Návrhy Design pro P.E.T.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Magorista, 10/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jak by se Vám líbil takový design pro P.E.T. ?

  1. Ano, líbil by se mi design pro P.E.T.

    79.0%
  2. Změnil bych schopnosti designů, ale jinak ano

    14.8%
  3. Ne, tento nápad mi přijde zbytečný

    11.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Magorista

    Magorista User

    Myslím, že by to nebylo špatné mít design i pro svůj P.E.T. když jsou i na letouny či na lodě. :)

    Design č. 1:
    *Tento design poskytuje +10% bodů zkušeností a cti navíc. (samozřejmě P.E.T. by musel být zapnutý aby tento bonus hráč dostal)
    *Cena:200 000 uridia
    *Vzhled:Jako u každého designu by menší změna tvaru neuškodila. P.E.T. by mohl být bílý a šedý. Oranžovou barvu bych na něm nechal tak, aby třeba s bílou nesplýval.

    Design č. 2:
    *Tento design zvyšuje sílu Tvého P.E.T. o 10%. Spotřeba paliva by se zvýšila o 5% víc.
    *Cena:200 000 uridia
    *Vzhled:Měl by vypadat nebezpečně, a proto bych zvolil něco podobného jako třeba Citadel Elite. Světla barvy firmy, a lesklá černá. Mohl by mít jinak barevnou stopu z pohonu.

    Design č. 3:
    *Díky tomuto designu se přesměruje 5% poškození působící na loď do P.E.T.
    *Cena:200 000 uridia
    *Vzhled:Tmavší modrá barva, s bleděmodrými světly by nemohlo být tak špatné. Pro tento design by bylo zajímavé, kdyby mezi lodí a P.E.T. probíhala nějaká energie, aby to budilo dojem této schopnosti :D.

    Design č. 4:
    *Tento design umožňuje najít v bonusových boxech palivo pro P.E.T. a v téměř všech cargo boxech najít xenomit. Spotřeba paliva se zmenší o 5%.
    *Cena:200 000 uridia
    *Vzhled: P.E.T by se mohl lesknout, a mohl by mít jinak barevnou stopu z pohonu.(když už má tu menší spotřebu paliva).


    Kde by se mohl být design na prodej:
    Designy by se mohli prodávali v zvláštní sekci Design P.E.T. nebo v sekci P.E.T./Mechanismy (dal bych jej a výběr za mechanismy).
    Kdyby se rozhodlo pro dražení těchto designů, umístil bych je do týdenní aukce. Ale proč, když vše co se týká P.E.T. se nedá vydražit, takže to bych ponechal (hráči si připlatí :D ).
    Další věc co by se mohla objevit je ta, že by si koupili všechny designy najednou (což je u všech design-setů)
    Každý design není univerzální, což by donutilo hráče si koupit všechny.


    Design v akci:
    P.E.T. by byl zřejmě více používán než dříve. Hráči budou chtít vyzkoušet něco jiného. Jiný způsob jak se vylepšit s kombinací P.E.T.
    S designem by mohli také přijít nové úkoly s používáním P.E.T. Typu znič X hráčů, s použitím P.E.T. nebo sestřel X Straunerů s P.E.T.


    Plusy a mínusy pro hru:
    + Pro BP: další kousek, jak z hráčů vytáhnout peníze.
    + Pro hráče: mají další motivaci k používání P.E.T. což znamená více zábavy.
    + Pro klany: Žádný

    - Pro BP: vymodelování dalších designů, u některých programování
    - Pro hráče: cena designu (ale P.E.T. je celkově sám o sobě drahý).
    - Pro klany: Žádný
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. TomiBery

    TomiBery User

    Až na ten druhý ano...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Crystal

    Crystal User

    no uprimne s upravami preco nie

    určite žiadne dizajny na zvysenie dmg lode alebo stitov a HP lode..to nechceme

    ale taketo rozne zvlastne vyhody, preco nie :)

    zamna mas ano
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Magorista

    Magorista User

    Jasně, chápu. Zvýšením síly by byla vyváženost hry trochu narušena, to je pravda :). Dík
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Crystal

    Crystal User

    ide o to ze uz je tu velmi vela veci na zvysenie dmg a stitov
    a povedzme si uprimne vacsinou to maju alebo vyuzivaju len elitny hraci

    takto by sa priepast medzi platicmi a slabsimi hracmi este viac zvacsila, ale inak by som to bral :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Magorista tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Magorista - design na PET je zaujimavy a ako pozeram tak tie bonusy su lakave,hlavne ten prvy,s ktorym by hrac obdrzal viac cti a BS.Pripadne to presmerovanie poskodenia na PET by tiez nebolo zle.Na zvysenie dmgu PET uz su protocoly,no keby bol aj design,tak to uz by mal PET celkom slusny dmg :)
     
    *pursuer*, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ja suhlasim urcite by som si kupil ten 1. :) :) cena je super vyhody su ties super ... takze za mna ANO
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Návrhů na desing pro PETa jsem už četl mnoho, ale myšlenkou se mi tvůj líbí nejvíce :) Pet s novou fasádou by byl poté jistě více využívaný, a navíc s těmito bonusy by se schopnosti nedali ani zneužívat.. A cena se mi zdá také přiměřená.. Palec nahoru..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Hector

    Hector User

    Jo jenom by to chtělo upravit z checkboxů na radiobuttony. V hlasování změnit aby nešlo vybrat všechny možnosti jinak už šetřím učko ;-) na prvý
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Celkom podarený nápad, avšak chýba mi grafické vyobrazenie, ale chápem, asi nie si grafik.

    Inak design číslo 4 je nereálny, nie je možné pomocou designu naprogramovať iný obsah bonusových boxov, väčšie množstvo pri cargo (možno aj pri bonusových) boxoch by sa dalo ale iný obsah nie.
     
  11. Kubino sice programování nerozumím, ale nedal by se pet s tímto desingem který vezme obyčejný boxík nastavit jako 'spouštěč' akce, která zahrne do šance získání standartní odměny i tu nestanstartní, tj. Xenomit/palivo? Jak jsem říkal, do programovaní nevidím, a nevím jestli by pouhý grafický prvek mohl takhle ovlivnit šance a odpověď mne zajímá.. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Preto som na ten design reagoval, podľa mňa to možné nie je, nastaviť boxy v akcii a chcieť prepojiť bonus z akciových boxov s designom sú rozdielne veci. Ako som povedal, zvýšiť obsah (booster, balíček) by design zvládol ale zmeniť štruktúru boxov si myslím, že nie.
     
  13. Magorista

    Magorista User

    Ach tak, v tom případě nezbývá než změnit schopnost designu, myslím že by se podobná zajímavá myšlenka mohla najít ;). BP by si s tím mohl poradit, a zvládnout i nemožné. Věřím že něco vymyslí :)). A díky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Zmenil by som to napr. na obsah v cargo boxoch či bonusových boxoch, na percentá, viem, že takú sú už PP, protokoly a boostre ale práve preto by to hráči prijali, môžu si vybrať z viacerých možností.

    Btw. zamáličko treba si pomáhať, každý niečím prispeje a môže vzniknúť fajn návrh :)
     
    Magorista tohle ocenil(a).
  15. Ale ano da sa to naprogramovat ako programator nieco o tom viem v programovani neexistuju hranice mozes spravit co len chces zalezi len na tom ci sa programatorovy chce a aky je sikovny nic ine za tym nie je. Ale akym konkretnym sposobom sa to da spravit ti nepoviem nemam možnosť vidiet zdrojovy kod hry.


    inak napad celkom dobry az na druhy dizajn 10% dmg naviac je stasne a na dmg mas protokol
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Magorista

    Magorista User

    Jojo, taky jsem si to pak uvědomil (ten dmg), ale ostatní 3 by moli být v pohodě, a myslím, že jedou nějaký ten design na P.E.T. vyjde, a taky myslím že by to šlo naprogramovat ;). Okey, grafický design chybí, v příštím nápadu či návrhu bude :).
    Doufám tedy, že BP na tom zapracuje, jsem zvědav kam se tento nápad dobelhá :).

    A díky tedy všem za podporu :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Kubino

    Kubino Guest

    []*Omega-X*SVK to je tvoj názor, avšak argument, že nevidíš kód tak nevieš ako to naprogramovať mi príde trošku divný, to nehrá rolu ...

    Ono keď si programátor čo sa tomu rozumie mal by si vedieť aspoň v rámci predstavivosti podložiť to, čo tvrdíš. Ono designy, balíček či boostre pracujú na systéme, že niečo čo hráč dostane (BS, česť, obsah boxov) sa zmení na hodnote, t.j. menia sa podmienky vstupného parametru - dvojnásobok, percentá a podobne. Vstupný parameter však v jadru podstaty je ten istý (napr. BS). Loď pri zbere "pošle" informáciu, že máš 20% booster a máš nárok na väčší obsah a spätné dáta nesú už hodnotu 120% odmeny.
    Pri designe čo zmení obsah boxov by však dochádzalo k zmene podstaty, nie len podmienok. Loď by vyslala informáciu, že vďaka designu máš nárok na odmenu mimo rozsah boxu (v boxu sú nastavené aké hodnoty môžu vzniknúť - urídium, kredit, EE ... - a náhodným generátorom sa niečo vylosuje) takže by došlo k volaniu na inú triedu odmien, pretože základný box tieto predmety neobsahuje.

    Poupravím teda čo som povedal, vyznelo to inak ... určite by to nejaký špičkový programátor zvládol ale prinesie to taktiež komplikácie a ako poznám tvorcov BP (odsledovaním z viacerých hier) rátal by som to na dni neustálych výpadkov :)

    Btw. keby to bolo také ľahké spraviť už dávno niečo také v hre je, nemyslíš. Ako som povedal, zmeniť podmienky a podstatu sú 2 rôzne veci, ako programátor ma určite chápeš.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.