Design Legend A-Elite

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by jan42, Nov 19, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jan42

    jan42 User

    Dobrý den, dnes sem z hádesky dostal :
    [​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Design Legend A-Elite
    a nemůžu ho nikde najít... mam ho v deníčku napsanej ale v hangáru vidím jen Aegis , Aegis Veteran a Aegis Elite a když jakoukoliv otevřu tak nikde v inventáři nevidím ten Dizajn, ale měl by byt normálně v hangáru jako nová loď ne ? opravu nikde není :(
    https://ctrlv.cz/nmw3
    https://ctrlv.cz/fjTN
    https://ctrlv.cz/EDX3
    https://ctrlv.cz/D6IZ
     
    -baghira2- likes this.
  2. Korben

    Korben User

    Vlastníš základnú loď k tomu dizajnu?
     
    -baghira2- and jan42 like this.
  3. jan42, klikni na aegis elite a v pravo nahore si zvol ten design.V takovem tom sedem policku ;).
     
    -baghira2- and jan42 like this.
  4. jan42

    jan42 User

    ano vlastním:)
    žádný šedý políčko nevidím
    Edit. Jop díky už to mám

    Díky za radu může se to Locknout
     
    -baghira2- likes this.
  5. Nemas zac, priste na to mysli, designy se ti nezobrazi jako nova lod, nybrz takto. Obcas to je matouci, treba Surgeon by nekdo mohl take pozadovat za design, ale v hangaru je jako samostatna lod a take na ni jsou designy. Surgeon ma navic jeden slot, takze se to da pochopit, ale proc je oddelenej v hangaru jako lod G-Ignite nebo Saturn, to nechapu ani ja.:)
     
    jan42, -baghira2- and Korben like this.
  6. Punisher

    Punisher User

  7. Warden

    Warden User

    jan42 and -baghira2- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.