Chyby Denní bonus - chyby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 2/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    baghiro, já ti jen reagoval na to, že ti nic nzrušili, protože to máš stejně v tom novém kalendáři a k tomu ještě něco navíc. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HEROBRINE - neposobim na CZ1, ale treba pozbierat chyby, ktore sa mozu v zaciatkoch vyskytnut a my ich vsetky reportujeme na opravu. Preto som hodil obrazok, aby hraci videli kolko municie im pribudlo ;)
     
    1sventcrash1 tohle ocenil(a).
  3. Ivikus_cz

    Ivikus_cz User

    Je možné, že budu trochu od tématu, ale snad jsem se zmýlil a jsem tady správně.

    Při přihlašování do hry a načítání denního (měsíčního) bonusu se nezobrazuje množství např. a u oken není napsán den, kterému odměna přísluší. Ano, mohu si to odvodit z množství munice, které mi přibylo v inventáři a okénka si taky můžu odpočítat. Bylo by ale mnohem pohodlnější, vzhledově lepší a profesionálnější, kdyby na tomto DOteam zapracoval ;)

    I
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Ivikus_cz na některých serverech se den a množství odměny nezobrazuje. Ale určitě to v nejbližších dnech opraví. Na předešlé stránce je screen od Punishera, tak se můžeš mrknout kolik bonusu připadá na jaký den.
     
  5. Baghiro, podle me nad tim az moc slozite premyslis. Vsak jsou to veci zdarma, odmeny, darky, rikejme tomu jak chceme. Kdo by je nechtel? Hadam ze vyvojare by nenapadlo, ze by s tim nekdo nemohl souhlasit a pridali by do prihlaseni vyzvednout odmenu / nevyzvednout. Vzdyt to je uplne stupidni uvaha. Jakto ze ti stary bonus teda vyhovoval, kdyz ho pridali? Jakto, ze sis nestezoval a nepsal ze nechces urko a logdisky zdarma? Vzdyt je to to same a jeste s lepsima odmenama.

    A uz kdyz se zamyslis, ze nam davaji neco zdarma jako darek, tak proc bychom to neprijali? To je jako kdyby ti dali tvoji blizci na Vanoce darek a ty bys ho nechtel prijmout... Nebo ne? Budme radi za to, co je... :)
    (urcite neber mou zpravu ofenzivne.. ;))
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Souhlasím, máš pravdu. Neberu Tvou zpravu ofenzivně, ale pokusím se to vysvětlit.

    Pokud mi rodina a blízci dají na Vánoce dárek něco co není kniha, vyhodím to z okna se slovami.:
    "Přiště si rozmyslíte, co mi nesete: Za Vaši medvědi službu Vám rozhodně Děkovat nebudu!"
    Když je to pak nějaké oblečení, pak to rozškubu a velice dobře to poslouží jako handry na dlážku.
    - Takový sem byl, už od mlada. Za svou povahu fakt nemohu.

    Pokud si Ti druhí neváži oni mne a nosí co nesnáším; tak ani já ich a jejich dary.
    Pokaždé jim to oplatím stejnou mincí. Bohužel. Vánoce Nevánoce, ale jde o princíp.
    Jedině co oceňuji jako dar, jsou pouze knihy. Pokud tomu tak není, je to zbytečné
    haraburdí, které musí z domu pryč. Má hranice má také svá omezení, jenom odtud
    potud.

    Imperátor[CZ1] Ty také pokud Ti dají něco co nemáš rád, zrovna z toho nejsi 2x tak nadšenej.
    Že jo. Divím se Ti, že jim to dovolíš a necháš si i tento rok skazit svátky a skákat po vlastní
    vnútorní svobodě. Když něco nechci, pak vyjádřim svůj názor a pokud to na další rok zopakuji
    tak to před ich očami vyšmarím von oknem. To jich naučí, rešpektovat toho, že má hranice
    a chápavost taky někde končí. Jinak to jim demonstrovat neumím, protože každej rok
    dělají to samé. Bohužel jiné řešení jak to řešit, opravdu nevidím.

    To samé si bohužel, také přináším se sebou na dark.
    Kdyby do přihlášení přidali vyzvědnout odměnu / nevyzvědnout. Byl bych scela klidný a nestěžoval si.
    - Stupídní to není, tak káže slušnost, čest a morálka; což vývojářům scela jasně chyběla a pořád schází.

    Pokud by bola možnost to nepříjmout, vyhodit do koše nebo oknem ven; byl bych úplně sticha.
    Ale takhle to rozhodně nenechám jenom tak; a na nich ani jedinou nitkou suchou. Dík za pochopení.

    P.S.: Chápu že darovanému koni se na zouby nepozerá. Ale coho je opravdu moc, toho už je fakt moc.

    [​IMG]
    Asi mi je opravdu, veľmi ťažko vyhovieť. To by vysvetľovalo, prečo som taký nepríjemný samotár.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/17
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  7.  
  8. Valkyria

    Valkyria User

    Punisher na cz3 tam mám taky jen value a žádné hodnoty, je to malý detail, časem to třeba opraví, pokud se to dozví, teď snad už jo
     
  9. Karlosray

    Karlosray User

    nechapu jen jednu vec. chcete po nas abysme v montaži vyrobily lf4 ale na to potřebujeme 400 lodgistku tak proč jste odebrali ten lodgisk za denni bonus ten tam mohl zustat
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Valkyria - ono musia zozbierat informacie, na akych serveroch je chyba so zobrazenim a potom to opravia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. prosim vas jak sviti ti tabulki zlute to musime mit premium ?
     
  12. Nie, prémium potrebuješ na sedemdňovú 25% zlavu v 25. deň.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Σℓιтε•яєgяєѕσ - pred potvrdenim odmeny a teda prihlasenim sa na hernu mapu musis byt vlastnikom premia, inak neobdrzis tyzdnovu zlavu do obchodu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Vasil35

    Vasil35 User

    tady máš tabulku kolik čeho který den dostaneš

    https://cdn.discordapp.com/attachments/269420323047342080/362595487381192719/dailyloginbonus.jpg
     
    Valkyria tohle ocenil(a).
  15. V offico popisu je psáno v dolní části obrazovky klikni na okénko " ZOBER" já tam takové okénko nemám je to chyba :-D ???
     
  16. jaritko

    jaritko User

    Je to miesto starého štart. Ak máš aktivované automatické prihlásenie na hernu mapu, dostaneš bonus po nalogovaní na mapu.
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahojky, mě se to nestalo, asi jen u tebe :) Je možné, že po restartu hry to bude ok :)
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bade? zřejmě jsi střílel ráno nějaké uber NPC, že jo?
    A vysvětlení máš ve Tvém vláknu. A nebo se podívej pořádně do vlákna, kde se co objevilo v diskusním koutku?
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jj, díky ZOHANe. Já to právě nikde nenašel a nová vlákna procházím málokdy.
    Zarazilo mě to, že mám i boostry, které nebyly ten den ani dřívější dny, jako třeba ten na čest.
    Proto jsem to nepokládal za chybu denního login bonusu a založil pro to vlákno.

    Každopádně ani to vysvětlení nesedí, protože se tam píše o 10% shd a já měl 25%, ale to bude asi tím, že se to stále počítá jako B01.

    A jo, padlo mi to pravděpodobně z UVL. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.