Návrhy Deaktivace pushingu při obraně/útoku stanice (2)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste nějakou z těchto variant?

  1. Varianta 1

    20.0%
  2. Varianta 2

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ne (proč)

    80.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Dobrý den. Začnu poznatkem. Dneska jsem na 4-3 (nedulezity udaj) postavil bitevku. A pak to začalo přibližně 8 EIC hráčů (já VRU - taktéž nepostatné) doeltelo a snažilo se zničit stanici. Ale já se nedal i když jsem umíral asi 10x behem minuty pomocí citadely jsem je "přetáhl" na sebe aby stanice držela pokupě. Takže každý hráč mě sejmul cca 2,3x za minutu prvních 5 minut jsem tam byl sám potom dorazili mí spolubojovníci a strany se převrátili. Sice jsme byli 3 ale oni rupali jako já předtím. Takže mě napadlo aby se systém s odečítáním % odměny vypl pro ty co jsou na mapě: majitely stanice, jsou ve skupině s hráčem, který je majitelem stanice, aliance PaKty a samozdřejmě pro útočníky, tady pouze nepřátele klanu a 2 zbylé firmy (prostě ti do kterých stanice střílí.)
    Nebo pro všechny na mapě.
    Obě verze by byly pouze při vyplém štítu
    Ale jakmile by stříleli mimo mapu ten den, nebo by stanice měla zase štít systém by se pro tyto hráče spustil a oni pokud by zničili jednoho hráče například 15x během chránění/útoku na stanici. Už by nedostával nic. Systém by nepočítal od nuly jen by si potichu zapisoval a při změně mapy nebo štítu stanice by blokoval odměnu hráčům.
    Omlouvám se jestli je to moc nesmyslné, mě to dává smysl a právě jedu na dovolenou takže jsem myšlenkama jinde. Tak se omlouvám :).
    Pozitiva : hráč by dostával právoplatnou odměnu za chránění stanice
    klan by měl více hráčů co budou mít chut stát na stanici i dyl než 10 zabití
    BP asi více útraty za munici vyplýtvanou na lovu/defenzívě

    Negativa : hráč nic mě nenapadá, možná že ho budou střílet na dané mapě v danou dobu pořád
    klan tady mě už vůbec nic nenapadne
    BP programování, možnost zneužití

    Rovnováha hry? Podle toho pokud používáte nebo ničíte rádi stanice. A někdo je na opačné straně.
    Pěkný den všem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    Hector Pushing taktika sa nehodnotí len na základe pár zostrelov. Ako to funguje, rozpisovať nebudem ale v tomto prípade je obava zbytočná.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Hector

    Hector User

    Tady jde ale o to abych já nebo nepřítel mohl druhou stranu neomezeně sestřelit aniž by přicházel o odměnu
    Nebo systém od 5-ti a výš se odečítá odměna je zrušen?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    Hector To už by sa dalo zneužívať a som si viac ako na 100% istý, že by k zneužívaniu aj prichádzalo.
    Za tie roky som si všimol, že kopec hráčov, nevie poctivo hrať a stále hľadajú ako a kde by sa dala hra zneužiť.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Hector

    Hector User

    takže se nemuze stat abych dostal ban nebo trest za to kdyz pri obrane sejmu nekoho treba 20x abych zachranil stanici
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Foяmi

    Foяmi User

    Odpočet odměny po 5-ti sestřelech ještě funguje? Já jsem asi před měsícem při sestřelování lodí na SB zaregistroval, že mi za ně odměna neklesá. Založil jsem tedy téma zde na Fóře, někdo se k tomu neúplně vyjádřil a po čase se na to tak nějak zapomnělo aniž bych se dočkal odpovědi.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Hector

    Hector User

    Aha no tak při chránění stanice jsem spíše já více umíral tak nevím no omžná se vrátili na starý systém
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Foяmi
    Pokud se nepletu,tak podle nového pushing systému by měla odměna za hráče klesat po desátém sestřelu...
    Při útoku na stanici jsem sestřelil jednoho hráče vícekrát a potom jsem v deníku zjistil,že mi za něj odměna klesala od jedenáctého sestřelu.
    Jinak si myslím,že současný pushing systém je nastaven vcelku rozumně a nic bych na něm neměnil - nestává se zase tak často,abych někoho během jednoho dne sestřelil víc jak 10x a když vidím,že mi za něj klesá odměna,je mi ho spíš už líto a nechám ho...:)

    EDIT: Tak se omlouvám za mystifikaci - u cizí firmy skutečně klesá odměna od šestého sestřelu,konečně jsem to našel v deníku :oops:...To ale nic nemění na mém názoru,že bych nastavení nechal,jak je...
     
    Naposledy upraveno: 26/10/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Crystal

    Crystal User

    odmena zacne klesat normalne po 5 zostrele az do 11teho zostrela...od 12teho uz nieje odmena
    a nie ziadna zmena k staremu systemu nieje o_O

    nikto ti zato ban neda, pushing sa posudzuje podla omnoho viac zostrelov, IP adresy atd. atd....zatoto nic nehrozi
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.