DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko, tuhle vec uz jsme tu take resili. Kazdy ma jine slevy, kazdemu se to meni jinak, ale podle me vetsina hracu tu slevu ma. Myslim si, ze musis mit taky starsi ucet par let. Hrac z klanu ma taky premko se slevou a ucet uz ma stary treba 7 let. Jak to mas ty? Nemas novejsi ucet?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Účet 5 let a slevu na premko jsem už sakra dlouho neviděl.. (pokud se mi vubec někdy ukazala) :D
     
  3. To je zahada. Mozna by to mohli zjistit modi, jak to s tim je, ale to uz je na nich :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - k tomuto nemame nejake konkretne informacie. Ale odsledoval som si na malych uctoch, ze dlzka zalozenia uctu s tym nic nema. Skor po ziskani premka a naslednom vyprsani zvykne dalsi den hodit znovu zlavu na premium. Na jednom ucte mi svieti doteraz zlava na premko a na druhom mi skocila zlava na uri. Ten kto si nekupuje uri, ale premko, tak je jasne, ze je pre neho akcia na uridium zbytocna ;) Skusime to zistit.
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  5. pecko

    pecko User

    no prvy ucet som mal od roku 2008 :) ten mi samozrejme zmazali pre neaktivitu :( druhy som si zalozil v roku 2013 a mam ho do teraz takze 4 roky, premium si kupujem asi raz do mesiaca, niekedy vynecham par dni kedze to nedrvim vkuse a 25% asi tiež tak, podľa toho koľko uridia naškrabem, takže zľavu by som si zaslúžil :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. presne, nie som nejaký veľký platič ale sem-tam niečo kúpim, a zľavu by som bral :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. [flav]

    [flav] User

    ako bolo napisane treba sa snazit mne stale po skonceny prem vyskoci zlava ale uri to som este nemal asi som dal dost do uridia predtim tak vedia ze na to mam ale nehneva ma to pri 400 percentach to je zadarmo ucko. nehadam sa s nikim pozor ;D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [flav] - ja som na tom rovnako, ze ked vezmem zlavu na premko, tak mi uz inu neda az do vyprsania, potom ju zas vyuzijem na premko. Na malom ucte sa mi to z premka zmenilo po asi tyzdni na ponuku na uridium. Tak mozes vyskusat ;) Ale ani toto nie je zle usetrit kazdy mesiac 4 € na premku :)
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  9. MINNORIT

    MINNORIT User

    tiež by som bral zlavu na premium :D, mal som ju a skoro rok som kupoval premium za sms :oops: ale potom zmenili t.č a už sa nedalo kupovat, :p na chate potom daky mod mi napidal že ked prejdem všetky zlavy na učko tak zase dostanem zlavu na premium, tak som to skusil :eek: kupoval som učko v zlave :cool:, škoda penez ked sa da učko zarobit :confused: a nič už asi 2 mesiace nema žiadnu zlavu ani na premium a ani na učko, system kašle na mna :eek: :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Myslím si, že na Uridium už sleva ani není, pokud ji hráč využil. Já ji využil jednou a už se neobjkevila, pak po roce druhá, jak jsem ji odmítl už nenaskočila a teď jsem měl už párkrát na to premko. Ale jak jsem ji odmítl, taky dlouho nenaskočila, takže si člověk musí koupit za full. Ale i tak, Roční stojí snad 600 a to není moc. Tedy pokud víte, že ten rok budete hrát. Když se podívám na konkurenční hry, tak tam je zadarmo třeba jen denní sleva/premium/měna a to ještě těžko dosažitelná. Tady máme premium i pro třetí místo v klanech a na celý měsíc a cena je tu třeba desetkrát nižší, než v jiných hrách. Ono já kupoval premko kvůli opravě zdarma, i před Petem. Těch 5% sleva byl vždy jen bonus.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Treba premazat cache pomocou cleanera pri vypnutom prehliadaci a potom by vam mala vyskocit zlava, ak je dostupna. Ak nevyskoci zlava ani po zmazani cachov cleanerom a nekupovali ste premko, ked bola aktualna zlava, tak dajte vediet a popytam sa na to. ;) Mne ju ukazuje na kazdom ucte, okrem tych, kde mam vyuzitu zlavu na premko. Tak na tych uctoch mi ukaze zlavu az po vyprsani premka.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. MINNORIT

    MINNORIT User

    uvidim teda :D ... ešte ma premium na par dni :rolleyes: či sa objavi teda ta zlava ,:p PC mam čistučke ako lalija :oops: teraz som prave dokončil inštalačku WIN10 :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Nové neoficiálne správy...
    Nové dizajny pre loď Sentinel
    Lava Sentinel dizajn:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Argon Sentinel dizajn:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Legend Sentinel dizajn:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Lava Sentinel P.E.T. dizajn:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Argon Sentinel P.E.T. dizajn:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Legend Sentinel P.E.T. dizajn:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Video k novým dizajnom:



     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Akcia Demanerov sa odklada na 11.10. kvoli mensim problemom s HP. Cize v stredu by uz mala zacat ;)
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Punisher: To je podle mě kravina co píšeš. Ano, promazání možná funguje, ale to, že by měl mít každý nárok na slevu pravda není. Někdo ji zkrátka má a někdo ne. Dřív to bylo tak, že kdo využil slevu na uridium, už se znovu neobjevila. Stejně tak to může být i s premiem či že má novější účet. Pak už se mu sleva objevit nemusí, i když ji nikdy nevyužil. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Osobně se mi po využití slevy na nákup uridia objeví nabídka na vyšší částku uridia (ale 33%) a pak to za měsíc dva skočí na 50%. Slevu na premko jsem nikdy neviděl :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - treba asi lepsie citat, pretoze ja som pisal, zeby ju malo ukazat, ak je dostupna pre hraca:rolleyes:
    V pripade, ze nebola vyuzita na premko (a to je stale aktivne) a ani po zmazani cachov sa ziadna zlava nezobrazuje, tak napisat a ja sa popytam, pretoze co poznam hracov a taktiez aj ja na vsetkych uctoch mam zlavu a to som ich neraz vyuzil.;)

    Cruenta†Ultionem - mne to ani za 2 mesiace neskocilo na tu 50% zlavu na malom ucte, stale len tu vysoku mi ukazuje s 33% zlavou :)
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    No právě, tak jak to píšeš to zní, že ta sleva tam bude, i když ji hráč využil, ale taky tam bejt už nemusí. :)
    Já už slevu na uri nemám dávno, použil jsem jednou, pak za rok se objevila ta druhá na 33%, tu jsem použil jednou taky, a od té doby už sleva na uridium nevyskočila.
    Akorát mi na dvou učtech vyskakuje na premko, ale tu jak odmítnu, tak nevyskočí, dokud nepromažu cache. Ale to jsou dvě různé varianty. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - este som sa s tym nestretol, zeby niekomu neukazovalo zlavu, skor s tym, ze na tie zlavy skoro kazdy kasle, lebo to ukazuje za vysoke mnozstva uridia :) Preto sa na tieto veci treba popytat, aby sme vedeli, ci to tak ma byt alebo je to nejaka chyba na ucte hraca ;)
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  20. pecko

    pecko User

    no ja sa spytam poporiadku, kde ta zlava by sa mi mala ukazovat? ak sa mi neukaze mam vam napisat id aby som ju dostal? :) ci je to zbytocna snaha, takze nemusim mat bolehlav a mozno niekedy sa mi zlava ukaze?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.