Chyby Denní bonus - chyby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 2/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. a jak funguje u toho denniho loginu počet třeba te munice nebo min kdyz tam je napsane x%value? :D o_O
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A čo tak si prelistovať toto vlákno na príspevok #38 ?
    Je to tam od Punishera veľmi podrobne uvedené. ;)
     
    Sentiero a Punisher tohle ocenili.
  3. MISSIEL

    MISSIEL User

    no já z toho moc moudry nejsem,ale počkám až se to nějak vyvrbí.Doufám že potom nenanpíšou že to tlačítko vezmi tam mělo být ,ale to že jsem si tu odměnu nevybral je moje chyba...
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    |||EVUL-TURK||| - vo vlaknu najdes obrazok odomna, kde najdes aj pocet municie a inych predmetov na cely mesiac ;)

    MISSIEL - staci sa prihlasit na mapu. Malo by sa zobrazovat CLAIM, ale mozno je na niektorych serveroch zobrazovacia chyba. V kazdom pripade hrac obdrzi odmenu po prihlaseni sa na mapu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jaritko

    jaritko User

    MISSIEL odmeny, ktoré si už získal vidíš počas nahrávania hernej mapy. Sú odfajknuté na zeleno. Ak chceš vidieť aj tlačidlo CLAIM, musíš si zrušiť automatické prihlásenie na hernú mapu.
     
    Valkyria tohle ocenil(a).
  6. TOTO je vidět pokud se prihlasite s českym jazykem ,, pokud se prihlasite pod anglickym jazykem tak budete mit denni bonus s vypsanymi hodnotami, tak jak je to na prvnim screenshotu...
     
  7. inac ten dmg booster co je v 17. den to je ten novy distribucny co da 5% dmg mne a 2.5% k dmg mojim spoluhracom ci normalny co da 5% len ci jak?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Jj ten prispevok som videl len problem je ten, ze oba maju skratku DMG-DBL takze neviem ze ktory to je teraz :(
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    A z těch uberek to ještě vypadává? Mám pocit že už to opravili. Nebo jen nemám na ně štěstí? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    občas už málo
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže to ponechali? No ještě že to snížili že už to skoro nepadne, jinak by to bylo docela OP. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Denis2612

    Denis2612 User

    Zdravím,

    stalo se někomu, že se mu kalendář i přes denní log in sekl? Zůstal jsem u sepromu a od té doby jsem nedostal nic
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Karlosray

    Karlosray User

    me se akorat stava třeba jak byli ty energie do bran jsem je nemel jak jsem se rano přihlasil pak odpoledne se přihlasim znovu a mam je tam dela to taky nekomu
     
  16. Warden

    Warden User

    Denis2612: Kalendář funguje tak, že když se jeden den nepřihlásíš, dostaneš odměnu toho dne následující den. Znamená to, že můžeš v měsíci získat všechny odměny, i když nějaký den vynecháš. Pokud ale vynecháš tolik přihlášení, že se za daný měsíc stihneš přihlásit jen 23 krát, uteče ti poslední hodnotná odměna.

    Karlosray: Pokud proklikneš tlačítko CLAIM odměnu dostaneš. Pokud si jen kalendář zobrazíš, odměnu nedostaneš. Prostě, musíš na mapu. Osobně jsem odměnu vždy dostal, když jsem se na mapu přihlásil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Karlosray

    Karlosray User

    diky jsem nevedel že je podminku jit na mapu diky
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Karlosray - rozdiel medzi touto a predoslou prihlasovacou odmenou je ten, ze predtym sa stacilo prihlasit na ucet a teraz je potreba sa prihlasit na mapu ;) Ale myslim si, ze to je v poriadku, kedze si hraci i tak posielaju aspon tie suroviny, aj ked moc casu na hranie nemaju :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Hm, nový měsíc a stejný problém. Opět nevím, kolik čeho dostávám, jen otazníky. Můžete sem někdo zkopírovat tabulku, kde je to zaznačené i s údaji?
     
  20. Callisto

    Callisto User

    [​IMG]
    Ahojky, posílám ti tu tabulku.
     
    Fotograf73 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.