Desing

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -hatsepsut-, 10/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcem sa spytat mam slovakia desing som si kupil a nwm kde ho najdem nikde mi ho neukazuje dakujem
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Musíš si kúpiť aj loď G-Champion, tento dizajn sa dá použiť len na túto loď.
     
  3. Mamina71

    Mamina71 User

    jj, to máš za 150.000 urka. No nekup to...
    Osobně do národního designu nejdu a toto je jeden z několika důvodů - že to není design na normálního základního golika, ale že jde jej umístit pouze na toho G-Championa.
    Další důvod je třeba i to, že ten český design je bohužel takový nevýrazný, jsou tam (objektivně) hezčí. A poslední důvod - už mám Surgeona.
    Všimli jste si, jak si turečtí programátoři vyhráli s jejich národním designem ? Mnohem barevnější, i ramena (kusadla) jsou komplet celá vybarvená, což žádný jiný národní design nemá. I vnitřní část kusadel je kovově lesklá, to tam také nikdo jiný nemá. Skvělá nevyváženost přístupu k věci...
    Ale to je jen taková věcná poznámka, Turci jsou mi jinak zcela volní.
     
  4. jaritko

    jaritko User

    G-Champion sa dá aj postaviť v montáži. Čo sa týka tureckého (a aj USA) dizajnu, tie sú v hre už dávnejšie a tak sa na nich možno vyhrali, no teraz robili viac národných dizajnov naraz, tak sa im s tým možno nechcelo až tak piplať.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Mamina71 je to vec vkusu, taktiež sa mi páči turecky asi najviac zo všetkých ale bohužiaľ majú taku vlajku, my ich mame viac farebné, žial niektoré vyzeraju lepšie a niektore priemerne. Ale stále sú to národne designy

    G-Champion ponúka 5% na dmg a 10% na cti, takže využiť ho využijete aspoň v bránach :) Ja som si pár designov taktiež kúpil ako zberateľ.

    Viac prosím smerovať príspevky do Diskusie sem
    Diskuze: Vesmírný pohár – časté dotazy


    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.