DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    ak sa mozem vyjadrit o com to tu melies? aka vecsina hracov? aky dizajn? hram tento server od 2013 a aj tak sa najde niekto kto hra to 2 roky a je top sa preber-te
     
  2. no je to nastavene jen aby na tom tezil BP zisky asi tam najmuli hodne dobreho ekonoma pripada mi to ja ceskej ing kdy jsem pracoval pod zahranicnim reditelem byla radost chodit do prace bohuzel musel do duchodu a vzal to cech a co myslite ekonomika je jen jedna vydindat maximum z minimum
     
  3. MICKA

    MICKA User

    pecko :cool: neviem čo ma spoločne to že niekto hra 2 roky a je top s takymto eventom :D ved nie všetci hraju na top ved hra je stvorena pre zabavu nie nato aby tu detska sedeli 20 hodin denne a nič ine, :p:D
     
  4. pecko

    pecko User

    presne tak :) ale ked si vyratame niekoho cas straveny pri tejto hre tak existuju hraci so 16 hodinovym dennim hranim, tyto hraci by mali byt odmenovani osobne tvorcom tejto hry :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja to hram napriklad ovela dlhsie nez ty a podobne ako Micka, tiez neviem o com tu trepes s dlzkou hrania. Bavili sme sa o akcii a o tom, ze jedina lahsie ziskatelna vec moze byt ten design aj to skor pre zberatelov, ci tych, co sa chcu lisit od ostatnych.
     
  6. pecko

    pecko User

    ak mate predstavivost tak pri priemere 2000 za branu je to 40 bran na 80k Osmia. Kto si to dovoli urobit ak nie ten co si kupi uridium od BP a to bude minimum ludi a este ten co ma vystrielanych tych par uridia tocenim npc napriklad teraz uz aj CUBA. Preto nechápem akou cestou ide BP a tym DO. len to som chcel
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Oni skor spoliehaju na to, ze si hraci budu kupovat balicky na chromin. Tuto politiku s BP absolutne nezdielam, pretoze mi to pride ako vykrik do tmy. Preto som pisal, ze jedina vec z tych odmien, ktora sa da relativne v pohode bez vacsich problemov ziskat je ten design. Ta stopa sa lepsie nafarmi na BL mapach a to osmium je mozno super na stity, ale clovek musi spravit desiatky bran. 2000 chrominu je v pripade, ze ma hrac protocoly a mechanizmus v PET, co nema kazdy a musi mat zakupene double, co zas stoji peniaze. Letny event som si na DO osobne predstavoval uplne inak, za mna sklamanie.
     
  8. siux

    siux User

    PunisherBoard Administrator,

    sdílím zcela stejný názor. To s čím BP opět přišlo je úplně nesmyslné a jen chtějí z hráčů vyndat peníze. Ruku na srdce.. Opravdu si BP myslí, že kvůli designu, co nic nepřidává budou lidi točit brány, jak tydýt ? No kdyby to padalo z ABG, možná bych o tom uvažoval, ale abych dělal brány, kde mě 1 brána stojí průměrně 100K a návratnost je okolo 40K... Mno... Raději budu bez designu.

    Z jedné brány padne okolo 2 000 Chromia... to bych se musel ksakra natočit bran...

    Díky,
    Siux.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Chrominová horečka ??? Nechápu proč to opakují to jim ještě nedošlo, že je to propadák !!! :rolleyes: Nezůčastňuji se, já horečku nemám ...
     
  10. +++ Coming Soon +++
    [​IMG]
     
  11. pecko

    pecko User

    nova stihacka? letoun?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. josef402

    josef402 User

    ja to us vim .......jako vzdy:):):)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Super, paráda, luxus, zase novinka do hry :rolleyes:, to už není ani k smíchu a bohužel ani k pláči:confused:.
     
    -baghira2-, bhagira222 a bhagira22 tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nové rakety, nová munice, nové designy a nové akce a ve hře stále přetrvávají staré chyby, staré bugy, válečné hry nefungují a lagy denně zadarmo a o bráně Hades ani raději nehovořit.
    Prostě letní zábava jak se patří. Děkujeme.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. ZOHAN a zabudol si na boter kde sa pohneš ozaj super leto z hrou Dark Orbit prípájam sa k Ďakujeme :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  18. Septarzx

    Septarzx User

    Co je dnes nové nefunguje event
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Arya

    Arya User

    mura-20, za urážky moderátora ban na forum. Pokud neumíš slušně napsat žádost o prověření banu nemusíš psát vůbec.
     
    -baghira2- a (deleted user) tohle ocenili.
  20. pecko

    pecko User

    pravdepodobne nováčik, ale k téme mate k tomu info?
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.