Darkorbit využívá integrovanou grafiku místo dedikované

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Liska, 16/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Liska

    Liska User

    Mám notebook Asus rog strix s:

    i5-7300HQ
    GTX 1050 4GB
    8GB ddr4

    Hra mi jede kolem 30 fps, protože využívá integrovanou grafickou kartu. Nevíte někdo, jak hrát darkorbit na dedikované kartě? Když jsem zkusil integrovanou kartu zakázat, tak mi nejde 3D ani spustit. Používám Google chrome.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Perňa

    Perňa User

    DarkOrbit využívá více procesor než grafiku, takže přepnout to na dedikovanou moc nepomůže.

    Nedoporučuji ti používat chrome na DO, mám podobné parametry počítače jako ty a na chromu mi hra seká po krátké době a nemusím mít ani moc herní paměti, na firefoxu mi hra jede celkem dobře i po 2 hodinách hraní.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Jak píše Perňa, grafická karta nemá vliv na FPS. Nejdůležitější je procesor který hlavně flashplayer využívá. Zkus různé prohlížeče a porovnej využití CPU při hře na každém z nich, osobně bych zkusil Mozillu. Také si v herním okně zkontroluj, jestli máš zapnutou hardwarovou akceleraci (klik pravým->nastavení->zapnout HW akceleraci). Pokud absolutně trváš na tom že tvůj prohlížeč musí běžet společně s dedikovanou grafikou, pak zkus pohledat program na nastavení, například u nvidií Ovládací panel Nvidia, atd. Nicméně rozdíl si myslím že nepoznáš.
     
  4. Liska

    Liska User

    Díky za rady. Začal jsem používat Mozillu, a tam to běží dobře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. MINNORIT

    MINNORIT User

    =Marvin= zbada rozdiel medzi integrovanovou a dedikovanovou grafikov, dedikovana bude viac hriat notas :):):) a ked pojde na baterku tak pojde rychlešie baterka dolu ;):p:rolleyes::rolleyes: ale ak nastavy vyhladzovanie a ine na grafike vyzera to troška krajšie tiež to mam tak nastavene :D:D:D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.