DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    -baghira2-: Nejde o to poškodit hráče, ale lépe vyvážit vlastnosti lodí ve hře. Pokud by to neudělali, všichni za chvíli budeme létat na Cyborgovi nebo na Tartarusce. Ano, jde o to do hry vrátit více lodí a formací.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Já tedy nevím, ale všichni tu podle mě rozebíráte něco, co ani nemusí být pravda, oficiálně nic zatím nevyšlo. Je pravda, že Tartarus je teď asi nejlepší loď, protože když to neustřílím, tak aspoň uletím.
    Rasputinn13 - já už tuhle hru hraju nějaký pátek a pravdu má Punisher, už dávno to není hra pro děti! Zamysli se trošku, než něco odsoudíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - uvidi sa po dotestovani noviniek, ci vsetky hodnoty nechaju ako je to uveene v tom linku. Podla mna este pri spearheade zmenia to navysenie dmg podla skupiny, ked je ciel oznaceny, lebo to by boli ine pecky potom zasa. Musime pockat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Změna formací je třeba..Většina hráčů používala v boji jen formaci kruh nebo motýl, díky těhle formacím byl pak boj hlavně na pvp ve více lidech nekonečný..Díky těmle změnám hráč bude muset více kombinovat formace, a ne jen používát jednu v celém boji :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. A kde na tie formácie zoberiem ? Každý dostane 500k urka zadarmo ?
    Ocenil by som keby venomovy nezvýšia cooldown.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Mamina71

    Mamina71 User

    gembler11111 - a to zase já naopak budu rád, když se Venomovi či Cyborgovi cooldowny prodlouží. Ať to dají jak to kdysi bývalo, aby schopnost singularity byla jen vzácnost a ne s tím furt prudit ostatní.

    Kde mám pořád brát EMPy, abych se té singularity zbavil ? A argument ohledně používání této schopnosti v branách je nepodstatný, na to máme kaminu, nebo si to ustřílej...
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Souhlasím s hráčem Mamina71 a také s moderátorem Warden.

    Kdyby každý druhý FE nebo UFE hráč lítal na cyborgu nebo tartarusu na kruhu;
    většina hráčů na jiných lodích by sa takřka neškrtli, kdyby nebyli elitně vybaveni.
    - Dark by pak šel, velice rychle do kopru.

    BP týmto rozhodnutím udělal velice správne řešení.
    Za 1) Velice rychle by tým přicházeli o zisky
    & Za 2) Hráčů by výrazně a citelně ubývalo

    I když se tady najde někdo, kdo by na to, jenom brblal.

    Díky Warden, teď sem to již, konečně pochopil. Jak to vlastně mysleli.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/17
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Rasputine stačí to napsat jednou a už sem chodit nemusíš. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Nové neoficiálne správy...
    Nová grafika kalendára

    [​IMG]

    zdroj - Discord​
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Enriqe-XXX - no mne sa tento daily login bonus paci. Rychlejsie ziska hrac nove LF4 aj nove lode. Ale to sa isto nebude pacit hracom, ktori makali na to vela, aby ich uz ziskali :) Aj to na spodu kalendara vyzera zaujimavo ;)
     
    -baghira2-, leosacek a *SATKO* tohle ocenili.
  12. Mne sa pači hlavne to posledne :DD Inač nevie sa kedy sa to implementuje do hry?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    krtko458458458: Možná již příští měsíc, ale zda to tak bude, budeme vědět až po oficiálním oznámení od BP ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Velice pěkné na pohled, obsah taky, vybere si každý. Nějak se začíná BP dařit, že by se blýskalo na lepší časy?:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. 123812

    123812 User

    To jsou normální LF-4 ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Borat

    Borat User

    Tento kalendár by mal byť už na nový mesiac. Uvidíme či to tak bude alebo nie.

    Tiež si to všímam, že sa im nejako darí. Dúfam, že to pôjde ďalej týmto smerom.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Sorry, ale tohle je největší blbost, co mohli udělat.
    Hráč co tu bude každý druhý den, má LF4 měsíčně. OK, beru, to je stejně odpad už.
    Hráč, co tu bude 23 dní, dostane 30 oleje. Bylo to 19 měsíčně, teď 30?? No dobře, beru. Štve mě, že za rok získá loď i flaxa, co se jen loguje. (Že bych se začal logovat na dalším serveru jen abych si zalétal s Cyborgem na levlu 5? :D
    To, že na konci hráč dostane každý měsíc novou LF4 už je trochu moc! Jeden laser byl pro ty, co DENNĚ makali na úkolech a museli děla BRÁNY každý týden a ještě točit cuby nebo piráty! A ještě si shánět LOGDISKY a mít volnou LF4.

    Ale dobře, beru to, je to "jen" jeden laser.

    Ale co už nepřekousnu je těch 25% sleva. Jediná útěcha, co nacházím je ta, že je tam "SHOP" a nebude to platit na brány. Jinak budou s tímhle "zadarmo" i Kappy a na mapách se nebude muset sbírat uridium už vubec. Stačí dát pade za premko a logovat se. :)
    No ale i kdyby to nebylo na brány, tak si to spočtěme. 25% slevák, 5% premko, 25% akce. Munice, boostery, vše za 45%??? Tak takováhle akce byla naposledy tak před dvěma lety. 50% už nebyla tak rok a 60% je výjimečně jednou za tři měsíce a to max na peta.

    No, snad to nebude platit na brány, kde by se cena bran stáhla na POLOVINU, nebo na upgrady, kde by to bylo snad ještě méně, než nynější POLOVINA o páteční slevě.
    Ještě snad mohu doufat, že tahle sleva bude multplikativní a ne kumulativní. Jinak ta hra bude prakticky nehratelná. Nebo spíš "hratelná až moc jednoduše".

    Ale proč ne, BP tu asi chce mít za rok jen Cyborgy a Hammery a brány každý víkend (a nyní se slevou i přes týden), mapy prázdné a ranky až do stropu.

    Sorry, ale tak jak vidíme kalendář teď, nechápu že ho může někdo schvalovat. (A to jsem benevolentní i k těm LF4 a oleji).
     
    -baghira2- a kure008 tohle ocenili.
  18. Badmaniak - já už si stěžovat přestal, je jiná doba, nikdo už nevydrží třeba sbírat celý den paladko, všichni chtějí mít všechno co nejrychleji a pokud to nedostanou, jdou jinam. Je to bohužel trend doby a my, co jsme si museli všechno vystřílet, budeme trpět, ale jinak nám nic jiného nezbude, pokud chceme, aby DO ještě nějakou dobu vydrželo. Na GE1 už lítají serženti-začátečnici s full spartanama, ale bojovat neumí. Ono výbava ještě není vše, zkušenosti nám nikdo nevezme.:mad:
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - presne ako pises, aj keby mal flaxac Cyborga, chybaju vzdy skusenosti.
    Co sa tyka kalendara, tak netreba zavidiet, ze za rok ziska nejaky slabsi hrac novu lod, ci LF4, pretoze bud bude makat na svojom ucte, aby to ziskal aj bez kalendara rychlejsie alebo to bude vdaka kalendaru, ale po velmi dlhej dobe a to uz predpokladam, ze pridu zasa nove veci do hry a predoslne nebudu tak atraktivne. Tomu Cyborgovi pristrihnu ´´kridielka´´ zvysenim CD a skratenim singy, cize znizia trochu atraktivitu a hraci budu lietat aj inych lodiach.
    Zasa sa budem opakovat, ze kazdemu sa BP nezavdaci. Doteraz sa hraci stazovali na to, ze je velmi tazke ziskat nove lode a nove LF4. Ked spravia kalendar, aby hraci sa k nim rychlejsie dostali, tak zasa je zle, ze prilis lahko to niekto moze ziskat :D Staznosti proste budu vkuse, ci od jednej alebo druhej skupiny.
     
    -baghira2- a MuadDib85[CZ] tohle ocenili.
  20. Toho oleje je dokonce 40 kusu za mesic pokud se nepletu, nebo ne? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).