Návrhy Diely k Branam

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete kupovat casti ? :)

  1. Ano Dobry napad

    37.2%
  2. Nie strata U

    20.9%
  3. Myslim ze Ano ale za menej U

    7.0%
  4. Ano za viac U

    2.3%
  5. Nie "napis do komentu dovod"

    32.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj moj napad spociva v tom ze by sa dal kupit diel z brane.
    Dnes som minul asi 500ee na 2 diely z BETY ktore nemam stale ...
    A Tak ma napadlo ci by sa to nedalo zrealizovat.
    Samozrejme su tu podmienky.


    1. Hrac co ma postavenu raz branu napr. Zetu prejdenu a stava ju znova zisti ze mu chyba 1 diel by si uz ho nemohol dokupit.Lebo raz branu presiel
    2. Ziadny hrac si nemoze dokupit celu branu max. je 5 dielov cize dokopy by stal nieco okolo 35 000uri z Premkom len 33 000.
    3. Hrac by musel kupit maximalne 5 dielov viac nie.
    4. Ak ma hrac premium tak by za kazdy diel zaplatil o 500u menej

    1diel by stal 5 000u.
    2diel by stal 6 000u.
    3diel by stal 7 000u.
    4diel by stal 8 000u.
    5diel by stal 9 000u.




    Vyhody pre Hraca
    1. hrac by mal menej starosti z PLD.
    2. hrac nemusi stat na PLD hodiny staci ked kupi diely za 35 000u a ma pokoj
    3. Rychlejsi posun v branach "stavbe"
    Nevyhody pre Hraca
    1. Hrac musi trocha zarobit na U aby mohol branu dostavat rychlejsie.
    2. Menej U
    Vyhody pre BP
    1. Hraci budu kupovat viac U.
    2. Viac penazi ;)
    Nevyhody pre BP
    1. Jasne ze PROGRAMOVANIE :D ale to je tak vzdy
    2. Viac neviem ;)



    Mne by to moc pomohlo hlavne v Bete a Gamme ;)
    Isto aj viac z vas tak nevahajte a ohodnotte to bud v komente alebo v hlasovani ;)

    Dakujem ;-)




     
  2. Já teď taky čekám na svojí první betu a chybí mi JEDEN dílek. Ale myslím že by to úplně ztratilo to svoje kouzlo, kdybych si ho mohl jen tak koupit :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Nejak tomu nechápem, to je jedno či chcem napr. v Bete kúpiť v poradí 16. diel, 33. diel alebo 48. diel, ak je to prvý kupovaný dielik platím 5 000 U? Tak to logicky každý využije len na 5 posledných dielov, resp. na potrebný počet.

    Čo sa týka Premium ceny, je napísané, že bude o 500U nižšia. To je ako pevná zľava a ešte sa k tomu pričíta zľava 5% z čohokoľvek nakúpeného za urídium? Alebo už na tradičných 5% nemám nárok ako Premium člen, pretože to nebude vôbec ľahké nastaviť v hre takéto pravidlo, t.j. treba tam nejak počítať aj s tradičnými 5%.
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak a mňa by ešte zaujímala jedná vec. Ak už som urobil všetky brány, tak už nemám možnosť kúpiť si dielik ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] - ako urcite cloveka nastve,ked mu chyba 1-2 diely a nechce mu to tam padnut proste,ale pokial to plati na max 5 dielov do prvej brany,ktoru chces spravit,tak budis.No ale ma pobavilo ako si pisal,ze takto hrac musi dlhsie stat na paladku :D Si myslis,ze kazdy je tam,ci ako? A co sa tyka velkosti pisma,tak si myslim,ze to je uz prehnane,mam pocit,ze onedlho budem citat v jednom riadku jedno slovo bo tak obrovske to hraci daju.To,ze to ma duhove farby a podciarknute je okey,ale ta velkost pisma ja uz prehnana.
     
    *pursuer*, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Zafod

    Zafod User

    Obdobný návrh je na starém fóru a myslím že ne jen jednou. Tohle u BP nikdy nemá šanci projít. GG takhle ,,jedou,, už od jejich zavedení.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Tak dakujem za komenty ;) myslim ze to premium by sa dako uz dohodlo.
    Ano uz by si nemal narok na diely ak uz mas tie brany prejdene ;)
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Nápad slušný,protože někdy je to na infarkt,když chybí 1-2 dílky a pořád nic.Ale jak psal hráč Zafod,toto tu bylo vícekrát a BP nic nezměnilo.Pro mě máš +,i kdyby ta cena byla po slevě,jak uvádíš,určitě bych si jí koupil.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Diky no ja som to tu nikdy nevidel taky napad tak som to sem pridal ;)
     
  10. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    A k čomu to je dobré napr pri alfe keď tam uridium poriadne prerobím a za 1 diev 5000 u. a za 5 dielov 9000 u. to je úplná blbosť.
    Toto má iba výhodu pre tých čo nemajú čo z peniazmi robiť.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Crystal

    Crystal User

    bobo skus si to cele precitat a netrep...

    je to vyhodne len pre novacikov...ako cize len na 1. branu to plati?

    to je vcelku nanic, kazdy aspon trosku skuseny hrac prejde kazdu branu po par mesiacoch od zalozenia uctu, cize akoze mne by to bolo nanic

    jedine + vidim pre novacikov, ale ti uz maju tolko vyhod ze hlasujem nie
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. je to myslene za 5. Diel ako v poradi ;) je to ako z iriskamy
     
  13. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Crystal ktorý nováčik si už len bude kupovať časti? Je to zbytočne pokial nebude mať goliho alebo vegu na kristalonov atd.. inák to bude dávať viac než 2 hod. a to ešte aj prerobí na tom muníciu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.