DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - zlava by sa mala ukazat hned po prihlaseni sa na ucet. Ak si ju nevyuzil na premko, ktore este je aktivne a neukazuje sa, tak premaz cache pomocou cleanera a daj vediet, ci ti vyskoci zlava. Takto nejak to ma vyzerat, avsak zlavy su rozne. Tato konkretne sa tyka zlacneneho premia.
    [​IMG]
     
    bhagira22, -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mne to vyhadzuje na všetkých serveroch kde hrám; okrem cz1, kde mám prémium.
    Riešim to zrušením kliknutím na pravý horný roh, tam kde je x.
    Proste mám to na háku a ignorujem to. GE6, cz3, GE7, GE4, GE5, GA2, GA5 a US3.

    Tie 2 sekundy navyše zrušením tohto okna, ešte nikoho nezabilo. ;)
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak to já patřím mezi ty co jsem tyhle exkluzivní nabídky nikdy nedostal, jak na premko tak ani na U. Cleaner používám často a cache taky mažu. Jen co si vzpomínám kdysi jsem dostal po ukončení brány nabídku na ee , použil jsem ji a už se víc neobjevila.
    Warden tak ty jak jsi zobrazil dostávám :)
     
    Naposledy upraveno: 9/10/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Warden

    Warden User

    pecko: Přidám i ukázku na slevu uridia:

    [​IMG]

    Nabídky vyskakují zpočátku a pokud je člověk postupně využije, již se mu nenabídnou. Výjimkou je prémko, které se za určitých podmínek objevuje některým hráčům po vypršení dříve zakoupeného prémka. Pokud se ti nic nenabízí, hlavu si s tím nedělej. Nesměl by jsi dlouho nic koupit, aby se ti nabídka objevila.

    Pokud byste na toto téma chtěli i nadále diskutovat, prosím založte si na to samostatné vlákno, zde by se mělo diskutovat o tom, co se kde objevilo. ;) Děkuji.
     
  5. pecko

    pecko User

    prepáčte posledná otázka a končím, dá sa uplatniť akcia Helix s ponúknutou zľavou na urídium?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Obávám se jen, že pokud začne mhh nebo helix, tak ti tato nabídka nenaskočí. Musíš si ji nechat otevřenou před započetím těchto akcí. Pokud se mýlím , tak mě opravte.
     
  8. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Pokud se na účet přihlásím poprvé za ten den v průběhu MHH, tak nabídka vyskočí. Jinak dříve pomohlo, pokud již nabídka ten den vyskočila, odhlásit se, vyčistit PC a potom se znovu přihlásit ke hře.
     
  9. MINNORIT

    MINNORIT User

    Punisher tak skončilo mi premium pred 2 dnami :confused:, a prečistil som PC a zlavu mi neponuklo žiadnu ani na uridium ani na premium :oops:, popytaj sa prosim ta na to vrvhnosti :) či dakedy ešte budem mat daku ponuku na zlavu :eek::)

    Inak ten Lava Sentinel dizajn sa pi páči , škoda že mi nepadne z bedne :p:):):) moc akciove bedne nekupujem a ani nemontujem :rolleyes: neni šrotu :D:D:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Warden

    Warden User

    MINNORIT: Bohužel, ani naše vrchnost v admin týmu ;), ti nemůže slevu zařídit. To jestli ji dostaneš záleží na algoritmech, které do hry implementovali vývojáři BP. Přesná informace, komu a kdy se sleva na prémko nabídne, není bohužel k dispozici. O tom se můžeme jen dohadovat a spekulovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Borat

    Borat User

    Bigpoint nezaujíma koľko si do tej hry dal. Ich zaujíma to aby každá loď mala svoje využitie a nie len cyborg na mape a nič iné. No občas aj solace a spectrum. A keď reaguješ na zmeny ktoré budú tak nezaťahuj sem aj chovanie modov.
     
    ZOHAN a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  12. Zítra v 15,00 se spouští test server na vortex of terror.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dík. To si mě potešil.

    Nepamatuji se, kdy byl test server naposled? Snad v únoru 2017 ?
    Alespoň si tam vyskouším, co je ten Vortex of Terror vlastně zač.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
    30minutFuč, -baghira2222- a bhagira22 tohle ocenili.
  14. Mám dojem, že to nebude veřejné..Je to jen pro hráče, co jsou v testovací skupině
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  15. Warden

    Warden User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Mamina71

    Mamina71 User

    Warden - ptám se čistě informativně (odpověď bude možná zajímavá pro nějaké další hráče) -> jakým způsobem se hráč může stát členem "testovací skupiny", aby měl přístup na Test server ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vyplňoval se jakejsi dotazník a z toho vybírali podle nějakého klíče určitý počet hráčů. Od nováčků po roky staré hráče. Myslím, že už to je uzavřená skupina. :)
     
    bhagira22, Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Ano, je to již uzavřená skupina.
     
    bhagira22, Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Warden

    Warden User

    Mamina71: Je to momentálně tak, jak píší spoluhráči, je to uzavřená skupina Je ale pravděpodobné, že se časem tato skupina bude znovu doplňovat. Kromě zkušeností je požadována i komunikace v angličtině.
     
    bhagira22, Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Sentiero

    Sentiero User