Oznámení Designy lodí Orcus v GG a v predaji

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 22/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  DO_instagram_shipdesignsalesmay2021.jpg

  Ahoj piloti!

  Nižšie sú uvedené balíčky, ktoré budú v hre (na všetkých serveroch) od zajtra, to je streda 23.3. o 10:00 LST do pondelka 28.3. o 23:59 LST:

  • Dizajnový balík Epion Orcus
  • Dizajnový balík Osiris Orcus
  • Dizajnový balík Smite Orcus
  • Ultimátny dizajnový balík Orcus

  Existujú rôzne spôsoby, ako získať tieto dizajny:

  Môžete ich získať s malou šancou v bráne Delta, bráne Epsilon, bráne Zeta a bráne Kappa počas obmedzeného času (pozri nižšie).

  DÔLEŽITÉ: Pokiaľ ide o dizajny lodí, možnosť získať dizajny z galaktických brán bude k dispozícii iba vtedy, ak ich hráč dokončí ručne, a nie prostredníctvom jednotky výprav.

  Dostupné budú počas špeciálnej akcie v sekcii platby s týmito balíkmi:
  • Dizajnový balík Epion Orcus, ktorý obsahuje 1 dizajn Epion Orcus, 1 dekodér čierneho svetla, 50 nestabilných úlomkov a 500 večných fragmentov.
  • Dizajnový balík Osiris Orcus, ktorý obsahuje 1 dizajn Osiris Orcus, 1 dekodér čierneho svetla, 50 nestabilných úlomkov a 500 večných fragmentov.
  • Dizajnový balík Smite Orcus, ktorý obsahuje 1 dizajn Smite Orcus, 1 dekodér čierneho svetla, 50 nestabilných úlomkov a 500 večných fragmentov.
  • Ultimátny dizajnový balík Orcus , ktorý obsahuje 1 dizajn Epion Orcus, 1 dizajn Osiris Orcus, 1 dizajn Smite Orcus, 3 dekodéry čierneho svetla, 200 nestabilných úlomkov a 1 500 večných fragmentov.

  Dôležité: Všetky balíčky je možné zakúpiť iba raz! V prípade, že si niekto zakúpi jedno dizajnové balenie spolu balíkom s 3 dizajnami, dvakrát kúpený dizajn bude zamenený za Uridium!

  Počas trvania predaja bude možné získať dizajny Orcus ako odmenu z brány Delta, brány Epsilon, brány Zeta a brány Kappa.

  Váš Darkorbit Tím
   
  nurinka25, Y*o*D*i*A*k* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku