DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. +++ Test server is open +++
    Open beta for the brand new ship modules as well as for the Hitac Assault is running until tomorrow at around 11am/12 noon CEST. More information can be found here:
    http://info.bigpoint.com/1fihplw and here:http://info.bigpoint.com/ab765q8

    +++ Testovací server je otevřený +++
    Otevřená beta verze pro zcela nové lodní moduly i pro Hitac Assault běží až do zítra kolem 11:00/12 v poledne CEST. Více informací naleznete zde:
    http://info.bigpoint.com/1fihplw a tady: http://info.bigpoint.com/ab765q8

    [​IMG]
     
  2. uz je toho fakt moc to je tyden co tyden furt neco noveho nedokažu si predstavit kdybych to vsechno kupoval tak tu necham za rok pres milion ne omg
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Poprosim moderatorov niech sa mi pozru preco sa neviem dostat na test server dakujem.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Janci*** - mozno je pretazeny server, ked je na obrovske mnozstvo hracov zo vsetkych serverov.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Oto nejde uz vyse roka sa tam snazim dostat a neviem lod mam aktivny ale neukazuje mapu pisal som aj na podporu a nechcu mi to napravyt.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Janci*** - ´´nechcu´´? Tak pokial ti nevie pomoct podpora, tak mi uz vobec, kedze oni sa mozu lognut na tvoj ucet a preverit, ci sa da prihlasit na test server.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. Aha tak jak vidim kolko krat bude test server ta ani raz to nemozem testovat ok dik za info.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Rad by som dal ale na maili mam nastavene starsie mail nech sa vymazu hladal som to aj ja. Skusim este raz napisat na podporu niech sa pozru nato.Dakujem za ochotu pomoct mi.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Punisher
    [Ticket#2019090637004321]
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ***Janci*** - pozrel som aj predosly ticket a neslo o to, zeby ti podpora nechcela pomoct, ale v tom case, ked si pisal ticket, tak boli problemy s test serverom.
    A posledny ticket, co si napisal, tak si dostal odpoved, zeby uz nemal byt problem. Tak uvidis pri najblizsom testaku, ci sa tam budes vediet dostat.
     
  13. Dobre dakujem za informacie
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Možná by bylo vhodné popsat, jestli ti nevyskočí nabídka ve výběru serveru, dostaneš se na test server na hlavní stránku, nebo ti nejde nalogovat na mapu? Někdy se stává, že tě to hned vyhodí z tesťáku, nebo trefíš restart a nejde nalogovat, nebo test server spadne díky chybám a celkovému přetížení. Je plno možností, proč ti to nejde a zjistit pravou příčinu je obtížné, protože test server ne výdy trvá dlouho a než zareaguje podpora, tak to někdy trvá a řešení nepřichází ihned.
     
  15. Zohan ja na test server som sa normalne prihlasil ale nalogovat na mapu som nemohol a som skusal aj na inom pc. Som skusal aj po nekolkych minut neskor neslo.Llod som menit tiez nevedel a tiez ked som pozeral kde mam tu danu lod ktoru som pouzival na akej mape tak neukazovalo len pisalo ze je aktivny.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ještě se zeptám, jak jsi zakončil test server v době, když ti ještě nalogovat šlo, nebo na jaké mapě se tvá aktivní loď nachází?
    Pokud jsi byl v bráně a test server skončil, je možné, že jsi tam uvíznul, nebo po sestřelení jsi seklý mezi porty či mapama. Toto se stává i na běžných serverech a hlavně v už více než 2 roky opravované R-zóně. Většinou to ranní restart vyřeší, ale test server je jiný, bohužel.
    Můžeš zkusit napsat tam, kam tě posílal admin, ale pochybuji, že by to vývojáři nějak byli ochotni řešit.
    Potom už musíš věřit v zázrak a že se při dalším test serveru ''objevíš'' na domovské mapě.
     
  17. Velmi sa nepametam mislym si ze som bol na 3-3 mape v brane na test servere netocim brany nemato vyznam. Ano na podporu som pisal aj odpisali tak uvydim ci to pojde alebo nie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. ivin9

    ivin9 User

    janci prosim gramatika mam chut si dat savo do oci niekedy :(
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    ivin9 chceš prísť o zrak? savo do očí nepatrí. savo je jed a oči vypáli.
    - Odkedy som mal jačmeň v očiach, odvtedy si svoje oči viac vážim.

    Kúp si radšej v lekárni OCUflash - extrakt z očianky lekárskej
    4x nakvapkať za deň po 2 kvapky a oči rázom prestanú bolieť.

    Testovací server som si naposledy užil. Naposledy bola radosť ho testovať.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Objeveno na en fóru : R.I.P Hitac.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    [​IMG]