Oznámení Defcom?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 6/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    To mi teď ukázal kamarád, který je na návštěvě:
    [​IMG] Opravdu??? To ještě jde? Ten účet musí mít asi cenu, i když teda ten terčík...
    To opravdu ještě defcom je?
     
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    A preco by neslo ? zrejme stary ucet , mozno zalozny :) , ak tam tu lod mal a nehral len sa sem tam prihlasil aby mu ucet ostal , tak mu lod nik nevezme aj ked uz sa uz v hre nie je na predaj . Ako pises rarita :)
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    No kámoš si ho prej nechá a bude s tim jezdit po mapách :D
    Spíš se schci zeptat - takže i yamato a tyhle staré lodě se teoreticky dají potkat?

    miki.no1: ano kámoš asi rok nehrál a když to viděl u mě, vzpomněl si na to...
     
  4. v klane mam 3 hracov co maju v hangari yamatto :D ked robia hunt kazdy iba oci otvara ... ja osobne som mal nostromo no to sa bohuzial po case vratilo :/
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Lode sú stiahnuté len z predaja, nie z hry, t.j. kto má odložené ešte môže občas zažiariť :)

    Osobne som mal tiež odložené nostromo ale to vrátilo.
     
  6. baty77

    baty77 User

    Na druhém účtu (Skandinávie) mám Yammato...

    BTW Nostromo je má nejoblíbenější loď, tu jsem v době, co byla stažená z prodeje také měl v záloze :p
     
  7. aj kamarat ma este yamato :D
     
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Tie lode uz patria skor do srotu nez do vesmiru a preto uz na nich moc hraci ani nelietaju a nie su ani v predaji.Pamatam si pred takymi 5-6 rokmi boli k dispozicii a tiez na nich az tak moc hraci nelietali,tak ich stiahli z predaja a nahradili novymi,lepsimi.Mozno par veteranov z nostalgie,ak ich ma odlozene na nich polieta,ale inak je to o nicom,lebo tie parametre maju velmi slabe.
     
    †Rikardos† tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Hej je to tak, už vtedy každý dlho lietal na Phoenixovi (opravy zadarmo) a až keď našetril minimálne na Nostromo či Leonov tak preskočil rovno na to (občas BB).

    Osobne by som rád lietal na BB či nostrome (dosť sa mi páčia, som stará škola v DO) ale aj na malom účte mám už vegu, pretože na kreditových lodiach som cieľ do úlohy a chýbajú tie sloty.
     
  10. Jupiter33

    Jupiter33 User

    to je zajímavé a velká rarita že je ještě někteří mají,
    nic méně by se hodili ještě do hry jen je trochu upravit
     
  11. Kdybych si tak spoměl na jeden z prastarých učtú, kde mám yamato :D
    S tím bych se promenádoval po všech mapách hh.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Yamato aj defcom sa dali ziskat napriklad aj z brany kuiper. Momentalne sa daju cez payment kupit yamato ronin a defcom raven. Ale zmysel vidim len pre zberatelov, pripadne ako nostalgiu pre veteranov, ktori si chcu zaspominat na stare casy, kedze tie lode nemaju nejake super parametre.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.