Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Badmaniak ono taky záleží jakým způsobem poučuješ. Vidím podstatný rozdíl mezi tím, jak jsi to napsal ty nebo Warden a jakým stylem to napsalo tamto individuum ;) A korunu tomu nasadí tím, že to, co tvrdí je navíc špatně :rolleyes: Škoda, že k tomuto individuu a jeho příspěvkům nemůžu nic napsat.

    Cruenta†Ultionem tak to je potom dobře, že tu máš víc účtů :D
     
    Naposledy upraveno: 26/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Sentiero, jestli se nás vůbec budou ptát při slučování serverů, chtěl bych zachovat právě účet na cz 3, i když jsem zatopil i na cz2 a nejvíc na cz1. Takže teď jen brnkám cz2 bránu, klidně x4, protože se už o něj nijak nestarám. A ta čest mi bude na cz3 chybět.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tu sa nerieši spájanie serverov ale odmeny.
    Ja viem len aké odmeny padajú zo zety a alfy.
     
  4. MALENKUNA

    MALENKUNA User

    ja delal 2 zety po sobe v den dvojnasobnych odmen a nic...
     
  5. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj rad bych se zeptal, v nedeli tj. 27.8 byl dvojnasobek ale nebyla mi pripsana dvojita korist laseru x4 UCB u bran, napr:
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (10).
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Získána část galaktické brány Kronos.
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Galaktická brána Epsilon dokončena.
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (20.000)
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Obdržen předmět: Krystal rozvratu (14)
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-4 (2)
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Obdržel jsi 11000000 BZ
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Obdržel jsi 828750 cti
    [​IMG]
    27.08.2017 - 00:18[​IMG]Sesbírány logdisky: 20
    A dalsi brany to samy, Alfa beta nepocitam tam se x4 nedabli ze?
    jde suma sumarum o 1 epsilon, 1 zeta , 1 delta , 3 kuiper a cca 4 hades!
    To uz je pekna porce X4 co by mela byt doublovana;-)

    Prosim o rady co s tim? mate nekdo podobny problem? ci je to v poradku?
    [​IMG]93246838 CZ2
    Dekuji
     
    -baghira2- a Septarzx tohle ocenili.
  6. 123812

    123812 User

    x4 se nanásobí NIKDE. Ty bys to jako hodně zkušený hráč mohl vědět. ;)

    PS: Badmaniak - OK přepíšu to na x4, spokojený?
    OPS: Jestli sis nevšiml, hráč nedělal KRONOS. ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. lorduriel

    lorduriel User

    Citace smazána

    Aha dekuji, jak sem procital prispevky asi sem narazil na nejaky starsi kde se psalo ze se nasobi kazdopadne dekuji a vse vyreseno :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/8/17
  8. Warden

    Warden User

    lorduriel: Jen vysvětlení. Zpočátku se munice x4 násobila s výjimkou brány Alfa a Beta, ale pak to bylo BP označeno za chybu a již se munice x4 dlouho nenásobí.

    P.S: Prosím, pokud odpovídáš na poslední příspěvek, nepoužij odkaz "Odpovědět" u tohoto příspěvku, ale napiš svoji odpověď dolů a odešli ji. Poslední příspěvky se necitují, aby se vlákno zbytečně nenatahovalo. Citaci jsem ti smazal.
     
    Septarzx a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Cruelta: Já bych se tím tak netrápil. :) Při jedné bráně je to množství česti zanedbatelný. Horší to je u lidí, co těch bran udělají za den 50. Na hodnost to jsou stejně stovky bran a jedna roli nehraje.
    Ale z principu chápu, že to je naprd. :)

    A s tím spojováním, podle ěm to bue jako na konkurenční firmě, kde po spojení zavedli možnost multuučtů. Navíc, i tady na DO se multiučty normálně tolerují, narozdíl od sdílení. Takže bych neviděl vubec problém. Spíš v tom, jak to mezi sebou přepínat, pokud to máš na jednom emailu.

    123812: Přečti si jště jednou co jsem napsal. :) Munice, kromě x4 se normálně násobí a bylo tomu tak vždy. (I když se to týká jen Kronos, tak poměr násobené munice je 2:1 ku nenásobené - RSB UBR ano, x4 ne. Takže mám spíš pravdu já než ty a navíc "NIKDE" pravda není, i když já si spíš dělal srandu. :) )
     
    Septarzx a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Neviem k čomu sú tie dvojnásobné brány,keď včera sa na cz3 nedalo pol dňa ani nalogovať a potom trval 1 klik asi 2 minuty a jedna brána sa pomaly nedala postaviť ani za hodinu..zaujímalo by ma,či bol tento problém iba na cz3 alebo aj na iných serveroch...zbytočné platiť zľavu a 50% česť ak stavanie hádesky trvá dlhšie než samotná hádeska
     
  11. Borat

    Borat User

    Včera to bolo asi globálne a najmä k večeru. Tiež som klikal Kappu polhodinu asi a aj tak som ju nemohol urobiť.
     
    GriM_Reaper tohle ocenil(a).
  12. jaritko

    jaritko User

    Práve som si pozeral kalendár na tento mesiac a všimol som si, že v dňoch 24.-30.09. sú písané každý deň dvojité odmeny v bránach. Dúfam, že je to omyl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tak to je napsané v oficiálním zdroji. Zřejmě má jít o speciální event, nakolik je to tam i tak označené. A když už to tak označili, asi to nebude chyba.
     
  14. Mňa by len tak zaujimalo, či počas toho tyždna budu aj zľavy na klikanie, jak je to aj v nedelu, alebo lenč isto double brany
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vєяεjŋy»«ŋεpriăτεℓ™ - zatial nemame oficialne informacie, ci bude zlava pocas celeho tyzdna. Ale ako nahle by prisli informacie, ze bude zlava, urcite sa to hraci dozvedia tu na fore v oznamoch ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. =Marvin=

    =Marvin= User

    Neaktuální téma, uzavřeno, přesunuto do archivu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.