Deaktivace reklam

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _Karburator_, 11/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] hurá mám to...
     
    Naposledy upraveno: 18/6/14
  2. Jack.K

    Jack.K User

    Já bych řekl, že BP opět něco testuje. Včera nebo předevčírem se mi objevilo trošku jiné reklamní okno s jakýmsi play listem s 10 reklamami. No popravdě se mě nechtělo čekat až se všechny přehrají, neb některé měli i přes 3 minuty. Takže jsem to okno po první reklamě zavřel, ale čas se neodečetl. Bohužel jsem si neudělal screen.

    Jinak mohu potvrdit nefunkčnost reklam na FF i IE v poslední době. Po zavření okna zmizí i nabídka reklamy, ale po opětovném spuštění prohlížeče se nabídka opět objeví, ale video nee.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja osobne som s tymto nemal problem.Poklikal som a odratalo riadne 45 minut aj dnes aj predtym,ked boli tie spravy alebo reklamy.Samozrejme najlahsie to bolo s reklamou,kedze po skonceni pekne vypisalo,ze dakuju za pozretie a hrac moze uzatvorit okno.
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    zajímavé. Nemůže to mít nějakou spojitost se serverem? Já hraji CZ2 dneska se mi ukázalo tohle: [​IMG]
    Ačkoli jsem tam měl to zelené okýnko, kde se dá reklama zapnout (4/4)
     
    Destík[POKR]™ tohle ocenil(a).
  5. Nevím, jsem na CZ1, někdy to ukazuje to, někdy německou hru... no prostě bugy už týden... nevim co s tim je.. adblock zakázaný
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Tady to asi nevyřešíme... :) Ať si s tím poradí programátoři od BP. Koneckonců kamenů mám v lodi tolik, že můžu střílet měsíc bez poslání dalších a 5 a 3/4 hodiny než mi přijde plná Aegiska není zas tak hrozné (5658 šutrů). Hra mi šlape, loď střílí a sestřeluje, občas lag, ale jinak OK. :) Dříve žádné reklamy nebyly a nikdo si nestěžoval.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Spartakus: To okno, kde se zobrazí místo reklamy text, že reklama není k dispozici, se zobrazuje i mně na CZ1. Beru to tak, že momentálně nejsou žádné reklamy pro zobrazení, ale informace o tom se zobrazí až ve vyskakovacím okně. To za chybu nepovažuji. To, že je text s informací černý na černém pozadí, to již za chybu považuji. ;)
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Ohledne reklam na zkraceni zasilani surovin, tak bylo vse nahlaseno a musime pockat na opravu.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - ja som to dnes skusal a isli mi 2 reklamy,takze sa mi dodavka surovin skratila o jeden a pol hodiny,ale potom uz len cierne okienka vybehli,takze mohlo sa stat,ze neboli dalsie reklamy k dispozicii.Samozrejme ako kolega vyssie pisal,tak to uz bolo nahlasene.
     
  10. Spartakus: Máš pravdu ale štve mě že už to spravují 2 týdny.. ale mají toho asi dost.
    TRIXT: Ano ale zajímalo by mě kdy konečně (k mé velké nedočkanosti) budou reklamy...
    Belgam, Punisher: jasné, už jen čekat (Četl jsem + psal postupně).. :)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - mne sli dnes napriklad 3 reklamy a potom uz len cierne okno.My na fore to mozeme len nahlasit a ostava len cakat na opravu,viac nemozeme spravit.
     
  12. Punishere rozumím, dnes mi nešla ani jedna jinak tvůj tip kdy to zkoušet? Třeba ráno, při obědě, odpoledne, večer?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - skus to hned po polnoci alebo potom rano po restarte servera.Ale su s tym problemy,mozno to ide par ludom a potom to zas nejde cely den.
     
  14. Tak Bohuzel Tva Rada Nefunguje s tim povolenim vyskakovacich oken :(
     
  15. Lidi může tu někdo napsat až to bude fungovat normálně jako před 3 týdny? :)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - uz je k dispozicii kratenie casu odoslania surovin (4 x 45 minut).Takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.