DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hezké pravda ale to bude jestli to bude tak az příští rok
     
  2. Zdravím

    našel jsem video kde už jsou ukázaní NPC atd.

     
    Bambino, -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zaujimave video, avsak neviem si predstavit, ze budu lietat UVK, Devourer a ine velke NPC ako designy po mapach :D Vsak to zacloni celkom velke % obrazovky. Jeden devourer a pod neho sa schova 10 saimonov a nebude sa ich dat nakliknut :rolleyes:
     
  4. Punisher No mě bude stačit ta nová loď co bude :D ale zase bude větší zábava člověk se nebude nudit :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ║╦ąm€n╦h║ - ja som za, ale cakal som redukciu velkosti designu pre hraca, hlavne u niektorych NPC, kedze su fakt velke :) Uvidime, co pride.
     
  6. Prison beacon...takové klece by se mě líbili na autisty, že by je to zavřelo a nepustilo. Akorát by jich asi bylo na mapách víc než npc :D
     
  7. proc se mi neukazuje to video 1462 nic u jeho prispevku nevidim :(
     
  8. Zkus jiný prohlížeč, možná máš doplněk, který to blokuje.
     
    -baghira2222- a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Zdravym vie niekto blizsie info o noveho clienta na darkorbit tu je video
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. že ja jsem tu daval odkaz na media
    :/
    ted tu bude každy noob litat na beta verzi klienta která ještě nefunguje jak má a stěžovat s že rupl kvuli beta verzi klienta :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. tak a kdy to asi bude se asi ještě neví a kde se bude ten klient dat sehnat to nám asi taky pak reknou a to video proc mu to tam furt pada
     
  12. ***Janci*** Ta beta existuje už tak rok, jen jeden hráč dal video až ted. Nic nového to není a jen to zase mate hráče
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Ved ok ja sa len informujem otom som ani nevedel.Preto som dal ten odkaz.A je tam aj ze sa to da stahnut a vyskusat len nevieme ze nahodov neje to podvot.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Marrek

    Marrek User

    Tá hectate lodička vypadá ako nejaká stealth lodička taka maličká vypadá byť v porovnaní s ostatnými, dá sa povedať že jej prednosť nebude asi DMG ale skôr rýchlost alebo niečo na ten štýl, len dufam že to nebude niečo čo pošle pusat/vegu a spearheadku do koša, ocenil by som nejakú kreativitu ako pri mimesiske pred nerfom .. niečom novým :) a tie nové suroviny to znie zaujímavo :D len dúfam že to nebude zase len nejaká vylepšená verzia sepromu aj keď neviem k čomu inému by sa použivali
     
  15. josef402

    josef402 User

    snad nedostanu:):) když se tu zeptam ;);) prave sem se mrkl do kalendare a co to zase je 5.1. den spe. odm. z bran verze 1,:confused: 12.1. to same verze 2, verze o co jde:rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - specialne odmeny su rozdelene do roznych verzii, cize sa menia dodatocne odmeny z bran pri tejto akcii podla verzie. O chvilu k tomu bude aj FAQ ;)
     
  17. josef402

    josef402 User

    dik
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. a co se kde objevi ted nebo ted nekdy co nas ceka za prvni akci tohoto roku nevite nekdo v kalendari zatim nic neni videt
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. Děkuji pěkně za info Punisher ;)