DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 123812

    123812 User

    =Marvin= To je mi jasné, jak -baghira2- napsal, na x-8 stačí level 17. Takže ty nové mapy by mohli dát třeba 18? 19? 20? Ale ne 22, popřípadě 23+ :D Měli by se starat o všechny hráče... ne vše dávat pro 22+ - viz mise. Jestli i tenhle update bude od 22+ je to diskriminace slabších :) než ti se k tomu dostanou, můžou se zbláznit.
     
  2. storm128

    storm128 User

    mohli by to dat aspon od 15lvl abymohli aj slabsi hraci ist na tie mapy .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 123812

    123812 User

    storm128 Od 15 to dát nemůžou, když na x-8 můžeš až v 17. A bude se tam skákat skrz x-8.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokud Blacklight nebudě dostupný, povězme od 17 nebo od 18 lvl.; to budě opět breptání většiny hráčů.
    Kterí byli o to, opět ukrácení. Jak se píše dostupnost Blacklightu má být od 22 lvl., pak to opět budě, jenom
    pro elitně vybavené hráče.

    To je důvodem toho, proč souhlasím s hráčem 123812

    P.S.: 123812 myslel sem tým nepřítelské mapy x8, proto 17 lvl.
    Ale na x8 mapu vlastní firmy stačí 12 lvl., ten samý odemkne pirátske mapy.

    - Osobně si nemyslím, že by pirátske npc byli slabší od blacklight npc.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/18
  5. 123812

    123812 User

    -baghira2- Jo takhle, ale i tak to podle mě pod těch 17 nepůjde, budu rád za jakýkoliv level 1-21. :D
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tak osobně úkoly omezené levelem nevidím jako diskriminaci, k levelu se musel propracovat každý, všichni začínali na 0. :) Zvlášť v dnešní době nejsou BZ velký problém.
    No je pravda že úkoly od 22 jsou už trochu přesycené, nicméně je tam vidět záměr dát starým hráčům nový content co je vytahne na mapy, což je dobře.
     
  7. Zdravím

    Něco nového co tu bude na DO zase ale spíš mi to příjde že to bude jenom zase zavádějící pro zběratele.

    Carbonite Mimesis ship design
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Put your pedal to the metal with this sharp as steel Mimesis ship design.

    [​IMG]


    Frozen Cyborg ship design
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG]



    Frozen Hammerclaw ship design
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG]

    Event deal text for the Hecate ship and description for resources Tarnom/Opitite:

    <item name="items_package_event-deal-hecate_short"><![CDATA[Ship]]></item>
    <item name="items_package_event-deal-hecate_code"><![CDATA[Hecate]]></item>
    <item name="items_package_event-deal-hecate_description"><![CDATA[The Hecate's sleek design makes it easy to speed through space and hunt down all who stand in its way. This ship comes with the Particle Beam, which deals increasing damage over time.]]></item>


    <item name="history_deal-hecate"><![CDATA[Hecate purchased]]></item>


    <item name="items_resource_collectable_tarnom_fullname"><![CDATA[Tarnom]]></item>
    <item name="items_resource_collectable_tarnom_code"><![CDATA[Tarnom]]></item>
    <item name="items_resource_collectable_tarnom_description"><![CDATA[Extremely unstable, Tarnom has to be contained within a vessel for transportation. Harvested from Plutus' aliens, it is extremely efficient in creating weapons.]]></item>
    <item name="items_resource_collectable_tarnom_short"><![CDATA[Tarnom]]></item>


    <item name="items_resource_collectable_tarnom_sources"><![CDATA[Raw material for creating items in the Assembly. It can be collected from the remains of Plutus' Exiled aliens.]]></item>


    <item name="items_resource_collectable_opitite_fullname"><![CDATA[Opitite]]></item>
    <item name="items_resource_collectable_opitite_code"><![CDATA[Opitite]]></item>
    <item name="items_resource_collectable_opitite_description"><![CDATA[This material appears to be neither solid nor liquid, a result of Plutus' experiments on his captured aliens. Its peculiar properties pave the way for researchers to craft new technologies.]]></item>
    <item name="items_resource_collectable_opitite_short"><![CDATA[Opitite]]></item>


    <item name="items_resource_collectable_opitite_sources"><![CDATA[Raw material for creating items in the Assembly. It can be collected from the remains of Plutus' Exiled aliens.]]></item>
     
  8. Je úsměvné jak tu někteří kňučí, že přístup bude jen pro elitu, vysoké levely, skylab se může rovnou zrušit apod.

    A ani jednomu z nich nedochází, že tu plácají blbosti. Co by na takové mapě asi mohl dělat hráč který má sotva základní výbavu? Budou tam silná npc, o nové mapy bude velký zájem. Dá se tedy předpokládat, že tam bude hodně hráčů a střílet se nebudou jen NPC ale i hráči a klany mezi sebou.

    Další věcí je, že tímto krokem se částečně uleví starým mapám, silní hráči budou strašit na blacklight a ti slabší budou mít více prostoru na starých. Ale né, oni by raději chtěli přístup mezi vlky aby zasejc mohli kňučet do chatu jak je všichni střílí a nemůžou si farmit. Nemluvě o tom, že by ani nic nesestřelili.

    Další blábol byl zrušení skylabu, protože bude v montáži seprom...Docela by mě zajímalo, kde by hráči pod 22. level brali seprom. Protože seprom je strategická surovina, nebude jednoduché ho vyrobit, stačí se podívat na množství potřebných surovin. Tento update je zaměřený na hráče, kteří hru tahají, za mě super akorát trochu pozdě.

    Raději bych ale byl, kdyby Bigpoint nejdřív udělal to co slibuje už roky. Podpora upozorňuje hráče, kteří vědomě porušují VOP, že by to dělat neměli...to je systém na stolici.

    Howgh
     
  9. 123812

    123812 User

    =Marvin= Ano, mise beru. (Pokud mluvíš o těch 100 misích). Ale tohle by snad mohli udělat pro víc lidí, ne jen pro ty, co hrají dlouho. Tím nové hráče neupoutají.
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Marrek

    Marrek User

    je niekde dostupný test server ? a ako sa tam dostat ? :D

    Inak konečne mimesis carbonite :D tu chcem :D argon mi už pride okukaný a ine dizajny sa momentálne nedaju získat

    a ešte ta lod centurion - to vážne bude vypadať tak ako vypadá? však to vypadá horšie ako tartarus :D a nič nevypada horšie ako tartarus !! :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Marrek - zvykne byt oznamenie o dostupnosti test serveru a zistit to mozes aj pri prepinani serverov, bude tam dostupny test server :)
     
    -baghira2222-, -baghira2- a Marrek tohle ocenili.
  12. josef402

    josef402 User

    123atd. :)jaka diskriminace:) slabších;) co tu tapes za blbosti:(mi co mame 21+ sme ktomu dosli asi jak :cool:to hraju od 2010:cool:nechces met 21lv za 2 mesice dej si studenou sprchu a nebo zacni hrat :rolleyes::rolleyes:clovece nezlob seo_Oo_O
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Líbí se mi optimismus lidí, co nejsou schopní udělat lvl.21 za 2 měsíce? Jde to udělat za 2 dny.
    Spíše trvá udělat profil pilota a skylab.
    Akce a novinky ještě nejsou ve hře a už každý brečí a já se jen bojím, jestli se toho 5-tého prosince půjde vůbec nalogovat?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  14. josef402

    josef402 User

    limitless. presne tak 100pro pravda
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. 123812

    123812 User

    josef402 Já nemluvím za sebe, ale spíš za kamarády, se kterýma hraju. (Mě chybí cca 800m na 22)
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Marrek

    Marrek User

    zohan za 2 dni s novým učtom tažko nahraš 21 lvl len par dni bude trvat spravit aspon výbavu ako irisy (teraz po spojenci možno aj viac) a nejake LF3, chapem že s 50 % boostrom + 2x 10 % to ide rýchlo ale bez výbavy to nedaš.. to by si musel na začiatok mat už nejakeho kolegu na trochu lepšiej urovni ktorý by sa ti tie 2-3 venoval :D a to väčšina nema ale to som trochu odbočil, ale v podstate máš pravdu lvl 21 aj 22 sa dá nahrať rýchlo ak sa na to hráč sústredí.. ale pochybujem že by sa to niekomu vyplatilo len kvoli novým mapam.. tam bude väčšina hračov UFE či aká sa to použiva skratka.. takže ak by tam potom prišiel tak by aj tak rýchlo odtial odišiel :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já nepsal, že nový hráč sám dosáhne 22 lvl za 2 dny, ale nepiš tu, že to nejde. Nezapomínej na 100 % booster na bz pro nováčky a 50% booster z bitevních klanových stanic? A při nějaké finanční injekci si výbavu seženeš velice rychle.
    P.S. baghira napsal :
    A na tohle jsi přišel kde, že pirátske npc jsou silne?
    • Více než 10 nových NPC, včetně nejsilnější skupiny NPC
     
  18. tomcat8

    tomcat8 User

    Ahoj dnes ani o víkendu nebudou Zlatý bedny?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit