DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Je to preto , lebo maš maskovacie CPU iba v jednej konfe .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Warden

    Warden User

    Karlosray: Bylo to hlášeno jako chyba. Souvisí to s tvojí konfigurací CPU v lodi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mamina71

    Mamina71 User

    Karlosrayi tohle se mi běžně dělo, pokud jsem měl v 1. konfiguraci jedno CPU s maskama a v druhé konfiguraci stejné lodi jiné CPU s maskama (pokud jich máš v hangáru větší počet než jedno).
    Pokud však mám v obou konfiguracích vloženo to samé CPU masků, tak po přepnutí mezi konfama jsem stále zamaskovaný. Vyzkoušej to a dej vědět zpět, jestli to máš také tak.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  4. jan42

    jan42 User

    Zdravím asi to sem nepatří ale zeptám se... Neví někdo co je toto za bránu https://ctrlv.cz/rF8y ??? nějak mi to nedochází..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    jan42 malé písmeno delta. ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. jan42

    jan42 User

    Díky :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Karlosray

    Karlosray User

    ja mam prave ty masky jen ve 2 konfiguraci dal jsem je i do prvni a je to dorby diky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Njn, otázka je, jestli to vážně chyba je. Protože to už jednou navrátili jak to bylo a pak to zase "opravili" na tuhle "chybu" zpátky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Karlossrayi je také možné že to bylo způsobené tím že jsi v obou konfiguracích na stejné lodi měl jiný mask.Tedy pokud máš v hangáru 1-2 nebo více masku xl :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. neni musis mit v obouch konfach mask
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ale ten mask musí být jeden a tentýž.
    Nechápu ale, proč opakujete, co tu už bylo řečeno a sám karlos řekl, že to měl jen v jedné konfě. :D
    Ale je jedno, jestli má v druhé konfě jiný mask nebo žádný mask, vyjde to nastejno, protože mask je aktivní jen pro dané CPU a to CPU nemůže být aktivní, když není v konfiguraci (i kdyby tam bylo jiné stejného druhu). A to je důvod, proč usuzuju, že to byl záměr BP a ne chyba, i když s tím nesouhlasím a rád bych vrátil starou variantu, kdy mask byl aktivní a spotřebován ihned při aktivaci.
    Změna nastala, když se CPU vybije (ne na mapě, ale v inventáři) až po deaktivaci masku. Tedy pro zachování masku musí být stále CPU v inventáři. Což si nemyslím, že je správně, protože mask za 500U, který dnes už nepoužívá asi nikdo, tak nefunguje. Nevím, kdy tato změna s CPU nastala, ale už to pár let je.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Karlosray

    Karlosray User

    mel jsem ten mask jenom ve druhe konfiguraci v první sem žadny nemel jiny
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit


    Goliath X je k dispozicii v obchode za 150 000 uridia az do konca januara.
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  14. No to je super:( mohli ho dať kus lacnejší:/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. No nemyslim že si ho niekto kupi :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Za 150 000 Ur. si už skôr kúpim nejakú tú vážnejšiu formáciu (príklad: dvojité kolo); ako tento pomalý druh lode.
    Pretože, ak nie si dosť silný a používaš rýchlejší typ lode; tak pomalšiemu nepriateľovi zaručene ujdeš, popri ostražitosti.
     
  17. Ale ja toho G-X mam ani neviem odkial :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    krtko458458458 proč by ne? Hráči co chtějí mít všechny lodě a designy si jej koupí, navíc v login bonusu je na něj i design. A plánuje se i úprava statistik některých lodí mezi nimiž je i G-Champion, takže poté bude zase o něco použitelnější. :)
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    krtko458458458
    Zrejme z 11 decembra 2016 ku oslavám 10 narodenín Darkorbitu. Vtedy mal G-X každý, kto sa v ten deň prihlásil.
    Tak to presne bolo, pokým viem.
     
  20. a taka otazočka je toto v pohode ? Aby si dosiahol nasledujúcu hodnosť [​IMG]Major junior, potrebuješ aktuálne celkovo asi 2.239.887 bodov. Ako už som mal MJ (avatar) ale či to je normalne toto - pred mesiacom mi stačilo len 1.850.000 rankov okolo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).