DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. josef402

    josef402 User

    diky spokojenost nadevse:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. dolejda

    dolejda User

    Nechápu, kdo vymyslel ty funkční designy na centurion, ale musím podotknout, že většina je totálně dementní, protože cyborg je lepší. Například celá dmg řada, hp řada, shd řada. Zatím jsem našel pěkné kousky jen mezi speed a ability. Většinu můžete vyhodit, bude to tak lepší, než si toho všimne většina hráčů a bude se tu zas spamovat chat, že DO tým stojí za prd.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. dolejda protože to nemusí mít každý že...je to celkem dobrá lod...jen ze skilly na ní :rolleyes::rolleyes::rolleyes:.

    Máš jich hodně takže si vybereš jaký budeš chtít ne :D:D:D:D
     
    -baghira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. dolejda

    dolejda User

    Lod je celkem v pohode, na ni se neda nic moc vytknout, maximalne vzhled mi nepadl uplne do oka. Cekal jsem, kdyz psali 50 funkcnich designu, tak to bude stat za to, nebudou 3-5 nejlepsi, hraci budou brat podle toho, jakou maji strategii a umysly. Ale kdyz jsem videl bonusy a minusy, tak se naplnilo to , co jsem zminoval. •ŞĦΘCK▪, samozrejme si hraci muzou vybrat, ale vetsina hracu se vejde do tech 3-5 nejlepsich designu. Takze ty zbyle by nemuseli existovat, zas se neco povedlo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    dolejda Máš pravdu ta loď je zas jedna nepovedená příšernost , připadá mi jak když si ji zadali v továrně na stavebnice Lego pro děti. Co je to tam za amatéry vývojáře, autor je totálně vyprahlej. Poslední povedené lodi byly Venom a Lightning. U Cyborga ještě těžili z Venoma a pak už jen propadáky.
    Každý z nich by měl mít povinně nad pracovním stolem Lightninga – nejlepší loď propracovaná do všech detailů, zkrátka radost pohledět ;):);)
     
    -baghira2222-, dolejda a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Nejlepší je Solace, Sentinel, Venom a lightning...zbytek nepoužívám...

    pusat třeba se jsem koupil a vůbec se mi nelíbí...tatranus taky se mi nelíbí....dimisher...je ok ...

    jinak nic...nová lod se mi nelíbí...taková divná lod...
     
    -baghira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tartarus byl dobrá stíhačka než ho osekali, pak jsem ho zakonzervoval v hangáru, zrovna tak i Mimesis...
     
  8. Celkově lze říci, že vše už bylo vymyšleno, není lehké vymyslet něco nového. Ponořte se do stránek lodí star wars a bude vám to jasné, kde berou nápady.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    •ŞĦΘCK▪ pusatku vytvořili tureckí vývojári této hry.
    Osobně na touto loď, bych nedal dopustit. Je rychlá až moc.

    Má 16 slotů pro laserové dělá. A má úžasnou sílu, když někoho s ní, zničeho
    nic přepadneš. Nikdy bychom ji nevyměnil za až moc pomalšího goliatha. ;)

    Na GE7 lítám na diminisherovi, je síce silný a hezký s úžasnou schopností.
    Ale rýchlostně nic moc. A to se mi na něm nelíbí. Pokud mi nezarobí dost urka
    na Pusat nebo Lightning, zatím mi tam zůstane.

    Vega Lightning byla mojí oblíbenou lodí, ještě předtím než přibudla do hry loď Pusat.
    Rychlejší než Pusat, na dvojkole bez štítů - rychlost 748, ale chybí mnohem větší dmg.

    P.S.: Pro mě, krása lodě není vše, ale její rychlost. Je to pouze, jenom můj názor. Toť vše.
     
    30minutFuč, -baghira2222- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. na sběr: lightning, pve: solace, nebo g champion...zbytek na tom nelítám...

    lodě nelovím vůbec..čistě pve..a úkoly

    Osobně jsem pusat kupoval kvůli designu, myslím že s ní vyletěl naposledy před půl rokem..o dalších nemluvím...

    Spíš je to můj názor...
     
    -baghira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghira2- Pusatka a její rychlost toť vše, ten jeden slot palebný síly na úkor štítu tě moc nevytrhne zvláště s jejím mizerným HP. Abys mohl na ní dělat přepadovky musíš být fullelit, pokud ne a dobrý hráč včas zareaguje a postaví se ti, tak ti už tí zbývá jen ta rychlost a sklopit uši. Tartarus byl lepší než ho upravili.
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Marrek

    Marrek User

    Osobne som začal považovať tartarus za celkom dobru lodičku, zatiaľ ju sice nemám ale plánujem si ju kúpiť čo som mal možnosť trochu na nej zalietať tak so schopnostou je rýchlejšia než vega lighting o nejae 3-4 body aj v klasickej formacii aj s bicyklom, oproti sperheadke a pustake ma len o 9 menej rýchlosť ALE má fakt dosť slušne HP povedal by som že sa vyrovná cyborgovy monžo ho má ešte viac, 14 slotov na laser a 15 na generátor, okej uznam so schopnostou na speed ma o 5 % menej dmg ale to neni tak zlé.. vzhladom k tomu že si rýchli ako vega/pusatky a silný ako cyborg/hammer aspon podla HP ... Inak vega lighting ked ma aktivovanu schopnost a ma v lodi 10 generatorov tak rýchlost 748 funguje na akejkolvek formacii a takisto nefunguju žiadne spomalovacie efekty, v pripade že niekto vás zmrazil tak aktivovanie schopnosti to zruši :) čiže momentálne pekne využitelne kedže každý spamuje ice rakety. Pusatka na moj vkus nič moc, rozhodne to neni lod na začiatok, tam vas mixne nejky cyborg ako nič... s motylom samozrejme.. alebo hodi na vas infekciu a dobehne vás.. lod sa oplati hlavne na ničenie botov ale aj tam sa da využit vega alebo aj spearhedka.

    Inak vzhladovo sa mi maximalne páčila Mimesis a celkovo aj štýlom hrania, tam ten vzhlad bol neskutočne dobrý a dokonca sa aj hodil k tej schopnosti, tá lod mala od seba oddelené časti čo nahráva tej jej schopnosti vyhýbanie aj ked ta lod už je zbytočna... maximalny nerf a žiadny buff :/ a pusat je tiež pekna :D a hammer a sentinel tiež niesu zle dizajny :)
     
    Naposledy upraveno: 17/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Marrek

    tatranus je blbá lod, těžká lod...spíš na pvp nikoliv na pve... lepší je vega
    minesis byla dobrá lod, ale po úprava schopností je to lod k ničemu
    hammer jen na pve...spíš na nové mapy..jinak taky není dobrá
    sentinel s tím už nikdo nelítá...

    Lítá se ze solacem, g champion, cyborg... zbytek jsou lodě u mě tak do počtu...
     
    -baghira2222-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Děkuji Ti za link, ale ani tatranus, ani minesis a ani loď hammer jsem tam nenašla? Tak kdy se nám tyto lodě objeví ve hře ? odkud víte, že existují? Kouknu, jestli není test server.
     
    stefan.sv tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tatranus je ve skutečnosti loď Tartarus.
    Minesis je ve skutečnosti loď Mimesis.
    Hammer je ve skutečnosti loď Hammerclaw.

    P.S.: Jen některí hráči tomu občas skomolí název.
    A test server, teď opravdu není. Poslední co přibudlo je Centurion.
     
  16. -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  18. a jsou tu nějaké další novinky co jsem našel

    Some "Aberration" aliens have appeared, could be the "Plutus' Exiled aliens" that "NPC Beacon event" mentions.

    Devolarium AberrationMordon AberrationBoss Mordon Aberration
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Saimon AberrationBoss Saimon Aberration
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Also noticed some other variations of aliens don't remember seeing before, though in a file that doesn't have stuffs actual "names" - could be more "Aberration" or just something else.

    Looks as though "NPC Beacon event" may have an event progress/points window, following is what is at least currently listed as rewards.

    RewardPoints required to unlock
    Laser ammo CC-D(15,000)*1,000
    Seprom(10,000)5,000
    Laser ammo CC-C(15,000)10,000
    DMG and SHD DLB
    boosters
    20,000
    NPC Nuke (tech item)*50,000
    Reset price15,000 Uridium
    More stuff related to "NPC Beacon event": "prison beacons", "NPC beacon box" and the resources Tarnom/Opitite.

    Prison beacon level 1Prison beacon level 2Prison beacon level 3
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Tarnom(resource)Opitite(resource)NPC beacon box
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    This material appears to be neither solid nor liquid, a result of Plutus' experiments on his captured aliens. Its peculiar properties pave the way for researchers to craft new technologies.

    <item name="items_resource_collectable_opitite_sources"><![CDATA[Raw material for creating items in the Assembly. It can be collected from the remains of Plutus' Exiled aliens.]]></item>

    [​IMG]
    Extremely unstable, Tarnom has to be contained within a vessel for transportation. Harvested from Plutus' aliens, it is extremely efficient in creating weapons.

    <item name="items_resource_collectable_tarnom_sources"><![CDATA[Raw material for creating items in the Assembly. It can be collected from the remains of Plutus' Exiled aliens.]]></item>

    [​IMG]
    <!-- NPC Beacon Event -->
    <item name="window_event_npcspawningbeacon_title"><![CDATA[Exile Extermination]]></item>
    <item name="window_event_npcspawningbeacon_label_description"><![CDATA[Hunt down Plutus' Exiled aliens and collect points for rewards. ]]></item>
    <item name="window_event_npcspawningbeacon_source"><![CDATA[Collect points from the reward boxes dropped by killing Exiled aliens]]></item>
    <item name="window_event_progress_tooltip_package01_npcspawningbeacon"><![CDATA[96 DMG-DLB Boosters and 96 SHD-DLB Boosters]]></item>


    <item name="msg_npc_spawning_beacon_escaped"><![CDATA[Plutus: Hmmm, it escaped ... you're not very good at this are you?]]></item>

    <item name="jumpgate_failed_player_level_too_high"><![CDATA[Jump not possible! Your level is too high.]]></item>

    <item name="msg_npc_spawning_beacon_high_risk_spawn"><![CDATA[A High Risk beacon has spawned in 4-4!]]></item>

    <item name="msg_npc_spawning_beacon_first_shot"><![CDATA[Plutus: Good ... continue shooting the beacon to unleash one of my collections locked inside!]]></item>
    <item name="msg_npc_spawning_beacon_10_sec"><![CDATA[Plutus: You know, the more damage you do to these beacons, the better the resulting aliens will be?]]></item>
    <item name="msg_npc_spawning_beacon_35_sec"><![CDATA[Plutus: It's almost done, get yourself ready for a fight, for some reason they never seem to be very happy after being released from my prison.]]></item>


    <item name="msg_no_pvp_this_map"><![CDATA[You can't attack other player ships on this map!]]></item>

    Going off "prison", I'm guessing these are maybe what you shoot and Exiled/Aberration(?) aliens come out. >.>
    Retargeting P.E.T. gear
    [​IMG]
    Once you activate this P.E.T. gear, your P.E.T. will attack any enemy P.E.T.s within range.

    [​IMG]

    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-grt1_fullname"><![CDATA[Retargeting P.E.T. Gear Blueprint]]></item>



    May as well put the other Tarnom/Opitite related Assembly blueprints here, that have posted before:

    Said blueprints: Laser ammo CC-G(7.5K), CC-D(15K), CC-C(15K). DMG-DLB booster(1hr), DMG-DLB2 booster(x5), SHD-DLB booster(x5), LF-4, LF-4 Paritydrill, Magmadrill, Hyperplasmoid and Retargeting P.E.T. Gear.

    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-ccg-7500_fullname"><![CDATA[CC-G x7.5k Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-ccg-7500_description"><![CDATA[Obtain 7,500 CC-G laser ammo]]></item>

    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-ccd-15k_fullname"><![CDATA[CC-D x15k Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-ccd-15k_description"><![CDATA[Obtain 15,000 CC-D laser ammo]]></item>

    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-ccc-15k_fullname"><![CDATA[CC-C x15k Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-ccc-15k_description"><![CDATA[Obtain 15,000 CC-C laser ammo]]></item>

    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-dmg-dlb_fullname"><![CDATA[DMG-DLB Booster (1 Hour)]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-dmg-dlb_description"><![CDATA[Gives you +5% damage increase for all damage inflicted for 1 hour.]]></item>

    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-dmg-dlb2-5_fullname"><![CDATA[DMG-DLB2 Booster x5 Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-dmg-dlb2-5_description"><![CDATA[Get 5 DMG-DLB2 Boosters!]]></item>

    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-shd-dlb-5_fullname"><![CDATA[SHD-DLB Booster x5 Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-shd-dlb-5_description"><![CDATA[Get 5 SHD-DLB Boosters!]]></item>

    <item name="items_recipe_blueprint-opitite-grt1_fullname"><![CDATA[Retargeting P.E.T. Gear Blueprint]]></item>

    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-lf-4_fullname"><![CDATA[LF-4 Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-lf-4-pd_fullname"><![CDATA[LF-4 Paritydrill Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-lf-4-md_fullname"><![CDATA[LF-4 Magmadrill Blueprint]]></item>
    <item name="items_recipe_blueprint-tarnom-lf-4-hp_fullname"><![CDATA[LF-4 Hyperplasmoid Blueprint]]></item>

    Someone asking game designer OP32 what's the next event

    Then finally, guess I'll at least put the "FLV/gif" things of Hecate and its Dusklight design here.

    Hecate ship
    [​IMG][​IMG]
    The Hecate's sleek design makes it easy to speed through space and hunt down all who stand in its way. This ship comes with the Particle Beam, which deals increasing damage over time.

    Dusklight Hecate ship design
    [​IMG][​IMG]
    Send your foes running in the opposite direction with the formidable Dusklight Hecate design!
     
    Naposledy upraveno: 22/12/18
  19. josef402

    josef402 User

    no pekne barevne:):) něco sem pochop. :):)ale ta cestina tu vazne:D:D:D:Dtakze na 90pro,vym prd:p:p
     
    -baghira2- a [flav] tohle ocenili.