DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Uz mam info, ze to bude len klasicka zlava (zlavovy balik). Ten kto ho uz ma zakupeny, tak sa mu o 7 dni predlzi.
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  2. 123812

    123812 User

    Punisher Takže bude fungovat všude, i v GG.

    PS: V aj je to "in shop" nebo "to shop" ? Pokud je tam "to shop" je to myšleno na nákupy, ne v obchodě.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Tak právě proto se k tomu takto BP vyjádřil , že se rozhodne , zda to nechají , nebo ne. Ale , pokud to ti piloti budou chtít , budou muset hlavně na uberku (vysoká koncentrace boss/uber --> vyšší šance na boostery) a mít velké štěstí aby chytli aspoň 3 rychle po sobě , aby tyhle boostery měly nějaký efekt , když se odpočítávají nonstop. Takže zase taková hitparáda to nebude , obzvlášť pokud jednou dostanou normální , a potom teprve ten "nový duplicitní". Šance jsou malé a BP , si myslím , to určitě ponechá tak.
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tos asi nepochopil jak jsem to myslel. Já dal dole 12+6 uberek a měl jsem minimálně 5 těch bonusů, pokud odečtu 4 hod z kalendáře. Možná víc jak 5.
    Takže jak hráč pojede kappy nebo Hadesky, má ty boostery nonstop a ještě mu zbyde aj na pondělí ;)
    Proto doufám, že to pro dobro hry takhle nenechají, případně sníží šance. Je tam prostě chyba, že to nehází asi ty klasik boostery ale ty doplňkové se stejným názvem. Kdyby to házelo třeba jednu z deseti, tak ok, ale takhle je to moc.

    Ono kdysi to už zavedeno bylo a zrušili to. Tehdy padaly hodinové 50kové boostery z uberek.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - odpoved od CM bola, ze je to normalna zlava, aku si mozeme zakupit a ten kto ju uz ma, tak sa mu proste predlzi o 7 dni. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže jsem se tu bál zbytečně. :) V podstatě je to jen malá výhodička, že ušetřím těch 46 korun... Ale tak začátečníkům to může pomoct.
     
    bhagira22, ChuckNorris a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - ber si to tak , ze vela hracov ma premko stale, tak aspon usetria, ak si kupuju zlavu na brany a podobne ;) Samozrejme tym mozu motivovat hracov ku kupe premka, kedze ziskaju aj tyzden zliav, ak sa prihlasia 25-krat v mesiaci na mapu. To uz kazdy ako uzna za vhodne :)
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No tak jasný, ale tím že já si slevák koupim třeba jen co 4-8 týdnů, tak si stejně vybírám kdy a tenhle bude max na koupi nějaké munice ale na brány mi to asi nevyjde. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Dle mého názoru je tento kalendář opravdu nejlepší věc za poslední dobu co udělali zdarma spoustu věcí a blbosti kolem a ten kdo si na to stěžuje je rpro mě morous. :)

    +v kalendaří jsou nevšední odměny

    -nejsou tam logdisky
    Což ostatně mě jako hračovi nic neuděla, protože logdisk si mohu koupit za 300 jednotek uridia v obchodě. A pokud jsem to dobře pochopil tak 25. den dostane každy jenom ten bonus vedle dostanou prémkaři? :)
     
  10. Warden

    Warden User

    georgeisback123: Ano, dvacátý pátý den každý obdrží laser a "prémkaři" dostanou navíc i slevu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - ale kedze trva cely tyzden, tak urcite do toho bude spadat aj nedela, takze budes moct klikat aj brany, i ked momentalne nebudes mat kupenu zlavu ;) Ono vela hracov chcelo zlavu v obchode a kedze nie je a nechcu si kupovat vsetci zlavovy balik skor premko, tak aspon takto im daju zlavu za pomoci prihlasovania a premka. No hrac preto musi nieco urobit a nieco vlastnit, aby dostal zlavu.
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Však jo, je to dobrý nápad. :)
    Je fakt, že mě už brány pomalu dochází, tak si aspoň předklikám, pokud do té doby zas nekoupím, když bude víkend volný. :)
    Už na to neni čas, a jak hraju teď poslední dva týdny, tak díky některým už ani chuť. :(

    Ale je fakt, že teď si aspoň někteří nebudou stěžovat, že to není Free to play, i když to pade měsíčně na to premko to stále vyjde. :) Ale z všech her co znám, si myslím, že tohle je pořád nejlevnější.
     
  13. Jako jeden z mála mám asi víc účtů než ty, a pro to tě možná chápu. Logování se díky nutnosti spustit klienta pro odměnu u hodně účtů prodloužilo časově, dále když z denních bonusů stavím bránu, tak 30 dní bylo 30ee a 6000U, tedy při klikání ve slevách cca 110 kliknutí celkem. A teď je tam celkem 85ee. Takže palec dolů.
    Mě tedy na hlavních účtech logdisky už nechybí, 25-29 studijních bodů a stačí mi. Ostatní odměny jsou dost slušné a na rozdíl od tebe, mě LF4 zadarmo dost baví :D.
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - uz aj premko sa da ziskat roznymi sutaziami v hre, ci na fore alebo z kuponu. Cize myslim si, ze hraci sa vedia lahsie dostat k niektorym veciam ako predtym. Ako ja vyuzivam tu zlavu 66% na premko, cize je to lacnejsie, ale samozrejme, ze nie kazdemu ju ukazuje. Ini hraci maju zas lacnejsie uridium ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já měl uridium lacnejšie dvakrát. Jednou 100k a jednou 330k. Ale ta sleva tam je problém, že když to někdo odmítne, už ji znovu nedostane no. :)

    Cruenta: No nevim, jestli to je tím, že to vyjde levněji, ale rozhodně se to kliká o dost rychleji, takže to můžu klikat i po jedné či pěti a tím ušetřím. :) Za ten hangár sem teda hodně vděčný, i když neděle si ještě hodně dlouho nezahraju asi. :D
     
    bhagira22, -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - mne sa ta zlava ukazuje na kazdom jednom ucte. Samozrejme na hlavnom sa mi to ukaze, ze mam zlavu na premko, az po vyprsani ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Ja nemam zľavu ani na premko ani na urko, čo robím zle?:cool::D:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Málo platíš :D
     
    bhagira22, -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - asi vsetko :D Treba sa viac snazit zapajat do sutazi v hre alebo aj fora, ked chces premko a s nim potom moze prist aj zlava a uri ziskat uz nie je problem hranim ;) Alebo ako ChuckNorris pise ;)
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  20. pecko

    pecko User

    no ja platím zapájam sa sami vidíte a nič. mňa by zľava veľmo potešila. aj keď premium nieje drahý, aj tak by som to bral
     
    bhagira22, -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.