
     
  12. Bože, už stop všem kosmetickým úpravám, akorát to plní hangár a stejně je to na nic. Ať to dají do obchodu a každý si vybere dle svého dal bych i možnost dražit, protože z beden to padá jak chce.
    Patří to jinam, omluva.:D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Na všechny lodě holt designy nejsou. :) A s tou velikostí, taky jsem si musel zvykat dva roky na to, že elite aegiska byla dvakrát menší.

    Mimochodem, design na loď ti žádný hangár neplní, tak přestaň zase skuhrat, kde to neni na místě. ;) A bedny tě nikdo kupovat a sbírat nenutí. :D Sbírej zelené a tam ten "bordel" nemáš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Badmaniak - designy jsou super, jen je škoda, že si je nemůžu vybírat a mít pouze ty, které se mi líbí, z beden padá všechno špatně, asi mám smůlu.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Nakukol som po mesiaci nehrania a vidím, že to tu vyzerá ako na kolotočovej strelnici..toto, že je vesmírna strielačka, už tu chýba len ružový Bárbie domček a Ken či ako sa ten buzerant volá....hra pre deti pre mňa koniec...RIP. DO
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    Rasputinn13: Moc nechápu, proč sem chodíš. Přijdeš jednou za čas, napíšeš něco negativního, a toť vše. Osobně si myslím, že bude pro tebe lepší, když zůstaneš v tom tanku, jak jsi onehdá uvedl. Takto se zbytečně stresuješ. ;)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Warden vieš prečo sem občas chodím..pretože túto hru som mal svoju top, strašne ma bavila, dal som do nej kopec prachov a rád..som už skoro dva krát full a to čo z toho urobili je úbohá hra pre desať ročné deti a to ma ser...mrzí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Warden

    Warden User

    Rasputinn13: Osobně tvůj názor nesdílím. Nevím, ale hra se mi zdá výrazně složitější a dává mnohem více možností než dříve, takže hodnotit ji teď jako hru pro desetileté děti mně přijde zvláštní. Ano, dříve, když bylo pár lodí a málo možností výbavy tomu tak být mohlo, ale dnes ne. A to, že se ti nelíbí nějaký design neznamená, že se nesmí líbit nikomu jinému. Svůj názor jsi napsal a je mi líto, že ve hře si již nedokážeš najít nic pozitivního, ale podle mě se to pořád dá. Pokud si o tom se mnou chceš popovídat napiš na můj profil nebo do vlákna Warden, ať tu nepíšeme samé OT.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hra pre male deti to bola mozno pred 8 rokmi, ked si nemal ziadne taktizovanie v boji v podstate. Strielal si sa s hracom a neboli ziadne EMPy, formacie, PETy, designy na stihy, moznosti lodi, skupina a podobne. Vtedy to bolo o tom, kto mal vacsiu palubnu silu a lodicky sa strielali, nic viac. Teraz mozes strielat hraca, co ma menej HP a malo stitu, ked prepne na kruh druhu formaciu, ak je solace alebo ma v skupine solace, tak HP je zasa naplnene a na kruhu moze mat 2 mega stity a samozrejme EMP mask a uz ho neni :) Chapem, ze su tu nepriaznive vplvy a to programy alebo niektore veci, co sa za pochodu opravuju, ale co sa tyka noviniek v hre, tak si myslim, ze az na kvantum zbytocnych designou to ide dobre. Hrac musi mat moznosti taktizovania, ktore mozu aj jasny boj zvratit ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher súhlasím. Ale podľa novších informácií #411 má byť formácia kruh znevýhodnená
    voči tomu, čím bola predtým. A na jej úkor vyzdvihnutá kupola.

    Asi toto mal Rasputinn13 pod tým na mysli. Tieto až príliš okaté zmeny.
    Pretože mnoho hráčov, ktorí si za tie roky už zvykli na kruh; im to môže poriadne liezť na nervy.

    Osobne, tiež nie som z týchto najnovších zmien 2x nadšený.
    Opäť to vnímam a to tak, že znova to bude v neprospech hráčov.
    Totiž, že to k tomu, zase a napokon speje. Také mám tušenie.
    Bol by som však veľmi rád, keby som sa v tom; aspoň tentokrát mýlil.

    Na druhej strane, tieto zmeny priniesli veľa pozitívneho pre Pusatku, ktorú momentálne používam.

    Tartarus - zníženie navýšenia rýchlosti zo 40% na 30%; Rapid fire je cd znížený na 24 sek.
    - Ak práve toto zavedú, pre moju loď to bude znamenať väčšie šance na prežitie, ako dosiaľ.
    Čo znamená, že sa Pusatky a Spearhedy vracajú späť do hry. Len toľko, môj postreh.

    Z toho plynie poučenie: "Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie!"
     
    Naposledy upraveno: 25/9/17