DDM-01

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !-!BossOForbiT!-!, 23/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim admini nechapem tej mine DDM-01 furt ked zbieram zeleny kluc ju tam vecsinou najdem ale niekedy nie... ale ked ju najdem pise : Získal si míny typu DDM-01 v počte ... ale nechápem čo to je viem čo je DD-M01 ale toto nie toto sa mi nič ani nepridáva... čo to je za mínu pls?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Je to v DO biblii: DarkOrbit Bible CZ - otázky a odpovědi

    DD-M01

    [​IMG]

    Základní parametry:


    Mina přímých škod! Přibližovací mina, způsobí
    20 % přímých škod ze základních bodů života včetně upgrade z profilu pilota. Může zničit nepřátelské lodě!
    Cena: 250 u


    [​IMG]

    Popis: Lodní mina, která způsobí přímé škody nepříteli.

    + Účinná v kombinaci se SAB municí nebo minou
    - cena v urídiu

    Este nejake otazky k teme?
     
  3. ako hovorím Punisher to nieje DD-M01 to je DDM-01 a keď to zýskam mi to nič nepridá

    DDM-01 a nie DD-M01
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    A ja ti zas pisem,ze je to ta mina na priame skody,akurat sa mohlo stat,ze len v nazve je pomlcka skor pred pismenom ako ma byt,ale hrac obdrzi tento typ miny prave.Ak relognes alebo si po chvilke pozries hangar,tak by si to mal mat pripisane tam.

    Uz to je jasne??
     
  5. ta mína sa mi vôbec nepridala ... relogol som sa odhlasil som sa portol som sa... a dokopy nič vôbec sa mi inepridávajú
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ani v hangari ako som ti pisal si sa pozeral,ci sa ten pocet nenavysil?To si sa ako pred zozbieranim debny pozeral kolko mas presne tychto min?
     
  7. áno pozeral ale nevadí aj tak tie míny nepoužívam a sú mi nanič nemam viac otázok
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    !-!BossOForbiT!-! - ja som minulu akciu zbieral zlate debny a mam pocet tychto min aj ostatnych vyssii,takze mozno je to len zobrazovacia chyba.Skus si napisat pocty min a ked ti nejake pribudnu,tak si pozri,ci ti ich pripisalo,pripadne po zmazani cachov alebo dalsi den po restarte a pozri si aj v hangari.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.