Designy na G-Championa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gaawii_Wolf, 25/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    řešim takový technický problém týkající se lodě Goliath Champion. Dnes jsem sebral z Obsidiánského boxu Lava desing na výše uvedenou loď ale v hangáru není k zobrazení jako to mám třeba na Vengeance Pussat. Ani jednu z uvedených lodí nemám ale na Pussatu mohu zobrazit všechny dostupné designy. Stejně tak nezobrazím3 NATIONAL designy, co
    jsem si kupoval.

    Poslední dobou mi podpora není schopna ani odepsat, tak přikládam screen tří plateb
    [​IMG]


    Máte nějaké technické rady nebo triky jak zajistit zobrazení designů?
     
    Naposledy upraveno: 25/2/18
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. omlouvám se za EDIT ale nečekal jsem tak rychlou odezvu
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gaawii_Wolf - co sa tyka podpory tak maju 48 hodin na odpisanie, sviatky a vikendy sa do tejto doby nerataju.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Naposledy upraveno moderátorem: 26/2/18
  6. A mas lod goliath champion? Posli nejlepe screen z hangaru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. hej imperátore přečti si pozorně co jsem napsal nahoře a potom si přeber to, cos napsal ty
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gaawii_Wolf - ja som si ta otvoril a riadne mi ukazovalo na tvojom ucte champion lava. Zial dnes som pocul od viacerych hracov, ze az po par hodinach sa im niektore predmety zobrazili, ze su k dispozici, aj ked v denniku ich riadne mali napisane, no v hangari ich nemohli najst aj par hodin.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Arya

    Arya User

    Gaawii_Wolf, Tak designy máš. Jen se bohužel u Championa ne a ne zobrazit, pokud tuto loď nevlastníš. Až Championa získáš, tak je uvidíš všechny ;)

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.