darkorbit hardwerove požadavky?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 7/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím, muj stroj je osazen amd a8 6500 elite s počtem 4tyř jader a frekvenci 3,50ghz grafickým čipem je amd radeon hd 8570d 2gb ddr3 s taktem jadra 1 000mhz
    paměti ram 8gb ddr3 1600mhz a nevim nevim mam celej darkorbit na minimum všechno vyple na 5.2 neziskam vic jak 30fps... u cuby max 20fps... nejnovějši aktualizace flashe vše mam javu tež... world of tank na ultra a jede battlefield3 na ultra jede ale ten jedinej darkorbit prostě ne a ne... v čem problem? kupovat zas alien ware aurora? abych si zahral hru kterou mam rad na max detaily s normalnim fps? nějake rady? zkušenosti?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. vypni na google chrome ten peprflash a aktivuj ten normální, melo by to byt pak 3x
    lepsi ;)
     
  4. dobře to že se hw změnili tak snad nebude podporovat 8-mi jadrový počitač s R9-290x grafikou, jako celkem mě to trapi a jistě nejsem sam, minimalni požadavky splnuji, jen by bp mělo vědět jakou konkurenci má, nejnovějši hry na staršich strojich funguji lepe než darkorbit, jen vidim že se uděla dalši novinka na hw tak stim jistě skončím nebudu určitě sam. je nějaka možnost vypnou nějake pluginy v chromu ? napřed jistě děkuji ozvu se později


    michal, o jaký peper se jedna? vím něco o pluginu ale to jsem važně pouze zahledl někde na chatu
     
  5. a pokud nevis jak tak pouzij operu jako prohlizec
    ----------------------------
    chrome://plugins/
    dej podrobnosti
    a nahoře mas cernim tucnim pismem napsano adobe flash player(2files)
    a mas tam showkase a peppflash, ten
    pepp deaktivuj a nech tam ten showkase

    Myslím ze ten navod je i nekde na foru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/6/14
  6. Pokud hraješ na gchrome tak si do vyhledávače zadej chrome://plugins/, dále k
    rozklikni podrobnosti a hledej flesh player, budou tam dvě volby pepper anebo flash player, tak pepper deaktivuj. Půjde lépe.

    edit: kurnik, pomalej jsem :D.
     
    -baghira2- a Michal☻CZE☻ tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. opera řeší všechno :D
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Michal☻CZE☻ - nepis prispevky pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT.
    Multipost spojeny.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    Na opere som dakedy hraval a teraz hravam na google chrome a v pohode mi to ide.Kym nie je okolo mna 30 hracov a 30 protegitov,tak nie je vacsi problem. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.