Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Táto akcia je dobrá ak je raz za mesiac, dovtedy si aj našetrím nejaké mega U a robím celý víkend ale keď by to bolo každý týždeň tak by to robilo len nervy :)
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- a °Rєpℓιcaтoя° tohle ocenili.
  3. ahojte preco som dostal len 20000 x4 ked je dvojnasobok a 2x som presiel alfu betu a 1 gamu
    Galaktická brána Alfa zvládnutá.
    Obdržal si 20000 ks laserovej munície typu UCB-100.
    Obdržal si 4 kupóny(ov) na opravu.
    400 Xenomit
    Obdržal si 4 logdiskov.
    Získaná jedna časť galaktickej brány Kronos.
    Obdržal si 8.800.000 bodov skúseností.
    Získal si 237600 body/bodov za česť.
    Obdržal si 20.000 Uridia.
    Dakujem za informacie
     
  4. Borat

    Borat User

    °Rєpℓιcaтoя° tohle ocenil(a).
  5. Aha Borat diki za info
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Stejně ty akce už tolik lidí nevyužívá jako dřív. Já osobně neudělal teď ani jednu a nejsem sám.
    Ten první boom přestal a teď když to je jednou za měsíc, není kam spěchat. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. to je jasne ten kdo tu nesedi 12h denne tak ani na ty brany nemuze mit jasne jen kdyz si zas koupíš ale to aby jsi vydelaval jen na DO.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jaký koupš prosimtě? :D
    Já tu sedím tak dvě hodinky týdně čistého času maximálně (tak 20-30 minut to zapnu některý den) a na pár bran za ten měsíc našetřim.
    Kdyby jste si furt nestěžovali a stříleli aspon ty krisy, tak na ten double máte se slevákem měsíčně třeba pět zet. 20-40k uri stojí jedna, mi neříkej, že to je tak velký číslo co nedáš za pár hodinek na krisách (a krisy máš volný neustále).
    Z toho máš 50 beden, logdisky ani nepočítám. Ty bedny vysbíráš na helix, padne ti možná nějakej design a máš půl zety splacené, čšance na LF4 atd atd.
    Prakticky můžeš dělat jen brány, sbírat bedny a nemusíš na mapu ani páchnout.

    Zbytek sou jen výmluvy a přestante furt psát o tom, že budete dotovat DO. Pade jednou za měsíc tě nezabije!!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Pirx_8

    Pirx_8 User

    Badmaniak doopravdy dokážeš zetu postavit za tak málo uri? to je tak 800 ee...
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Výhodnější je stavět za Urko se slevou a procenty než za ee

    METALLICA34 taky to dělám občas při akcích že si koupím za pade dvojnásobek nebo slevu, to není žádnej hazard. Naopak o to míň času trávím vyděláváním na npc a pod. Je to výhodnější a naopak HH nevyužívám, prostě U nekupuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Pirx: Se slevou tě stojí 70, max 90 a to je hodně drahá. 50 dostaneš zpět, akže ano, stojí tě se štěstím i pod 20k uri jedna...

    Metallica: Nikdo jim peníze nedává, jen říkám že to jde hrát šikovně a docela zadarmo jen točit brány, aniž bys vlezl na mapu, se všema slevama. jen si koupit za padíka slevák.
    Ale někomu to prostě nevysvětlíš a furt bude pyskovat jak má málo..
    Osobně se mi nelíbí, že jsou tyhle slevy na GG, už je to moc. Ale když to ani někdo neumí využít a jen nadává na BP, které platí miliony za chod hry, a nedá ani pade na slevák a jen pyskuje, to je trochu nefér ne?
     
  12. Borat

    Borat User

    Tu sa riešia dvojnásobné odmeny. Nie to, že aká je táto a táto hra. Lolko nechajte lolkom. Toto fórum je o hre darkorbit a vyhýbajte sa OT.

    OT premazané.
     
  13. Pirx_8

    Pirx_8 User

    Badmaniak dík za odpověď.
    Tak asi špatně klikám, mě stála zeta 1950 ee. Sleva a slevák bez premka je 1 ee za 55.
    Do 70ti klikám po stu, pak po pěti a používám každý multi...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Pirx_8, klikej po 5x a pak po 1x, kdysi tady na starém fóru byly tabulky, které to dokazovaly.
    TRIXT, díky :D.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/16
    -baghira2- a Brouk666 tohle ocenili.
  15. TRIXT

    TRIXT User

    Mamina71 a Brouk666 tohle ocenili.
  16. Pirx_8

    Pirx_8 User

  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jen je třeba dávat pozor, že se jedná o statistiku založenou na náhodnosti, přičemž Materializátor není náhodný, ale jsou tam určité systémy, které normální hráč nepozná.
    Veškeré grafy jsou tedy založené na matematice a nikoliv na herních principech. :)
    Pomůže to tedy jen orientačně, ale ve výsledku jsou hodnoty jiné.
    Už jen například proto, že dílky padají "ve vlnách" a nikoliv náhodně. Což dopomůže hráčům, co neklikají po 100 a navíc je větší šance dostat na multiplikator dílek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ja sa priznám, že by som to aj preložil ale ja keď pozriem na tie grafy a čomu všetkému by som sa musel snažiť pochopiť :D tak moc nemám chuť, lebo tomu nechápem :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Zbytocne by som to neriesil, kazdy cca vie v akej sume sa pohybuju brany a robit si nejake podrobne statistiky mi pride ako zabity cas. 100x a 10x su vseobecne drahsie, klikanie po menej je dlhsie, no skoro vzdy vyhodnejsie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/zlava-na-brany.107711/

    K tomuhle se musím vyjádřit. :D
    Fakt mě irituje, jak někomu není dost ani jedna akce za měsíc a ještě by k tomu chtěli slevu. I na chatu, nikdo nechce dělat brány "vždyť neni sleva".
    BP si hráče nějak moc rozmlsalo.

    A víte co? JSEM RÁD ŽE NENI SLEVA, protože to už bylo moc a doufám že ji už nedají spolu s doublem. :) Snad jim došlo, že se pak tvoří velkíé rozdíly mezi hráči, když jde celý víkend točit brány zadarmo, udělat si s megem učka fullku, atd...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.