Návrhy Darkorbit na pevném disku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 2/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbilo by se vám DO na pevném disku?

  1. Ano

    22 hlasy(ů)
    56.4%
  2. Ne

    17 hlasy(ů)
    43.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím pěkně.
    Většina her (akčních) dnes oficialně zdarma stahnem, registrujem, hrajem.
    Podle mě, problemem s výkonem u naše oblibene hry je prohližeč, bylo by lepši kdyby bigpoint udělal darkorbit na pevný disk, např: svůj hangar, žebřiček, vybavení by se nachazeli v prohližeči a kdybychom vyrazili na herni mapu tak by se nam spustil herni klient který máme v počitači, podobně jake je tomu u hry BF3 nebo WOT přes prohližeč si upravujete vybavení a pak se jen připojite a hrajete.
    + Pro hrače: Navýšeni FPS ve hře.
    - Pro hrače: Stáhnout si DO do počitače.

    + Pro Bigpoint: Podle mě se zvýši počet hraču, a hlavně spokojenos [přeci jen to velmi velký počet hraču přestal hrat kvůli vysokým požadavkum]
    - Pro Bigpoint: Určitě hodně práce pro Bigpoint

    K závěru bych rád dodal že, rozumim že se jedna o prohližečovou hru ale jenom to že to běha na prohližeči co céle kazí... Víc FPS=Víc hraču Víc Hraču=Víc reputace a peněz...
     
  2. ak chces mat DO na pevnem disku si stiahni si darkorbit *****(dufam ze som to sem mohol dat ak nie zmazte to moderatory dakujem) tam budes full za 5 minut neni to sice online ale na zabavku to staci :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/11/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe] K tomu asi len jedno. Ak by sa DO malo dať stiahnuť do PC , Tak môj staručký notebook by tu hru nestíhal. Stiahnutím hry, by sa zvýšil nárok na výkon PC.;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Korben, jak by se zvyšil? mě to stiha všechno lip ale jen ne DO nejsem jistě sam, jen 5 důvodu proč tedy , pak to klidně smaž a ja budu poražen :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Keď si už niečo také načrtol vieš mi povedat presný názov? videl som nejaké tie videá na YT a podla mna by bolo super trocha sa vrátit o 3roky s5 a zahrat si tak ako pred pár rokmi :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. baty77

    baty77 User

    No já mám ping cca 29, internet mam dobry, ale hardware mám 10 let starý... Co tím chci říct? No co asi... Za mě -
    - NE!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. mam rychlost internetu 120mb/s ping 10 a jedine co nerozšlapu na max fps je DO kdo chape hardware pochopi co nato jinak řici no..
    nebo fajn, díky za nazory později pochopite
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Vůbec nechapete co jsem tim myslel..... NE ****, ale přehodit herni klient na HDD což by mělo spoustu výhod, ale mam dojem že uplně zbitečně vysvětlovat, stejně vidite jen ******...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    ▓M♣ti$ek►!! OT, post zmazaný. Žiadne názvy sem nedávaj. Toto nieje od BP.

    «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe] Skús tu popísať, aké by mali byť minimálne parametre PC. Lebo teraz DO rozbehnem aj na tablete a okrem toho, hru si môžem zahrať aj na inom PC , bez toho aby som u niekoho sťahoval do PC klienta.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. u toho maš velkou pravdu to ano, ale nevim jestli rozjedeš DO na tabletu s maximalnim fps u cuby, sminimalnim HW počitam tak 1jadrovej procesor AMD Sempron a pamět ram okolo těch 128 do 512mb grafickou pamět na minimum 64mb s prustupnosti do 30gb a lepši internetove připojeni s pingem 30-70 ms a hlavně aby to běželo s directem 9.0 ale s flashplayerem jsou ořad jen potiže. si představ hrat LOL nebo DOTU na prohližeči, jsou to stare hry a běžej erfektně i nastarodavných počitačich, ja s FX 6300 a R7 240 2gb to DO rozjedu na minimum s fps 50 u cuby. a hlavně jak jsem již psal úvodní stranka by se zapinala na prohližeči ale herni klient už by se spouštěl na počitači přes ikonku napřiklad. šlo by to tak? je nějaka šance? a když takkolika procentni
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Crystal

    Crystal User

    jezis uz prestante, pockajte si cca rok a uvidime ci bude pokus BP spravit klienta pre DO uspesny, ako si ti sikovnejsi vsimli, uz sa dostali von iste zakladne informacie o pripravovanom klientovy, len to niaky rok bude trvat a ak vobec nieco take nakoniec bude...ci to bude vobec fungovat naplno...

    to uvidime....ale nema zmysel tu polemizovt nad niecim co nikto znas nemoze otestovat :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Bigpoint už pár her má jak na prohlížeči, tak má uživatel možnost stáhnout si ji na pc. Myslím, že kdyby měl každý na výběr z možnosti hrát na prohlížeči, nebo si hru stáhnout, vyhovělo by se všem. A propo, i jiné hry mají tuto dvojí možnost a já v tom vidím jasné plus.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Thymius

    Thymius User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Je to dobré tak ako to je mne to vyhovuje :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Nebudem to písať zase znovu a dokola, v prvom linku od Thymius to je už vysvetlené, doporučujem autorovi prečítať.

    Nehovoriac o tom, že je len na BP či klienta spravia a ako tu čítam, v štádiu pokusov už niečo je, ale to tu riešiť nebudeme. Ak niečo príde bude to v oznamoch.
     
  17. dobře dobře, šak jsem neviděl nic podobneho, vela se omlouvám.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Ne :mad:je to blbost.Musel bych si darkorbit stáhnout a to nechci
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.